"Plodné" debaty

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od jara » 05.3.2008 11:44

Dnes mi do mailové schránky přišel velmi zajímavý mail. Vzhledem k tomu že se to trošičku motá okolo dopravy tak davám kopii sem
Freezing Prague 2008

Kdy: 18.3.2008

Kde: Vestibul metra Muzeum před drogerií Rossman

Sraz: 17:00

Začátek akce: 17:10

Popis akce: Zmrznutí na místě v jednu chvíli tolika lidí, kolik se sejde. Pokud zrovna jíte banán, tak uprostřed kousnutí, po dobu jedné minuty.

Sejdeme se před drogerií Rossman, vestibul metra Muzeum v 17:00. V 17:09 sejde do vestibulu člověk, oblečený celý do oranžového. Obejde celou pasáž, aby všechny upozornil, že akce za chvíli začne a zhruba před vchodem do drogerie Rossman "zmrzne." Budiž to považováno za signál pro všechny. Lavinovou reakci zmrzneme všichni v pozici, v jaké se právě nacházíme. Nemusíte tedy vidět přímo na něj a čekat, kdy zmrzne. Stačí vidět na dalšího účastníka, můžeme se tak rozptýlit po velkém prostoru. Po jedné minutě oranžový člověk "rozmrzne" a rozejdeme se.

Doba trvání: 1 minuta

Flash mob stejné téma v USA:
http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3PJDxuo

Londyn pred dvouma tejdnama. Jeste vetsi naloz nez New York:
http://www.youtube.com/watch?v=PupR5V9aE2s

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od davidtk » 05.3.2008 11:15

trainzjohny píše:
davidtk v tématu o T6 píše:Týýý ***ééééé 3x hura za T6 na BH :lol: Krááásný pohled.
A kdy už si budeme moci podobné zavýsknutí dovolit v práci poté co uvidíme našeho v podstatě exkolegu :lol: :lol: :lol: ??
Mno tak jako navštívit tě a seznámit tě s podrážkou mých steelů můžu kdykoli :wink: Vím kde bydlíš. :twisted: Já ti dám "v podstatě exkolegu" :lol: To ste mě odepsali hooodně rychle nebo se snad něco začalo dít, co bych neměl zvládnout? Např testy nebo se tam změnilo takovejch věcí? A plánovaný pokus dostat se do nějakého pilotního kurzu mám až tak za 3 měsíce. Teda pokud mne nezlanaří otec k policajtům na nějakou tu výpočetku :lol:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od trainzjohny » 05.3.2008 11:02

Tatík píše:Slovo zavýsknutí se píše takhle. Víská se milenka ve vlasech,výská se při výplatě. Čau.
:oops: jejkote ... víska je snad seskupení domů tedy vesnice ... a né nějaká milenka :lol:

Tatík
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 19.12.2006 9:08

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Tatík » 05.3.2008 10:57

Slovo zavýsknutí se píše takhle. Víská se milenka ve vlasech,výská se při výplatě. Čau.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od trainzjohny » 05.3.2008 10:07

davidtk v tématu o T6 píše:Týýý ***ééééé 3x hura za T6 na BH :lol: Krááásný pohled.
A kdy už si budeme moci podobné zavýsknutí dovolit v práci poté co uvidíme našeho v podstatě exkolegu :lol: :lol: :lol: ??

