Politické tlachání

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od cwapa » 14.2.2016 17:51

9001 píše: cwapa: Dokaž mi opak, že se současné vedení EU chová jinak...
Ty jsi psal, že se tak chová, tak to dokaž. Ty určitě víš jak to tady bylo před EU tak o tom můžeš psát, nebo ne?

Filip

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od Filip » 14.2.2016 17:47

9001 - protože to tak vyznělo.
Víš jak to mají v tom Finsku nebo jenom věříš tomu, co ti podávají česká média, která mají daleko k objektivitě ? Navíc k té Jihlavě, už se ukázalo, že reportáž byla vylhaná a že naopak jediné co vadilo, byla nějaká překážka pro nemocnou ženu, ale jinak jsou tu rádi.

Strach z uprchlíků mi přijde stejně směšný jako strach z Ruska. Co nám dělá Rusko ? Nic ! Co chce Rusko ? Nechce mít NATO na svých hranicích.
A jestli někdo chce válku, ať si jde zaválčit do Sýrie, já v Evropě válku nechci a do žádné takové války bych samozřejmě nešel (a ještě ke všemu na straně NATO).


S tvým názorem na Brusel ale musím souhlasit. Brusel se chová jako Moskva v 70.letech vůči nám.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od Bobik » 14.2.2016 17:36

cwapa píše:Jo a ty by jsi šel do války? Asi moc ne a tak se nediv, lidem se moc válčit nechce i když proti IS asi nic jiného nepůjde udělat.
Ne, to se mi opravdu nechce. A nebude-li zbytí, nepůjdu. Ale alespoň si vážim těch, kteří bojovat jdou a nenadávám jim do žoldáků. A nepořádám, ani se neúčastním rádoby "protiválečných" demonstrací.
To je totiž to, co mi vadí. Že se lidem nechce, chápu. Ale proč se obouvaj do těch, kteří jdou?

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od 9001 » 14.2.2016 17:33

Filip: Co mi vkládáš do pusy co jsem neřekl... Tohle jsou veřejně dohledatelná fakta. At už ti z toho Finska a nebo ti z Jihlavy. Nikdo neříká, že v Iráku je hej, ale asi taky to nebude tak hrozný, když se tam ze země jako Finsko a nebo i od nás radši vrátí...

Opravdu postižení válkou jsou možná ti Syřané, ale to jsou jednotky % z toho co se sem valí... Sám znám rodiny dvou Syřanů a ti si sakra váží toho, že jsou v ČR... A proti těm prakticky nikdo nic nemá...

cwapa: Dokaž mi opak, že se současné vedení EU chová jinak...

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od cwapa » 14.2.2016 17:17

9001 píše:cwapa: A co si mám myslet o současném vedení EU, které nám a dalším zemím vyhrožuje?
1) Pokud nebudou kvoty, tak Vám krouhneme dotace...
2) Uvalení dohledu na Polsko, protože prý porušuje demokracii.
3) Poslání Slovenska k Evropskému soudu, protože prý moc propaguje domovské výrobky.

A to je jenom z poslední doby... Brusel začíná tvrdě chytat projevy Moskvy v dobách normalizace... A to radši ani nemluvím o to, že zřezat demonstranci zemědělců a nebo proti globalizaci umí docela efektivně, ale když jistá skupina obyvatel dělá bordel tak je policie na příkaz shora zazlezlá a nic nevidí...
Jak můžeš psát o normalizaci a o diktátu Moskvy když o tom nic nevíš.

Filip

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od Filip » 14.2.2016 16:53

9001 - jo jo takový Irák nebo Afgánistán, tam chtějí žít všichni, jaký je tam blahobyt. Jen tomu věř. Asi nevíš, co je chudoba, jinak bych mluvil jinak. A stejně tak nikdy nepochopíš lidi, co utíkají před válkou. Z:|

Já bych vyhnal také ekonomické emigranty ze střední a východní Evropy. (-X

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od 9001 » 14.2.2016 16:10

cwapa: A co si mám myslet o současném vedení EU, které nám a dalším zemím vyhrožuje?
1) Pokud nebudou kvoty, tak Vám krouhneme dotace...
2) Uvalení dohledu na Polsko, protože prý porušuje demokracii.
3) Poslání Slovenska k Evropskému soudu, protože prý moc propaguje domovské výrobky.

