"Plodné" debaty

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 11.10.2007 14:47

Absolut: Krásná fotka, v Kořenově jsem byl letos v létě na dovolené :-)
Jojo, střet moderního vozu se starým končívá v malých rychlostech drtivým vítězstvím tradice ;-) Jo a prosimich, co že je to fíkus? Moje znalosti motorových vozidel končí u wartburgu a lady nivy (však jsem taky na rumunských tramavjích ihned idnetifikoval zadní světla z ára).

Good: No, budeš-li to provozovat k pobavení p.t. obecenstva pravidelně, občas bych zašel :-)

I.am.good

Re: Nehody

Příspěvek od I.am.good » 11.10.2007 14:41

looooooooooool, hoši, je vidět, že se nudíte. :) Ale popis nehody od pana žebrovokého je vtipný. :D
Takže je libo někdy zopakovat? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Nehody

Příspěvek od Absolut » 11.10.2007 14:02

Jsi vyspělý šotouš, sousede :-)

My jsme měli krásnou škodu 120, než jsme potkali fíkus. Byla to moc velká sranda. Řídila exžena a byli jsme lyžovat, po cestě zpět jsme dostali krásnej smyk na ledu, taxe nasadily řetězy. No a pak jedeme z kopce a naproti fíkus, zastavil u kraje a pouštěl nás, krásně bysme ho obklouzali, ale má drahá si přiťupla na brzdu a zadek zaplužil a auto se otočilo kolem zadku a předek buchnul přímo do fíkusu, na kterym byla škoda za 60litrů, my jsme měli akorát jeden ohnutej blatník :-) Mám foto, ale bohužel ne tady, ale ze stejného dne je nenhle vláček (pro představu, kolik bylo sněhu).

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 11.10.2007 13:35

Demon + Absolut: Ne ne, děkuji uctivě, já byl pouhým svědkem. Co se týče automobilů, hrdě vlastním sedmadvacetiletého veterána značky Škoda 105 S, který se, zaplaťbůh, těší plnému zdraví :-)
Ale všimněte si, jak jsem tady za ta léta vyspěl - poznám tyristorku podle čísla!

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Nehody

Příspěvek od Absolut » 11.10.2007 13:27

Sousede, chceš nějak pomoct s opravou svého modroučkého favorita? Potřebuješ někam odtáhnout? Večír budu s KGX Kóčou a služebním vozidlem u mně, tak kdyžtak pošli kouřové znamení, budu koukat z okna :D

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od demon » 11.10.2007 13:23

Přesně takhle to bylo, je vidět, že jsi tam byl... =D>

Nemáš toho miláška modroučkýho moc pocuchanýho, že... :cry:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

přesun

Příspěvek od Jabberwocky » 11.10.2007 12:30

Od našeho zvláštního zpravodaje: Včera kolem 7.45 se na křižovatce ulic Černokostelecká a Sazečská pokoušel vlevo odbočit řidič modrého favoritu. Nebohý řidič se nejprve bojácně rozhlédl na všechny strany, zda se odněkud neřítí bezohledný tramvaják za pultem svého silného a těžkého vozu. Ne, nikde nic, vše v pořádku. Netušil ještě, chudák, co se na něj chystá. Jen přesáhl růžkem vozidla na tramvajový pás, ozval se zběsilý jekot pulsního měniče v plném nášlapu - to zákeřný tramvaják skrytý za sloupem vyrazil za svou kořistí. Řidič favoritu se schoulil v sedadle a marně se pokoušel opustit kolejiště - v mžiku zde byl krvavě rudý vůz, v jehož kabině se výhrůžně tyčila olbřímí postava tramvajákova. Spíš monstrum, než člověk... Pak náraz, rána, zvuk tříštěného skla a pekelný chechot. Když vše ztichlo, zazněl z kabiny tramvaje vítězoslavný ryk: "I AM GOOD!"

;-)

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 06.10.2007 10:08

trainzjohny píše::lol: Tak to každopádně, i když šlapat se dá v kachně .... 8-)
nebo v Perlovce

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 05.10.2007 16:50

Pepa píše:Doufejme, že myslíš T3 :lol:
:lol: Tak to každopádně, i když šlapat se dá v kachně .... 8-)

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 05.10.2007 0:57

trainzjohny píše:... jenom jsem si ještě nezkusil šlapat :cry:
Doufejme, že myslíš T3 :lol:

mě zbývá jen ta RT6 s nízkou kachnou a poršetem
:cry:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 04.10.2007 23:11

I.am.good píše:To, že elektrika jezdí na elektřinu a ne na papíry je sice fakt...
A že auto taky nejezdí na papíry, ale na benzín je taky fakt...

Ale s tramkou jsem, na rozdíl od tebe, neopustil dvůr...
Naposledy upravil(a) demon dne 05.10.2007 6:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 04.10.2007 19:25

I.am.good píše:...
No a mrkal jsem teď na PRT, rozhodně si nejsem jist, ale na této fotce to vypadá jako já.. :D http://www.prazsketramvaje.cz/obrazky/v ... 029-02.jpg
Jej, tak lidi (zatím) nevozím, obě moje cesty byly posuny v obratištích. Co se týče tvého výletu karlínem, tak to musela být pěkná prča. Ale ten pán na fotce se ti podobá, to jo :wink: :lol:
I.am.good píše:To, že elektrika jezdí na elektřinu a ne na papíry je sice fakt, ale tohle pak vysvětli dopravní kontrole apod., která toho tvého dobrodince chytne s tebou za panelem. :(
No, naposledy jsem byl alespoň v hadrech, tak to nevypadalo tak blbě 8-)

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 04.10.2007 18:33

trainzjohny píše:Na to bych ti řekl, že můj šotosen je jezdit s tramvají ( a pokud vím jezdí na elektřinu a né na papíry :lol: :lol: ) a ten se mi už ve dvou T6kách splnil, jenom jsem si ještě nezkusil šlapat :cry:
To, že elektrika jezdí na elektřinu a ne na papíry je sice fakt, ale tohle pak vysvětli dopravní kontrole apod., která toho tvého dobrodince chytne s tebou za panelem. :(
Jinak (to už je určitě promlčené) :twisted: jsem do doby před nástupem do kurzu taky najezdil pár stovek :wink: kiláků, z toho tak 80% s lidma, ale to bejvávalo.... :) Dokonce jsem to měl tenkrát s jedním řidičem tak vychytaný, že jsem přišel na pokec, a např. na lince 1 sám bez optání vstal v zastávce Voz. Střešovice a já frčel až na Petřiny. Na druhou stranu od Krejcárku.. :) Od Přístaviště až do Modřan apod., ale to je už přes 10let. :D
Takže já to mám naopak - řídil jsem tenkrát téměř vše mimo T6. A jako kuroizitku jsem si zajezdil i s prototypem RT8M při jedné ze zkoušek. MYslím, že to byla zkouška jízdy setrvačností, kdy se v noci jezdilo Karlínem po koleji směr centrum dopředu a dozadu, dokud nejela noční. Pak otočit Florenc - Palmovka a zase... Nejlepší tenkrát bylo, když jsme se rozjeli protisměrně a jeli výběhem a po správné koleji nás dojela a posléze předjela 52ka. :D Švícko i kaštanstvo dost čumělo.. :)
No a mrkal jsem teď na PRT, rozhodně si nejsem jist, ale na této fotce to vypadá jako já.. :D http://www.prazsketramvaje.cz/obrazky/v ... 029-02.jpg

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 04.10.2007 17:29

I.am.good píše:Přidávám se ke gratulantům. To je asi sen každého šotouše - udělat si papíry na tramvaj. :)
Na to bych ti řekl, že můj šotosen je jezdit s tramvají ( a pokud vím jezdí na elektřinu a né na papíry :lol: :lol: ) a ten se mi už ve dvou T6kách splnil, jenom jsem si ještě nezkusil šlapat :cry:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 25.5.2007 21:19

Cool ;-)

Odpovědět