"Plodné" debaty

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od 9001 » 05.2.2012 22:02

MM: Skoro s tebou souhlasím.
S tou reklamou už tolik ne. Tady mi osobně přijde, že je více vlezlá a proto i mizí z ulic. At už to jsou reklamní sms, push up zprávy a podobný blbosti.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 05.2.2012 21:41

Asi to vzpomenu zde - nedávno se tu ve vlákně Poznáte místo nafotografii rozhořela debata o stavu ulic Prahy.
Někteří vyjádřili, že je proti historickým fotkám zaneřáděná odpadky, reklamou a nevím čím vším ještě a jiní, že díky snadnosti jsou upravenější fasády apod.
Osobně bych asi souhlasil s obojími tvrzeními = bude v horším stavu než mezi válkami, ale v lepším než před rokem 89 a těsně po něm - kdy (snad všechna) města v republice byla plná šedi. No (z psychologického hlediska) ani není divu, že po ní se to zvrhlo v pravý opak - přeplácání barevnými reklami či tzv. podnikatelským barokem. Teď jde o to, kdy si většina společnosti uvědomí tento nesmysl a najde "zlatou střední" cestu!

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od gabuliatko » 23.1.2012 22:52

MM-Mikulovsky píše:ČTVRTINOU VŠECH SEVERNÍ POLOVINY =M=C.
#-o (omlouvám se všem, ale fakt mi to nedalo)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od 9001 » 21.1.2012 17:34

7036: K čemu se OHM vyjadřuje a nerozumí? Nebo to je vyrážka na modrého ptáka? Zrovna u OHM si názoru vážím, protože at chceme nebo ne, tak politický pohled je dnes opravdu potřeba.

Fořtík: Díky za zastání :wink:

MM: On je rozdíl mezi konstruktivní kritikou a hrabáním se v každém lejně co vznikne. Uznávám, že by se tady našlo pár věcí opravdu k věci, ale příklad tvých románů o pojistkách na 14T/15T, kde jsme vlastně došli k tomu, že ti do toho nic není. :!:

Dobře napíšu to jinak. Mít člověka jako ty v týmu, tak ho odstřelím jak to jen bude možné. Ona je iniciativa a pak je iniciativní blb. Bohužel ty se blížíš k tomu druhému. Neber to jako urážku, ale jako klasifikaci.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Fořtík » 21.1.2012 16:47

MM-Mikulovsky píše:Co že si to půjdete hodit? #-o #-o #-o #-o Promiňte, ale já to Vaše neznám - znám jen mašle bez mašle = růže bez růže = růži/mašli! =D> =D> =D> =D>
Milane, promiň, ale od Tebe to sedí! Ty máš nejmenší nárok kárat tady někoho za gramatické prohřešky. Ani jsem nemusel dlouho hledat:
MM-Mikulovsky píše:fořtík: Nesouhlasím - k Masaryčce - vlevo viditelná DZ "Hlavní PK" může být milně vyložena, že mají přednost TRAM od hl.n"
MM-Mikulovsky píše:Samozřejmě po kurzu i než jsem nabil přesvědčení, že ten konkrétní typ TRAM fakt 100%

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od 7036 » 21.1.2012 16:38

MM-Mikulovsky píše:Potrefená (ne uvědomující si) a oslepená husa (nevidící rozdíl mezi "odporujete" / "odporujete si") se vždycky ozve! :lol:
Ale blbost, žádná potrefená husa :? spíše tu někteří lidé cítí potřebu vyjádřit se úplně ke všemu, ačkoli problému rozumí asi jako koza petrželi. U normálních diskutujících to zamrzí, koná-li tak však moderátor, je to obzvláště smutné, občas to dokonce vzbuzuje lítost.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od XSC » 21.1.2012 15:58

MM: To je prakticky idealismus. Já u většiny firem spíš vidím léty osvědčený postup: "Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán". Výjimky jsou jen u těch nejmenších firem, kde jde o skutečného vlastníka, ne najatého manažera.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 21.1.2012 13:27