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od demon » 08.2.2008 15:11

trainzjohny píše:Jen aby si ho paní tchýně za nějakou dobu nechtěla upéct. To by se mohlo stát, když si dobráčka takhle vykrmuje, třeba je to baba Jaga ... :smt018
Kdepak, Jagušku mam za tchýni já, ale na mě si nepřijde ! (-X

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od trainzjohny » 08.2.2008 10:29

Jen aby si ho paní tchýně za nějakou dobu nechtěla upéct. To by se mohlo stát, když si dobráčka takhle vykrmuje, třeba je to baba Jaga ... :smt018

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Absolut » 08.2.2008 8:50

Twdy pane Goode, Vy jste byl ale kabrňák !!! To zlá tchyně Vás vykrmila? Hrůza.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od MF » 08.2.2008 8:11

I.am.good píše: Tak pozor, pane MF, bacha na jazyk! :D Jsem kulatější (když ne vyšší :D )
Jinak co mini? Sukně? Auto? Jestli jste myslel minu, tak to se píše miny. Takovejdle materiál pracuje na CD.. :D:D:D:D

Edit: a navíc, pane MF, já takhle narostl až když jsem se začal stravovat u tchýně.. :)) Jinak jsem byl štíhlý chlapec (no, štíhlý ne, ale akorát :D)
Viz. foto. :D (neřešte slečnu, v této době jsem už byl ženat.. :twisted:
No jen jestli to není foto mladšího bratra :!: JInak to mini jsem napsal schválně jako teda ftip - když už tedy z tyče k zemi míří maxi.... @3646

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Beatlesák » 07.2.2008 23:11

Přesně tak, já tam chudáček musel jíst skoro až na zemi :lol: Jinak jsem seděl na té podélné lavici bez stolu vedle trainzjohnyho pod bundama :) Na slezině MsTS jsem mohl také být spatřen 2x. Letos se také pokusím zúčastnit. A fotka pod nickem je z rušně 162 013-7 víc k tomu radši říkat nebudu, kdyby náhodou (však víte).

Edit: IAG: Já se vám pak přihlásím až vás potkám :)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od Fořtík » 07.2.2008 22:57

jara píše:
I.am.good píše: Pane Jára, to už je ale dlooouuho, ani si nepamatuji, co jsem jedl k tomu jídlu.. :D
Gůlášek s 20 :-) A pak nějakej řízeček myslím jako zákusek
Říká se jako moučník. A kompůtek taky byl?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od jara » 07.2.2008 22:50

I.am.good píše: Pane Jára, to už je ale dlooouuho, ani si nepamatuji, co jsem jedl k tomu jídlu.. :D
Gůlášek s 20 :-) A pak nějakej řízeček myslím jako zákusek

I.am.good

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od I.am.good » 07.2.2008 22:48

jara píše:Ne vy máte žravost. A ta vás nenechala se kouknout na druhou stranu místnosti. Kde tento chudák na kterého se díky vaším velkým porcím nedostávalo stolu musel jíst s talířem na kolenou. Dále jste ho mohl vidět i na srazu MSTS kde také byl :-)
Pane Jára, to už je ale dlooouuho, ani si nepamatuji, co jsem jedl k tomu jídlu.. :D

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od jara » 07.2.2008 22:43

I.am.good píše:
Beatlesák píše:Tedy, pane Dobrý, :shock:
Copak, vy znáte mou současnou vizáž? :D Já si tedy reálného člověka pod Vaším nickem nějak nevybavuji (ale já mám sklerózu :D)
Ne vy máte žravost. A ta vás nenechala se kouknout na druhou stranu místnosti. Kde tento chudák na kterého se díky vaším velkým porcím nedostávalo stolu musel jíst s talířem na kolenou. Dále jste ho mohl vidět i na srazu MSTS kde také byl :-)

I.am.good

Re: "Plodné" debaty

Příspěvek od I.am.good » 07.2.2008 22:40

Beatlesák píše:Tedy, pane Dobrý, :shock:
Copak, vy znáte mou současnou vizáž? :D Já si tedy reálného člověka pod Vaším nickem nějak nevybavuji (ale já mám sklerózu :D)

jinak ještě doplnění - ta fotka má asi 6let stáří - jo, tohle udělá z chlapa tchýně a štítná žláza.. :roll:

Jinak pane Betlesák, ten snímek ve Vašem profilu je z kokpitu nějakého rušně? :D

Odpovědět