Politické tlachání

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Emanuel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 10.3.2012 1:06

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Emanuel » 24.2.2016 17:27

Filip píše:Kéž by v Česku byla někdy demokracie.
EU selhala, ale nikoliv v otázkách emigrace, kterou se snaží řešit celkem konstruktivně. A především Německo se chová zatím nejlépe.
Ty fakt měníš názory jak ponožky, ale jedno se musí uznat, že Ti to zase vyšlo, diskutéři reagují a to je hlavní účel, proč sem píšeš ty bláboly. Chceš se jenom hádat a i zahnat nudu. Posledním nachytaným je modroko a zřejmě přibudou i další. Gratuluji!!!

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 24.2.2016 16:56

Kéž by v Česku byla někdy demokracie.
EU selhala, ale nikoliv v otázkách emigrace, kterou se snaží řešit celkem konstruktivně. A především Německo se chová zatím nejlépe.

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Politické tlachání

Příspěvek od modroko » 24.2.2016 16:43

Na některých reakcích je vidět že i víc jak 25 let po pádu komunismu tady dost z něho zbylo v lidech. Pojem demokracie jsme si samozřejmě vyložili po svém a teď na to nadáváme, jinak co se týče pana Zemana, jako člověka ho moc nemusím, ale některé názory má vcelku přijatelné viz.o selhání EU v otázkách migrace.

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 24.2.2016 16:31

9001 - to mi už taky došlo #-o Komunisté svůj celkem dobrý program zabíjejí svým nicneděláním a odkazováním se na minulost. (-X
Takže ne, teď tu už nevidím koho volit.

Kašlu na to, navíc jsem dal hlas Zemanovi a to byl můj tragický omyl, který si budu asi ještě dlouho vyčítat. Takže k volbám už nechci chodit. Nechci být napálen ostatními, nechci napálit sám sebe.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 24.2.2016 16:28

Já umím číst mezi řádky - on pan Filip chce zpět komunisty - protože oni k volbám musí, a jen agituje aby jiní k volbám vůbec nešli schovávaje se za slova
Politici si stejně dělají, co chtějí bez ohledu na to, jestli jsou leví nebo praví. Tak proč se starat.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 24.2.2016 16:24

Filip: Komunisti na tomhle právě rýžují ;-). Viz rok 2008? Měli snad přes 40 křesel ve Sněmovně protože byla fakt málá účast...

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 24.2.2016 16:07

modroko píše:
Filip píše:Především je blbost k volbám chodit. Proto říkám všem kolem, že jestli se něco má změnit, tak jedině tak, že k volbám už nikdo nepřijde. Z mého okolí tak většina činí včetně mě. Politici si stejně dělají, co chtějí bez ohledu na to, jestli jsou leví nebo praví. Tak proč se starat.
Do nynějška jsem se zdržoval jakékoliv reakce na vše co tu bylo napsáno ať už kýmkoliv, ale teď mi to nedá...to jako myslíš vážně? Já vím že tramku mohou řídit i jedinci inteligenčně méně nadaní a beru to tak i při jednání s některými kolegy, ale promiň todle už je fakt výstřel...
Když není koho volit, tak co mám dělat ? Než zvolit "menší zlo", tak raději nic. A ano myslím si, že čím menší volební účast, tím víc se ukáže, že je něco špatně v systému. Volil jsem komunisty před lety, ale i to je ztráta času, když tam jsou a nic nedělají. Nikdo nic nedělá tady pro lidi.

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Politické tlachání

Příspěvek od modroko » 24.2.2016 15:17

Filip píše:Především je blbost k volbám chodit. Proto říkám všem kolem, že jestli se něco má změnit, tak jedině tak, že k volbám už nikdo nepřijde. Z mého okolí tak většina činí včetně mě. Politici si stejně dělají, co chtějí bez ohledu na to, jestli jsou leví nebo praví. Tak proč se starat.
Do nynějška jsem se zdržoval jakékoliv reakce na vše co tu bylo napsáno ať už kýmkoliv, ale teď mi to nedá...to jako myslíš vážně? Já vím že tramku mohou řídit i jedinci inteligenčně méně nadaní a beru to tak i při jednání s některými kolegy, ale promiň todle už je fakt výstřel...

