Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od Absolut » 09.11.2010 9:42

Donesla se mi informace, že se ten film má odehrávat kolem listopadu 1989. Ale co to bude nevím.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od Bobik » 09.11.2010 9:30

Copak se točilo na Trojský, jestli to někdo ví? Dle orientací tipuji cosi z minulého režimu.

matejtramvajkat3

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od matejtramvajkat3 » 31.10.2010 13:43

OMH píše:
matejtramvajkat3 píše:ja se tady nekoho nechci zastavat ani ho obhajovat ale proč to všichni svadite na nej jak vite že všechno co zmizi vzal on
Je podezřelé, že se zrovna v této kauze tak angažuješ... (vlastně v jiném tématu není o tobě ani slechu) Co si o tom tak myslet? :-k
mě to nevadi si mužete mysle co chcete :?

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od OMH » 31.10.2010 13:28

matejtramvajkat3 píše:ja se tady nekoho nechci zastavat ani ho obhajovat ale proč to všichni svadite na nej jak vite že všechno co zmizi vzal on
Je podezřelé, že se zrovna v této kauze tak angažuješ... (vlastně v jiném tématu není o tobě ani slechu) Co si o tom tak myslet? :-k

matejtramvajkat3

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od matejtramvajkat3 » 31.10.2010 12:56

9001 píše:Ohledně kradení cedulí. Tak naprostý souhlas s MŠ. Pokud to někdo má do sbírky a dá tam vyrobenou vlastní výroby, tak to vidím jako nejmenší zlo. Informace jsou stejné a cestujícímu je jedno, hlavně že se dozví kam to jede. To samé o zadních. Bohužel každý nemá možnost vlézt do depa a vzít si je po domluvě s pracovníky. Jak tu sami uznáváte, v našem DPP je to prostě out.
Samozřejmě odsuzuji ******* očesávače, všichni víme koho.
ja se tady nekoho nechci zastavat ani ho obhajovat ale proč to všichni svadite na nej jak vite že všechno co zmizi vzal on :roll: z tema zadnima už sem parkrat potka partu kluku cca13-14 let jak nastoupily do tramvaje a celou ji očesali ja sem je potkal 2krat na zastavce vozovna strašnice po1 očesavali 11 a po druhy sem je videl to tam byli už jen 2 jak brali ze 17 zadni když zatahovala tu sem jim vzal a vratil ji tam :wink: ale takovejch hajzliku je v praze určitě vic :(

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od 9001 » 31.10.2010 11:54

Ohledně kradení cedulí. Tak naprostý souhlas s MŠ. Pokud to někdo má do sbírky a dá tam vyrobenou vlastní výroby, tak to vidím jako nejmenší zlo. Informace jsou stejné a cestujícímu je jedno, hlavně že se dozví kam to jede. To samé o zadních. Bohužel každý nemá možnost vlézt do depa a vzít si je po domluvě s pracovníky. Jak tu sami uznáváte, v našem DPP je to prostě out.
Samozřejmě odsuzuji ******* očesávače, všichni víme koho.

Uživatelský avatar
matti
ovocnář
Příspěvky: 187
Registrován: 07.9.2009 18:55
Bydliště: 140

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od matti » 31.10.2010 11:02

Marek B. píše:Upřímně: Kdo z Vás diskutujících by si NEkoupil funkční elektricky ovládané dveře z T3? :shock:
třeba místo šoupaček :D , to už by byl vrchol #-o

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od demon » 31.10.2010 8:10

XSC píše:Někde se sedačky vyprodávat musely. Když byla před 2 roky výstava o Bruselu 58, měly jich tam plno.
To byla ofiko zakázka právě pro Expo, žádný výprodej a práce s tím je celkem dost.
Marek B. píše:Upřímně: Kdo z Vás diskutujících by si NEkoupil funkční elektricky ovládané dveře z T3? :shock:
No třeba já. Jsem normální ? :lol:

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4076
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od P_V » 31.10.2010 2:41

Pro začátek by DP mohl na webu vystavit Oficiální Šablonu Do Wordu Na Generování Cedulí. :)

Uživatelský avatar
Marek B.
Uživatel
Příspěvky: 455
Registrován: 17.6.2004 14:40
Bydliště: Praga Caput Regni Bohemiae

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od Marek B. » 31.10.2010 2:07

Petrkostelecký: Moc to řešíte, já příspěvek nebral jako nějakou velkou kritiku, spíše upozornění, které jste si ovšem podle dalších příspěvků moc k srdci nevzal. Nikdy nevíte, kdo to tu čte...

Martin Šubrt: Však já také vůbec hromadné kradení cedulí neospravedlňuji.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od XSC » 31.10.2010 1:49

Jakub píše:Ohledně výstavy Expo 58 jsem snad v té době v televizi zaznamenal v nějaké reportáži, že ty sedačky byly přímo domluvené s DPP a že byly samozřejmě neprodejné (údajně o ně byl velký zájem). Ještě tam zmiňovaly něco o velkých nákladech na opravu, protože snad mělo jít o vyřazené sedačky, ale přišlo mi to tam nějak divně řečené a už si to moc nepamatuji.
Taky moc nevím, co by na nich opravovali, ale je fakt, že poškrábané nebyly. V nějakém jiném pořadu o Expo 58 zmiňovali i to, že byl pokus to v 60. letech prodávat jako křesílko, ale tehdy o to zájem nebyl. Přeci jen na domácí posezení to praktické není.

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Příspěvky: 480
Registrován: 22.12.2007 23:43
Bydliště: Jedno z posledních nádraží, kde jsou komplet mechanická návěstidla.

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od Jakub » 31.10.2010 1:37

Ohledně výstavy Expo 58 jsem snad v té době v televizi zaznamenal v nějaké reportáži, že ty sedačky byly přímo domluvené s DPP a že byly samozřejmě neprodejné (údajně o ně byl velký zájem). Ještě tam zmiňovaly něco o velkých nákladech na opravu, protože snad mělo jít o vyřazené sedačky, ale přišlo mi to tam nějak divně řečené a už si to moc nepamatuji.

matejtramvajkat3

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od matejtramvajkat3 » 31.10.2010 0:45

[quote="XSC"]Někde se sedačky vyprodávat musely. Když byla před 2 roky výstava o Bruselu 58, měly jich tam plno.[/jestly chceš sedačku tak stači hledat ja ji videl akorat nahodou když sem jel na nadraži hostivař pod mostem v křovi no tak sem si ji vzal domu :D

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od XSC » 31.10.2010 0:37

Někde se sedačky vyprodávat musely. Když byla před 2 roky výstava o Bruselu 58, měly jich tam plno.

matejtramvajkat3

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Příspěvek od matejtramvajkat3 » 31.10.2010 0:27

matti píše:když už je zmínka o sedačce z T3, myslíte, že by se dala koupit? takové slušivé křesílko.. [-o<
no jestly chcete tak ja doma jedno mam a nemam na nej misto vali se ve sklepě a to je docela škoda tak ja vam ho klidně dam :wink:

Odpovědět