A to je jenom z poslední doby... Brusel začíná tvrdě chytat projevy Moskvy v dobách normalizace... A to radši ani nemluvím o to, že zřezat demonstranci zemědělců a nebo proti globalizaci umí docela efektivně, ale když jistá skupina obyvatel dělá bordel tak je policie na příkaz shora zazlezlá a nic nevidí...

Filip: Radši už si ty kufry sbal a jed do pryč ;-). Jsem moc rád, že média už se tolik nebojí a nebo možná spíš jsou už takovým nátlakem, že se informuje o tom, že "uprchlíci" např. z Finska radší vrátí do toho šíleného Iráku, protože to nesplnilo jejich očekávání... Že jim je tam zima atd.
To samé ten křestanský uprchlík co nechce bydlet v Jihlavě v přemalovaném "kravíně" a že radši půjde zpět... Většina obyvatel ČR tenhle "kravín" splácí celý život hypotéků...

Takže toto opravdu nejsou chudáci, ale obyčejní ekonomičtí migranti a to by se mělo sakra rychle vypráskat zpátky, když tam vlastně není tak špatně...

Filip

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od Filip » 14.2.2016 14:51

A jéje zase xenofobní nálada koukám #-o

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od cwapa » 14.2.2016 13:16

Bobik píše:
von Špilberk píše:Jediná škoda je, že Západ nebyl ochoten jít do války v roce 1938.
Západ - tedy pokud je myšlena Evropa, nebyl ochoten jen v roce 38. I v padesátejch letech, i v současnosti. Proto byli v půlce Evropy komunisti 40 let a proto se nám sem teď pomalu stěhujou islamisti.
Jo a ty by jsi šel do války? Asi moc ne a tak se nediv, lidem se moc válčit nechce i když proti IS asi nic jiného nepůjde udělat.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od cwapa » 14.2.2016 13:12

9001 píše:
von Špilberk píše: Tak to by snad bylo horší než válka. :?
Jediná škoda je, že Západ nebyl ochoten jít do války v roce 1938. Hitler mohl být pryč a Stalin by nemohl do Evropy při osvobozování exportovat komunismus.
Tak nám by ho exportovala EU... :lol:
To jako myslíš vážně, že by nám EU exportovala komunismus? Jestli jo tak se probuď.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od Bobik » 14.2.2016 9:40

von Špilberk píše:Jediná škoda je, že Západ nebyl ochoten jít do války v roce 1938.
Západ - tedy pokud je myšlena Evropa, nebyl ochoten jen v roce 38. I v padesátejch letech, i v současnosti. Proto byli v půlce Evropy komunisti 40 let a proto se nám sem teď pomalu stěhujou islamisti.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od 9001 » 14.2.2016 9:17

von Špilberk píše:
9001 píše:Největší změna by pro nás byla, kdyby zafungoval Mnichov 38 a Hitlera tím Západ uklidnil...
Tak to by snad bylo horší než válka. :?
Jediná škoda je, že Západ nebyl ochoten jít do války v roce 1938. Hitler mohl být pryč a Stalin by nemohl do Evropy při osvobozování exportovat komunismus.
Tak nám by ho exportovala EU... :lol:

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od von Špilberk » 14.2.2016 9:15

9001 píše:Největší změna by pro nás byla, kdyby zafungoval Mnichov 38 a Hitlera tím Západ uklidnil...
Tak to by snad bylo horší než válka. :?
Jediná škoda je, že Západ nebyl ochoten jít do války v roce 1938. Hitler mohl být pryč a Stalin by nemohl do Evropy při osvobozování exportovat komunismus.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Město ČR, kterému by nejvíce slušel tramvajový provoz

Příspěvek od 9001 » 14.2.2016 0:55

Petrpes píše:Kdoví... Kdyby nebyla 2. Světová, co by všechno bylo?
Ale také by pak asi přišla vlna rušení jako v USA...
Kde by dneska byli komunisti a co všechno by ovládali židi :)
Největší změna by pro nás byla, kdyby zafungoval Mnichov 38 a Hitlera tím Západ uklidnil...

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Politické tlachání

Příspěvek od Petrpes » 13.2.2016 23:55

Kdoví... Kdyby nebyla 2. Světová, co by všechno bylo?
Ale také by pak asi přišla vlna rušení jako v USA...
Kde by dneska byli komunisti a co všechno by ovládali židi :)

Odpovědět