Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 11.1.2010 22:07

Ted asi budu ukamenován, ale přijde mi, že není problém v postřezích z terénu. Tam jsem se nedočetl ani o cedulové 13,16 natož přehazce "Vozovna Motol". Větší problém je ve zveřejnění vypravení. Kdo dokáže trochu myslet, tak si doplní "cedulovou" vozovnu a dané pořadí a budto tam bude nebo ne.

Efekt zavření Postřehů jsem potkal dnes při cestě od přítelkyně. Očesaný komplet zadní vůz linky 7. :roll:

Polaanek
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 26.4.2007 16:16

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Polaanek » 11.1.2010 21:52

Nebudu se do toho moc motat, ale něco málo si neodpustím:
Jsem poze pasivní čtenář, příspěvků mám jen pár. Ale zrovna sekce "postřehy z terénu" mi docela chybí, člověk se nedoví nic zajímavého...
Začala tu fungovat presumpce viny. Předpokládá se, že každý, kdo není VIP, je zloděj, a já nevím co vše. No, to se to dopracovalo daleko...
A jak se dostat do VIP? Jsou potřeba i známí na "správném" místě? Nebo rudá knížka bude stačit?

Omlouvám se, nemoh jsem si nerýpnout.

TeĎ vážně. Jako provozovatelé nato máte právo. Ale nebylo by fakt lepší, že by byla zřízeno VIP diskusní vlákno a postřehy by zůstoly i pro smrtelníky?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od demon » 11.1.2010 21:43

No jo, národ Švejků... :roll:
Osobně taky moc nechápu důvody pro VIP sekci, ale je-li to opravdu nutné, tj.operátoři na tom budou trvat, pak souhlasím se "stteepem" a jsem pro založení spešl vlákna, kam by tyhle "zneužitelné informace" mohly být dávány....

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 11.1.2010 21:42

Hlásím závadný příspěvek:
Re: Reklamní nátěry tramvají
od HoFi v 11.1.2010 16:55

Citibank 8059+8027 na nějaké 19, v 15:44 viděna na Starém Hloubětíně DC
Příspěvek uvádí nasazení cedulového vozu! Okamžitě přesunout Reklamy do VIP sekce a uživatele HoFi neprodleně zablokovat, popřípadě pro výstrahu postavit ke zdi a zastřelit.

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 11.1.2010 21:39

Ehm a jak si můžete být jisti, že cedule byly ukradeny právě proto, že se to pachatel dočetl v Postřezích z terénu?

Nicméně navrhuji do VIP sekce přesunout témata jako Vozovny - všeobecná diskuze (aby nikdo nemohl v tomto tématu zjistit, kde se vozovna nachází a jít na ni spáchat atentát) apod.

stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Re: Provoz fóra

Příspěvek od stteep » 11.1.2010 21:33

MOp píše:Nehodlám o tom s nikým diskutovat a ani nehodlám nadále číst debaty typu - proč ten a proč onen není členem. Prostě jsem se rozhodl a po onom činu ukradení cedulí "postřehy z terénu" zmizely.
Existuje zde spousta jiných vláken, která toto prázdné místo vyplní.

Smiřte se s tím! Nic jiného Vám totiž ani nezbyde...

Ještě zpětná poznámka k diskuzi, proč nebyla blokována IP - ona totiž blokována je. Ikdyž je to plat prtný, protože se dá lehce změnit...

Jestli celá tadle akce jen kůli cedulím.... tak pardon, nikdo se neuražte, ale mateřská školka oproti tomuhle = menza. MOPe to cos teď prones je perla která neni hodna tvému věku. Chápu že srdcaře jako si zrovna ty a plno dalších tahle krádež zabolí, já to též odsuzuju, ale nemůžou to odnášet všichni ostatní. Nechápu tvojí logikou proč zmizeli do VIP sekce postřehy z terénu a další. Proč ste si nezaložili spešl vlákno pro VIP kam by tyhle zneužitelné informace mohli být dávány. Měl bych pro to pochopení i já, byť by mě to mrzelo, ale abych prokazoval, já že nejsem zloděj cedulí nebo že něják informace zde uvedené nezneužívám, či díky nim poškozuju skupinu lidí, která tohle forum navštěvuje a já se duševně mezi ně řadim. To ne, to mě příjde přehnané. Proto Tě tady a další moderatory, adminy žádám o zpříztupnění VIP sekce pro mou osobu. Klidně si ověřte. Tram forum navštěvuji pravidelně ze dvou IP adres, jedna je přes španělský kyslík a druhá je z jedné budovy jednoho ze tří operátorů. Račte si ověřit.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 11.1.2010 21:15

Nehodlám o tom s nikým diskutovat a ani nehodlám nadále číst debaty typu - proč ten a proč onen není členem. Prostě jsem se rozhodl a po onom činu ukradení cedulí "postřehy z terénu" zmizely.
Existuje zde spousta jiných vláken, která toto prázdné místo vyplní.

Smiřte se s tím! Nic jiného Vám totiž ani nezbyde...

Ještě zpětná poznámka k diskuzi, proč nebyla blokována IP - ona totiž blokována je. Ikdyž je to plat prtný, protože se dá lehce změnit...

