Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniel_Brvnišťan
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2010 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Daniel_Brvnišťan » 24.7.2010 23:41

Zdeněk píše:...když se tu objeví někdo typu D_B a jeho jméno je k vidění téměř u všech posledních přípsěvků na titulní straně fóra, něco je fakt špatně. A co si vzpomínám, vždy se postupovalo podobně, když se tu objevil takovýhle pisálek.
Čo je na tom zlé? Najskôr mi bolo vytknuté, že som napísal zbytočný príspevok, potom to, že môj nápad je nereálny, teraz to, že píšem veľa, a čo ďalej, že si to tu vôbec čítam? Načo je podľa váš fórum? Snáď na to, aby sem ľudia písali. A o tom, čo tu má a čo nemá byť bolo napísané už dosť vyššie...
Zdeněk píše:...že pročítám fantas příspěvky a to třeba od jednoho člověka. Navíc v množství, větším než malém
Takže je zle, aby sa toho veľa písalo, lebo chudák moderátor to musí čítať? Nepríde vám to absurdné?

Uživatelský avatar
Zdeněk
Uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 19.12.2005 20:45
Bydliště: Kdysi konečná...mj. šestky

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Zdeněk » 24.7.2010 23:11

Já osobně se též stavím na stranu TJ. Chodím sem pravidelně, ale když se tu objeví někdo typu D_B a jeho jméno je k vidění téměř u všech posledních přípsěvků na titulní straně fóra, něco je fakt špatně. A co si vzpomínám, vždy se postupovalo podobně, když se tu objevil takovýhle pisálek.
Pan TJ je moderátor a z této funkce ledascos plyne. Na první pohled to může vypadat neobjektivně, ale když se vžiju do pozice moderátora a představa, že pročítám fantas příspěvky a to třeba od jednoho člověka. Navíc v množství, větším než malém, určitého charakteru, který není schopný se kontrolovat, tak to zkrátka jinak nejde. Je to moderátor, aby dával fóru kloudnou podobu. Moderátor se proto nemusí nikomu zpovídat, proč a co smazal, tak to prostě je....a komu se to nelíbí, ať si pr... políbí.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 24.7.2010 22:47

Páni, ty tak kecáš, že si připadám hůř jak Fidel v Havaně.

VincTheSecond píše:Odkedy moderator rozhoduje, ake nazory budu na fore a ake nie?
Od doby co byli moderátoři vynalezeni.

Uživatelský avatar
Daniel_Brvnišťan
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2010 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Daniel_Brvnišťan » 24.7.2010 22:40

Jakub píše:Nechci se hádat, ale dle mého moderátor o tom, jestli zde nějaký příspěvek bude či nebude, rozhoduje pořád. Jeho práce je čistit to tu v rámci přehlednosti a smyslnosti fóra. Speciálně proto, že tu funguje jen jeden, je to čistě na něm. Jak jinak bys to chtěl řešit? U každého příspěvku, který se mu zdá nesmyslný nebo nadbytečný uspořádat anketu "Smazat?", počkat, až odhlasují všichni registrovaní uživatelé a pak to podle ankety udělat/neudělat? Prostě jako moderátor má tohle pod palcem a dělá to na svou zodpovědnost, protože mu majitel fóra tuto pravomoc svěřil.
Vo všetkom máš pravdu. Ale trainzjohny v týchto prípadoch prestrelil a svoju právomoc zneužil na to aby proste vymazal čo sa mu nepáčilo. Ozvalo sa mi cez SZ ale hlavne FB(prečo asi tade? Žeby sa báli, že aj to si trainzjohny prečíta?) už niekoľko ľudí s tým, že to mazať alebo zamykať nemal. Lenže on radšej maže to, čo je k veci ale s čím nesúhlasí, ako vyslovene off-topic príspevky a blbosti. Na niektoré, ktoré boli v téme kde mňa zmazal, som ho sám upozornil, čo myslíte, že urobil? Nie, ten dlhý sled off-topic príspevkov nezmazal. Takže áno, je a má to byť len a len na ňom, ale mal by pri tom byť súdny.

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Příspěvky: 480
Registrován: 22.12.2007 23:43
Bydliště: Jedno z posledních nádraží, kde jsou komplet mechanická návěstidla.

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jakub » 24.7.2010 22:26

Nechci se hádat, ale dle mého moderátor o tom, jestli zde nějaký příspěvek bude či nebude, rozhoduje pořád. Jeho práce je čistit to tu v rámci přehlednosti a smyslnosti fóra. Speciálně proto, že tu funguje jen jeden, je to čistě na něm. Jak jinak bys to chtěl řešit? U každého příspěvku, který se mu zdá nesmyslný nebo nadbytečný uspořádat anketu "Smazat?", počkat, až odhlasují všichni registrovaní uživatelé a pak to podle ankety udělat/neudělat? Prostě jako moderátor má tohle pod palcem a dělá to na svou zodpovědnost, protože mu majitel fóra tuto pravomoc svěřil.

VincTheSecond
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 18.1.2010 12:15

Re: Provoz fóra

Příspěvek od VincTheSecond » 24.7.2010 22:15

trainzjohny píše:Můžu ti to vysvětlit úplně snadno, máš tu skoro 40 příspěvků, většinu z nich za posledních pár dní a všechny jen rozpitvávaj tvoje dosti šílený a značně nereálný nápady. A když ti jeden příspěvek (mmch, né jen tobě) který by jen rozpoutal diskuzi o ničem smažu, tak se čertíš jak pominutej. Děláš si zle sám a pak se divíš.
Reagujes ako male decko. Odkedy moderator rozhoduje, ake nazory budu na fore a ake nie? Tie Danielove, na rozdiel od kopy inych maju hlavu a patu, ak sa ti nepacia, tak ich necitaj, ale preco branis ostatnym v ich precitani?

