Politické tlachání

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Karosák » 03.3.2016 18:58

XSC píše:Nemůžete mít proroka dřív než boha. Pokud jde o Marx-Leninismus, je to tak, že Marx, Engels a Lenin tvoří Svatou trojici :-)....
A já myslel, že to je Marx, Engels, Beatles.... :smt020 :smt034 :D

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 03.3.2016 18:29

http://www.cum.sk/v/QuXn/slovensky-poslanec
Rakouská televize vysílala debatu, kde byl přítomen i slovenský poslanec R. Sulík. Všichni se na něj sesypali jako vosy. Brilantně je všechny utřel...

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 01.3.2016 10:23

https://www.facebook.com/czech.WeAreHer ... 0/?fref=nf
KDE JSTE ŽILA? KDE JSTE BYLA MERKELOVÁ?!
HLOUPÉ GRIMASY BYLA JEDINÁ ODPOVĚĎ. ..

Bez komentáře.
Uprchlík nemá právo si vybírat, kde chce azyl, prohlásila Merkelová
Migranti nemají právo vybírat si zemi, v níž požádají o azyl, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová. Musejí být nejprve zaregistrováni v Řecku a posléze přerozděleni do všech členských zemí Evropské unie. Podle ní není nadále možné, aby měli běženci volnou cestu do Německa.
Dnes 20:38 - Berlín

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Politické tlachání

Příspěvek od XSC » 01.3.2016 8:37

Bobik píše:Ale pane kolego, heretický výklad je akorát váš, neboť přikázání jasně praví, že Sovětská moc plus elektrifikace rovná se komunismus. Marx tedy mohl těžko něco vyzářit, když to byl navíc ještě k tomu Němec. Marx je tak maximálně jedním z proroků a ještě nikoli hlavním, viz Marxismus-Leninismus. 8-)
Nemůžete mít proroka dřív než boha. Pokud jde o Marx-Leninismus, je to tak, že Marx, Engels a Lenin tvoří Svatou trojici :-) Možná si ještě pamatujete, jak svaté obrázky této trojice byly neseny v čele procesí na 1 máje :-)

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Politické tlachání

Příspěvek od von Špilberk » 01.3.2016 6:59

Bobik píše:Nicméně heretismus sem, heretismus tam, hlavně ne žádné kacířství :lol:
A jaký je rozdíl mezi heretismem a kacířstvím :?: :-k :-k :lol:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Bobik » 01.3.2016 6:51

Ale pane kolego, heretický výklad je akorát váš, neboť přikázání jasně praví, že Sovětská moc plus elektrifikace rovná se komunismus. Marx tedy mohl těžko něco vyzářit, když to byl navíc ještě k tomu Němec. Marx je tak maximálně jedním z proroků a ještě nikoli hlavním, viz Marxismus-Leninismus. 8-)
Nicméně heretismus sem, heretismus tam, hlavně ne žádné kacířství jako Trockismus a podobně. :lol:

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Politické tlachání

Příspěvek od XSC » 29.2.2016 19:56

9001 píše:Bobik: Protože sluníčková parta jsou antikomunisti, takže to neznají :lol:
To je přílišné zjednodušování. Viz Filip, který zde tvrdí, že "Komunisté svůj celkem dobrý program zabíjejí svým nicneděláním..." To na antikomunistu nevypadá :-)
Bobik píše:Ostatně podobnou zkušenost s fanatiky a davy naslouchajících/následujících už máme dokonce i u nás - Komunismus je Bůh a Lenin je jeho prorok, žejo.
To máte nějaký heretický výklad. Podle komunistické bible byl bohem Marx, který prohlásil Budiž světlo a bylo rudé proletářské záření :-)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 29.2.2016 16:12

Bobik: Protože sluníčková parta jsou antikomunisti, takže to neznají :lol:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Bobik » 29.2.2016 15:28

No, ten pán je evidentně fanatik, ale problém je v tom, že davy naslouchají/následují.
Ostatně podobnou zkušenost s fanatiky a davy naslouchajících/následujících už máme dokonce i u nás - Komunismus je Bůh a Lenin je jeho prorok, žejo. A že to byl žárlivý bůh, co nesnesl konkurenci či cokoli jiného než slepou poslušnost. A stejně se mnozí nepoučili.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 29.2.2016 10:09

https://youtu.be/BUJIm6pgLBE
Otevřenými branami: Nucená kolektivní sebevražda evropských národů
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/vi ... 49347.html

Obrázek

Myslíte si pane Filip že ten pán žertuje a nebo je chyba v překladu ?

