Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Na znamení (podněty, názory, reakce)

Odeslatod MM-Mikulovsky v 13.7.2010 10:38

Přesně toto se tu již snad nesčetněkrát řešilo - lidi neví jak "spolupracovat" při své přepravě a pak jsou neprávem nasraní či jim dokonce TRAM ujíždí. DP by jim to měl nějakou jasnou formou (kampaní) sdělit (tak jako já tvrdím i o funkci automatického zavírání dveří u 14T, protože na něj "čumí jak telata na nový vrata").
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod Fořtík v 13.7.2010 10:09

9001 napsal:Ale nevyklápět plošinu pro normální vozík to opravdu mohl vymyslet jenom blb. Cca tři roky zpátky jsem nastupoval s vozíkem na zastávce na Hroudě do 14T. Řidič plošinu nevyklopil a nebyla to zrovna lehká práce tam vozík dostat.
...
Doporučil bych Vám si to zkusit.
To nikdo nevymyslel, to je prakticky ověřené. Než vyklápět tu plošinu, radši mu tam sám pomůžu najet. Tedy když nemá nikoho jiného, kdo by mu pomohl. Je to rychlejší. Z toho vyplývá, že mi to nemusíš doporučovat, neb jsem si to už zkusil. :wink:
Fořtík
Uživatel

Odeslatod 9001 v 13.7.2010 8:59

Chemik: Ok. udělal chybu, že nedal znamení.

Ale nevyklápět plošinu pro normální vozík to opravdu mohl vymyslet jenom blb. Cca tři roky zpátky jsem nastupoval s vozíkem na zastávce na Hroudě do 14T. Řidič plošinu nevyklopil a nebyla to zrovna lehká práce tam vozík dostat.

Samozřejmě na zastávkách typu Barrandova a nových tratí je to v pohodě, ale na starých ostrůvcích to není žádný med.

Doporučil bych Vám si to zkusit.
9001
Uživatel

Odeslatod MOp v 13.7.2010 8:26

Vozíčkář (nebo jeho doprovod), který nedá znamení, čeká na jinou tramvaj než tu, která právě přijela.
MOp
Administrátor

Odeslatod chemik v 13.7.2010 7:55

9001 napsal:
chemik87 napsal:Pokud to byla nízkopodlažní, měli lehkej vozejk a nikdo z nich nedával znamení, tak není co řešit

Pokud to byla NP, kde je tvá TOLERANCE, pomoc vyklopením plošiny.

Nene, tohle už není o toleranci, ale o neochotě cestujících spolupracovat. Nedává znamení? Nevim o něm...
Nevim, ale nechat si sundavat plošinu, kvůli obyčejnému vozejku (neobyčejným nazývám ten těžkej, motorovej, elektrickej) je trochu sobectví, když uvážím, že rozdíl hrana-hrana je zanedbatelný a manipulaci s ním zvládne i rachiticky vyhlížející osaoba.

Možná to zní hnusně, ale je to můj názor
chemik
Uživatel

Odeslatod 9001 v 13.7.2010 7:39

chemik87 napsal:Pokud to byla nízkopodlažní, měli lehkej vozejk a nikdo z nich nedával znamení, tak není co řešit

Pokud to byla NP, kde je tvá TOLERANCE, pomoc vyklopením plošiny.
9001
Uživatel

Odeslatod chemik v 13.7.2010 7:13

Pokud to byla nízkopodlažní, měli lehkej vozejk a nikdo z nich nedával znamení, tak není co řešit
chemik
Uživatel

Odeslatod Eset v 13.7.2010 6:42

Videl jsem, na Pakmovce, jak ridic nechal starou babku tahat dedka na vozejku do tramvaje. Nebyt dalsich lidi, kteri jim pomohli, tramvajak nehnul brvou... Ale domnivam se, ze je to jen a pouze naprosto ojedinely pripad.
Eset
Uživatel

Odeslatod vlakoň v 12.7.2010 21:41

K těm 58,7 °C za pultem mám doplňující dotaz. Subjektivně mi přijde, že právě v T3RP je v salónu větší chládek než v nereko T3. Že by to dělala lepší izolace střechy a podlahy?
vlakoň
Uživatel

Odeslatod tramvajka v 10.7.2010 13:19

Pepa napsal:Jen bych dodal k příspěvku o linkách 42 a 43 že jedno pořadí bylo i z Hloubětína s nízkou kachnou a že ve středu jezdila 41 z Kubáně přes Mánes na Malovanku (foto bohužel nemám a kdo ví jestli vůbec někdo jo)

Nejen z dep Pankrác, Strašnice, a Hloubětín, ale i z Kobylis a Žižkova :wink: . Zde alespoň tři fotečky ze včerejška 8-)
8440+8441-linka 43.jpg
Wucc Jiráskovo náměstí.jpg
8625+8626-Výtoň.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
tramvajka
Uživatel

Odeslatod Pepa v 10.7.2010 13:14

Myslel jsem foto 41 :) zbytek mám.
Jestli dnes jezdí něco extra tak maximálně autobusy, tramvaje už ne.
Pepa
Uživatel

Odeslatod kruťák v 10.7.2010 13:05

Jsou ty linky v provozu i dnes?
Podle http://wucc2010.com/content/ceska-sekce je dnes už jen finále a vyhlášení ve Vršovicích - na Strahově nic.
kruťák
Uživatel

Odeslatod opocenskylukas v 10.7.2010 13:03

Pepa napsal:Jen bych dodal k příspěvku o linkách 42 a 43 že jedno pořadí bylo i z Hloubětína s nízkou kachnou a že ve středu jezdila 41 z Kubáně přes Mánes na Malovanku (foto bohužel nemám a kdo ví jestli vůbec někdo jo)

Jednu fotku jsem našel na http://www.citybus.cz
odkaz je zde:
http://citybus.cz/fotodatabaze/php/imag ... it=%20DESC
opocenskylukas
problémový jedinec

Odeslatod Pepa v 10.7.2010 13:01

Jen bych dodal k příspěvku o linkách 42 a 43 že jedno pořadí bylo i z Hloubětína s nízkou kachnou a že ve středu jezdila 41 z Kubáně přes Mánes na Malovanku (foto bohužel nemám a kdo ví jestli vůbec někdo jo)
Pepa
Uživatel

Odeslatod OMH v 28.6.2010 7:45

MF napsal:k té tramvaji a lanovce v ZOO - oboje mi byl čert dlužnej :) Dcera (3 roky) udělala 12 koleček /3 kola za 10 kč/, než jsem jí z té tramvaje dostal :) a to pouze po záminkou, že pojedeme lanovkou. Tou zase chtěla jet i zpátky, takže pod záminkou jízdy gumokolovým vláčkem, který nás odvezl takřka k východu jsme zdárně ukončily návštěvu ZOO, no ale čeká mě to zase - mám permici 8-)

Ještě by to chtělo permici na lanovku, tramvajku a kikikáru :lol:
OMH
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní