čeština

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 14.1.2007 16:51

tak to nečti když si tak chytrej každej neumí všechno a navíc jsem to psal rychle a nekontroval jsem to po sobě ono vcelku když člověk nemá čas a ještě k tomu je dislektik tak bylo by fajn taky koukat na tuhle stránku věci a ne hned každého urážet...... :evil:

Uživatelský avatar
Sergei-LBC
Uživatel
Příspěvky: 187
Registrován: 19.12.2004 10:38
Bydliště: d-22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sergei-LBC » 14.1.2007 16:41

Kriste, kdo to má číst! :shock: :shock:

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 14.1.2007 13:30

Davidf píše:mam problém ...když to zapnu, objevim se v tramce. Jak mám udělat abych jel a všechno??????? dík
nevym jakou máš verzy ale dřív se tam na levo otočíš se (pravim tlačítko miši držíš a otáčíš se podle toho jak jedeš miší miši) tam uvidíš takovou páku bejvalá na neutrálu ale teď už to snad nemusíš dát dopředu prostě na ní najedeš miší klikněš a miší jedeš dopředu když se ti páka nehne tak to máš na jízdu dopředu jinak u teto nové verze je už všechno nastaveno takže se nemusíš starat teď už jenom na zemi máš pedáli a jedeš tím že klikneš na pravej pedál miší levym tlačítkem a miší jedeš dopředu stejně to je u bzdy ten pedál uplně na levo je něco ala záchranná brzda a uprostřed je normální brzda jo a všechno ovládáš miší kromně pohledu to ovladáš F1 F2 F3..........
když zastavíš na stanici tak musíš zmačknou abi ti nastoupili lidi to zelené tlačítko na levo nebo červené(červené zmačkne a otevřou se dveře jen kteríma nastoupí lidé) a pak až ti lidé nastoupí tak zmačkneš to zelené tlačítko na pravo je to blíže k tachometru tak hurá do hry a hezkou zábavu jo a L mněníš číslo linky a Z přehazuješ vyhýbky některé doufám že to po mně pochopíš máš tam možnosti třeba i blinkr tj:. na pravo od tachometru takova páčka malá tak ještě hodně štěstí :wink:

Odpovědět