11:50
Makedonie
Makedonská policie nasadila proti uprchlíkům slzný plyn, hlásí z místa reportéři.
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ziv ... position-5

LIVE
http://www.welt.de/politik/article13719 ... onien.html

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 27.2.2016 20:25

egge: Němci jenom kecají, ale Makedonci to berou drsněji... Ti nepouští už nikoho a Řekové se můžou pominout...

OSN už zase kvičí, že máme mít hranice otevřené...

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Tedy » 27.2.2016 9:58

Čech dokumentoval pronásledování křesťanů v Súdánu, hrozí mu trest smrti
http://zpravy.idnes.cz/sudan-cech-vezen ... ntent=main

Pan Filip tomu asi nebude věřit, protože tam nebyl....


Policejní prezídia podél rakousko-německých hranic dostala nařízeno, aby začala s přípravami na obnovení hraničních kontrol na všech přechodech "v řádu několika hodin". Tvrdí to list Passauer Neue Presse a stanice Bayerischer Rundfunk.
14:08
Německo
Bavorská policie se chystá uzavřít hranice s Rakouskem. S informací přišla německá a rakouská média.
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ziv ... position-0


Už mají dost inženýrů a doktorů ?

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Politické tlachání

Příspěvek od modroko » 25.2.2016 11:37

Filip píše: No pane Emanuel, bavíte mě. Zaprvé mě neznáte a zadruhé prachsprostě lžete. Já nehodlám měnit názory, abych se někomu zalíbil. Já mám takové názory, protože si myslím, že je to tak správné. Slušnost, solidarita, tolerance. Tím se řídím. Já se ale vůbec nechci hádat, jenom píšu své názory.
No ale to já mám taky a troufám si tvrdit že většina zde diskutujících taky, ovšem ty opice co lezou do Evropy nemají ani slušnost ani solidaritu a toleranci už tuplem tak mi vysvětli proč bych měl ze svých daních krmit takovédle primitivy? Přemalovaný kravín jest toho důkazem, dost lidí žije v mnohem horších podmínkách a nikdo to neřeší, ale protože se jedná o uprchlíky tak je z toho aféra. Já se moc nechytám, kdyby bylo řešení migrační krize na mě tak je naženu do několika táborů, oplotím a jedné krásné noci pošlu několik bombardéru s nákladem zápalných pum. Ten smrad by za pár dní odezněl a byl by klid :D stálo by to setinu nákladů teď a to nebudu počítat náklady v letech příštích...
P.S. těch pár doktorů, IT manažerů a chovatelů ovcí Evropa oželí :)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Politické tlachání

Příspěvek od 9001 » 24.2.2016 20:08

Přestal bych krmit trolla pánové 8-)

Filip

Re: Politické tlachání

Příspěvek od Filip » 24.2.2016 17:32

Emanuel píše:
Filip píše:Kéž by v Česku byla někdy demokracie.
EU selhala, ale nikoliv v otázkách emigrace, kterou se snaží řešit celkem konstruktivně. A především Německo se chová zatím nejlépe.
Ty fakt měníš názory jak ponožky, ale jedno se musí uznat, že Ti to zase vyšlo, diskutéři reagují a to je hlavní účel, proč sem píšeš ty bláboly. Chceš se jenom hádat a i zahnat nudu. Posledním nachytaným je modroko a zřejmě přibudou i další. Gratuluji!!!
No pane Emanuel, bavíte mě. Zaprvé mě neznáte a zadruhé prachsprostě lžete. Já nehodlám měnit názory, abych se někomu zalíbil. Já mám takové názory, protože si myslím, že je to tak správné. Slušnost, solidarita, tolerance. Tím se řídím. Já se ale vůbec nechci hádat, jenom píšu své názory.

Odpovědět