9001 píše:
Filip píše:Že vás to baví se trefovat do pana MM. On se alespoň snaží poukázat na chyby v podniku a i je řešit. Mít takové všechny zaměstnance, bude podnik vzkvétat.
záleží na úhlu pohledu. Já být vedoucím a mít po sebou tým složený z MM, tak si jdu hodit mašly
Co že si to půjdete hodit? #-o #-o #-o #-o Promiňte, ale já to Vaše neznám - znám jen mašle bez mašle = růže bez růže = růži/mašli! =D> =D> =D> =D>
(Ještě bych pochopil/přijal "mašlu" od "mašla" = výraz z nářečí.)
Ve výsledku si tedy půjdete hodit něco neexistujícího = nic, takže vše je v naprostém pořádku i podle Vás z pohledu vedoucího! :lol: :lol: Jinak naučte se konečně rozlišovat kritiku nekonstruktivní a konstruktivní - jako např. Filip!
PS: Jsou dokonce i v ČR firmy, jenž za konstruktivní podněty zaměstnance (alespoň trochu) odměňují! Žel jich je málo a jen v soukromém sektoru = zavedením podnětu do praxe ušetřené náklady shrábne stejně zejména hrstka lidí ve vedení a majitelů! Čili ani tam si aktivní zaměstnanec ve výsledku nepomůže, protože jak vidno, vedoucí jsou skutečně opravdu často tací, jak zde psal Bobik!

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od 9001 » 21.1.2012 10:19

Filip píše:Že vás to baví se trefovat do pana MM. On se alespoň snaží poukázat na chyby v podniku a i je řešit. Mít takové všechny zaměstnance, bude podnik vzkvétat.
záleží na úhlu pohledu. Já být vedoucím a mít po sebou tým složený z MM, tak si jdu hodit mašly

Filip

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Filip » 21.1.2012 10:06

Že vás to baví se trefovat do pana MM. On se alespoň snaží poukázat na chyby v podniku a i je řešit. Mít takové všechny zaměstnance, bude podnik vzkvétat.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od cwapa » 21.1.2012 1:17

MM-Mikulovsky píše:
OMH píše:ještě větší b_b_c, než jsme doufali...
Potrefená (ne uvědomující si) a oslepená husa (nevidící rozdíl mezi "odporujete" / "odporujete si") se vždycky ozve! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To tedy napsal ten pravej. =D> @3663

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 21.1.2012 0:32

OMH píše:ještě větší b_b_c, než jsme doufali...
Potrefená (ne uvědomující si) a oslepená husa (nevidící rozdíl mezi "odporujete" / "odporujete si") se vždycky ozve! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od OMH » 20.1.2012 8:59

ještě větší b_b_c, než jsme doufali...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: T3R.P, T3R.PV (krnovy), T3R.PLF (wany)

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 20.1.2012 1:18

cwapa: 1.) upozornění bylo nekombinovat velká písma a tučné (či barvy)
2.) když někdo z tohoto mého vyjádření nepochopil, že neodporuje sám sobě, ale původnímu názoru, k němuž se jakoby přikláněl, ale jeho odůvodnění tomu neodpovídalo
3.) uvědomuješ si kolik slov v tebou kritizovaném příspěvku je mých (a jak jsou velká) - 1 a normálně, velkým písmem jsem zvýraznil v citaci slova, jejichž významu jejich podporovatel svým odůvodněním odporoval!

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: T3R.P, T3R.PV (krnovy), T3R.PLF (wany)

Příspěvek od cwapa » 20.1.2012 0:31

MM-Mikulovsky píše:OMH: Odporujete
pawel píše:Mimochodem, vsimam si spravne, ze VO neradi davaji sve T3RP(V) na linku 22, kde jsou stridane prestavky, a radeji si je sysli pro vokovicke ridice na 18 a dalsich?
Myslím, že jsem četl upozornění o velikosti písma a už nevím na koho to bylo. :D :D :D

Odpovědět