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 11.1.2010 21:07

m-íra píše:
trainzjohny píše:Nezdá, byla vytvořena sekce kam mohou jen vybraní jedinci a postřehy z terénu jsou v ní.
Vážení kolegové.Od této doby prosím přítomné šotouše(p. MOP a pod.)aby mě už více v tramvaji nikdo NEFOTIL. (-X Skončila doba kdy jsem byl ochotný i chvilku počkat pro lepší foto,ale teď nebudu líný vystoupit a dožadovat se o vymazání fota s mou osobou 8-) .Na mé SZ přijímám VIP členy,kterým bude focení dovoleno(moji kolegové z Vokovic KGX 52,7080,bobik....jsou již členy :) )Děkuji za pochopení M.M
Tady si zase někdo myslí, že si fotíme řidiče [-o<
Chtěl bych tě vidět, až půjdeš po Václavském náměstí a budeš se dožadovat každého, kdo si vyfotil náměstí vč. tebe, aby fotku vymazal.

edit: příspěvek psán z pozice fotografa, nikoliv moderátora :wink:

Uživatelský avatar
m-íra
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 03.2.2009 16:39
Bydliště: blízko stanice autobusů 316,355 a 356

Re: Provoz fóra

Příspěvek od m-íra » 11.1.2010 20:58

trainzjohny píše:Nezdá, byla vytvořena sekce kam mohou jen vybraní jedinci a postřehy z terénu jsou v ní.
Vážení kolegové.Od této doby prosím přítomné šotouše(p. MOP a pod.)aby mě už více v tramvaji nikdo NEFOTIL. (-X Skončila doba kdy jsem byl ochotný i chvilku počkat pro lepší foto,ale teď nebudu líný vystoupit a dožadovat se o vymazání fota s mou osobou 8-) .Na mé SZ přijímám VIP členy,kterým bude focení dovoleno(moji kolegové z Vokovic KGX 52,7080,bobik....jsou již členy :) )Děkuji za pochopení M.M

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Karotka » 11.1.2010 20:43

Blokování přístupu je podle mě jak s kanónem na vrabce. Pomohla by kázeň přispívajících a včasná moderace! Stejně jako si tu (skoro) nikdo nedovolí napráskat "delikt" řidiče tramvaje, tak holt odteď si všichni dáme pozor na jazyk, co se týče zneužitelných informací. Kdyby se někdo moc rozkecal, zasáhnou zelení a příspěvek patřičně zcensurují / při opakovaném prohřešku provedou tvrdší sankce.

KarlosK
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 03.11.2009 19:07
Bydliště: Pankrác

Re: Provoz fóra

Příspěvek od KarlosK » 11.1.2010 20:06

z mého pohledu je to blbost. nějaké omezování uživatelů tram fora. do postřehů jsem vždycky rád nahlédl... že by to šlo s tram forem z kopce :?: :cry:

ElWapp
Uživatel
Příspěvky: 542
Registrován: 14.5.2009 19:29

Re: Provoz fóra

Příspěvek od ElWapp » 11.1.2010 19:41

Mimochodem, admini a moderátoři, jak si tuhle změnu mají vyložit občasní přispěvatelé do postřehů? Co jsem si všimnul, tak volné pokračování námi postrádaného vlákna pokračuje v "Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano..." Takže kde je onen pokrok? Stav stejný, jen je v tom větší bordel...
Prosím zamyslete se nad tím, protože kdo cedule chce, ten si k nim stejně cestu najde.

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jamie » 11.1.2010 19:35

Rovněž lituji toho, že přístup k Postřehům z terénu byl omezen, tuhle rubriku jsem také rád pročítal. Chápu, že krádeže cedulí jsou problém, ale myslím, že k tomu vždy docházelo a bude docházet dál, ať už s "postřehy", nebo bez nich. Kastování fóra, navíc právě kvůli tomuhle, se mi zdá být nešťastné rozhodnutí, minimálně v tom smyslu, že pak už to není "fórum". Sorry.

thriller2
Uživatel
Příspěvky: 1074
Registrován: 19.2.2009 19:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od thriller2 » 11.1.2010 16:15

trainzjohny píše:Nezdá, byla vytvořena sekce kam mohou jen vybraní jedinci a postřehy z terénu jsou v ní.
Myslím si, že utajení postřehů z terénu většině návštěvníků fóra problém neřeší! Teď, i když tam nemám přístup, mi nic nebrání napsat například o tom, že jsem viděl ceduláka tam a tam, do jiné diskuze (např. o T3), kde si to může potenciální kleptoman snadno přečíst a jít následně ceduli ukrást. Ovšem konstruktivní nápad zatím žádný nemám , snad jen zařadit mne mezi vip :)

dejmal
Uživatel
Příspěvky: 74
Registrován: 02.1.2006 10:56
Bydliště: ještě PRAHA

Re: Provoz fóra

Příspěvek od dejmal » 11.1.2010 15:14

(-X Ajajaj,proč nejsem ve VIP sekci taky? :( Kdzž chci,tak si tramku vezmu a zase ji vrátím.... Krást nepotřebuju a navádět nikoho už vůbec ne...

Odpovědět