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 24.2.2016 14:37

Především je blbost k volbám chodit. Proto říkám všem kolem, že jestli se něco má změnit, tak jedině tak, že k volbám už nikdo nepřijde. Z mého okolí tak většina činí včetně mě. Politici si stejně dělají, co chtějí bez ohledu na to, jestli jsou leví nebo praví. Tak proč se starat.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Bobik » 24.2.2016 6:54

MARV píše: Mně totiž na tomto fóru vadí víc, že místo aby bylo profesní, tak se sem dostávají tato vlákna.
A to já jsem zase rád, že tu i takovýhle vlákno je. Protože politika se nás všech bytostně dotýká ať chceme, nebo nechceme. A když se budem starat jen o ten náš "profesní zájem", můžem - a budem - se jednoho dne pěkně divit. Ostatně už jsme se v minulosti divili a evidentně nás to nepoučilo. A nemusíme chodit nikam daleko, natož za hranice, stačí zůstat v matičce Praze. Protože politika není jenom jednou za čas jít k volbám, případně nejít a nadávat, že beztak není koho volit bo všichni lumpi. O politice je potřeba se bavit, s politikou je potřeba se sžít a přijmout ji za svou. Jedině pak je tu šance se zavčasu vyvarovat různých openkaret, revolucí v linkovým vedení a nevýhodných nevypověditelných nákupů předražených tramvají, třeba.
Protože když se o politice nebudeme bavit, s tím, že je něco "fuj", co do slušné společnosti a na zájmové profesní forum nepatří, podobných "překvapení" se v budoucnu jistě nevyvarujem.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Politické tlachání

Příspěvek od cwapa » 23.2.2016 21:04

MARV napsal: Jediná věc, která mne netěší je ten příval, který se do Evropy hrne a ten dávám víc za vinu USA, než Rusku.

cwapa napsal: Taky mne to netěší, ale podle mne to není tak jednoznačný, kdo za to víc může.

egee napsal: Kdo za to může je přece jasné.Skupina šesti právníků podala v západoněmeckém Karlsruhe ústavní stížnost proti kancléřce Angele Merkelové. Předmětem stížnosti je podle německého deníku Der Spiegel rozhodnutí kancléřky ze začátku září pozvat do země syrské uprchlíky.

egee - asi jsi špatně pochopil na co jsem reagoval.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 23.2.2016 19:53

cwapa píše:
MARV píše: Jediná věc, která mne netěší je ten příval, který se do Evropy hrne a ten dávám víc za vinu USA, než Rusku.
Taky mne to netěší, ale podle mne to není tak jednoznačný, kdo za to víc může.
Kdo za to může je přece jasné
Skupina šesti právníků podala v západoněmeckém Karlsruhe ústavní stížnost proti kancléřce Angele Merkelové. Předmětem stížnosti je podle německého deníku Der Spiegel rozhodnutí kancléřky ze začátku září pozvat do země syrské uprchlíky
Vpouštěním nelegálů do země obchází kancléřka Merkelová ústavu a zákony Německa.
http://haslingerova.blog.idnes.cz/c/496 ... y-ven.html

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Politické tlachání

Příspěvek od cwapa » 23.2.2016 19:28

MARV píše: Jediná věc, která mne netěší je ten příval, který se do Evropy hrne a ten dávám víc za vinu USA, než Rusku.
Taky mne to netěší, ale podle mne to není tak jednoznačný, kdo za to víc může.

MARV
Uživatel
Příspěvky: 91
Registrován: 06.1.2014 18:58

Re: Politické tlachání

Příspěvek od MARV » 23.2.2016 16:51

xsc: Pane, promiň, že jsem použil výraz, který jsem si půjčil od Zemanových přívrženců, i když zaplať sám Nebeský pán, že vyhrál souboj s knížetem. Já totiž, sic jsem ho v prvním kole nevolil, v druhém jsem na výběr neměl. Mně totiž na tomto fóru vadí víc, že místo aby bylo profesní, tak se sem dostávají tato vlákna. Je mi docela prd do toho, zda někdo straší Ruskem a druhý Amerikou. Myslím, že máme každý mít svůj rozum a ne se zabývat ptákovinami. Jediná věc, která mne netěší je ten příval, který se do Evropy hrne a ten dávám víc za vinu USA, než Rusku. Snad i proto se vymezuji proti tzv. sluníčkářům.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Petrpes » 23.2.2016 14:41

Filip jehovův =D>

Odpovědět