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Příspěvky: 480
Registrován: 22.12.2007 23:43
Bydliště: Jedno z posledních nádraží, kde jsou komplet mechanická návěstidla.

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jakub » 24.7.2010 21:52

Pan Trainzjohny zde byl jediný, kdo tu pravidelně dělal pořádek. Smysluplnost příspěvku je čistě věc názoru, tedy o tom asi nemá cenu moc polemizovat. Ale vy, co kritizujete, zkuste se na chvíli vcítit do role moderátora, který tu má sám na starost desítky, výjimečně snad i stovky příspěvků denně. Pan Trainzjohny má tedy i mou plnou podporu. :uklizecka:
Abych k tomu přidal ještě svou poznámku, zdá se mi, že se tu poslední dobou diskuze rozjíždí víc ve sféře kvantity než kvality. Když se kouknu do diskuzí třeba před 2 lety, vyznám se v nich mnohem lépe než v těch dnešních a navíc se toho dozvím více. Myšlenky se psaly stručněji a blíže k sobě, navíc nebyly odděleny různými osobními útoky a sáhodlouhými narážkami, takže se to i lépe četlo. Toť můj názor.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 24.7.2010 21:43

Bohužel musím pane opravit že jsem měl plnou podporu.

Za ty více než tři roky (od prosince 2006) jsem se snažil jak jsem sliboval při mém "pasování" dělat to nejlepší pro chod fóra. Jak je vidět, některým je to na obtíž a ještě mě za to nadávají. Tak já Vás tu nechám si je užít. Myslím že většina slušných lidí (kteří se tu bohužel dostávají do menšiny) to pozná, třeba se tu pak změní obecný názor a já se vrátím. Ale v současném prostředí nemohu nic dělat. Věnoval jsem moderování mnoho volného času, snažil jsem se číst vše co se napsalo (i když mě to mnohdy vůbec nezajímalo) a vím o lidech kteří se té práce váží a vážili.¨těm děkuji za psanou i nepsanou podporu.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 24.7.2010 21:36

Trainzjohny ma moji plnou podporu a velice si vazim toho, ze jako jediny z moderatoru svou praci opravdu vykonava!
z venkova zdravi MOp

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 24.7.2010 21:07

Ok, jak je libo. Od 21:00 hodin dne 24.7.2010 věším své moderátorské snažení na hřebík a nechvám vás tu dělat si co chcete .. užijte si to !!

A nedivte se že fórum upadá a chodí sem to co sem chodí, zatímco fajn lidi odchází a nebo mlčí..

Jake píše:A teď sám pláčeš, že ti nikdo neřekne vlídný slovo. A divíš se?
Nepláču a v tomhle státě se nedivím ničemu, vím moc dobře z každodenního provozu že za každý dobrý skutek bude člověk po zásluze potrestán a vlídného slova se nedočká, ale jak do něj někdo začne kopat, hned se najdou další ochotní "spolukopáči".

Uživatelský avatar
Daniel_Brvnišťan
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2010 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Daniel_Brvnišťan » 24.7.2010 21:01

trainzjohny píše:A co třeba se zkusit zamyslet proč mě byla smazaná ?!
Tú prvú si podľa tvojej SZ zmazal bez toho aby si si ju prečítal. Tú debatu o T6 si zmazal podľa vlastných slov preto, že nesúhlasíš s mojim názorom, ktorý si nazval "teorií prdu". Je snáď niečo na tom, keď sa niečo spýtam, alebo mám nejaký nápad a ostatní to komentujú? Ako napísal demon
demon píše:Osobně mi taky přijde reakce tj jako dost přehnaná, bral bych to jak dotazy nováčka, na které jak je vidno ještě odpověď na fóru není, tak proč hned uzamykat a mazat ?
trainzjohny píše:...máš tu skoro 40 příspěvků, většinu z nich za posledních pár dní a všechny jen rozpitvávaj tvoje dosti šílený a značně nereálný nápady.

A čo je na tom? Znova. Vymazávaš len preto, že nesúhlasíš s mojim názorom? Keby tu každý admin vymazal to, s čím nesúhlasí, čo by tu ostalo?
trainzjohny píše:A když ti jeden příspěvek (mmch, né jen tobě) který by jen rozpoutal diskuzi o ničem smažu, tak se čertíš jak pominutej.
Zmazal si vecný príspevok bez toho, aby si si ho prečítal. A diskusia o ničom... Znova vymazávanie len preto, že nesúhlasíš s obsahom?
trainzjohny píše:Děláš si zle sám a pak se divíš.
Áno, viem, že si robím zle tým, že sa od teba nenechám buzerovať a poukazujem na tvoje prehnané reakcie. Ale ticho nebudem.
trainzjohny píše:Vždycky když se ve skupině (jakékoliv) objeví někdo jiný, je ostatníma spacifikován tak aby dělal to co oni, nebo je vyhozen. Nikdy jednotlivec skupinou nehne, čím větší skupina, tím spíš to platí.
Takže ako som napísal, mám držať hubu a krok len preto, že som tu nový... Prepáč, ale nebudem.
trainzjohny píše: kór né nějaký ....
Prízemné urážky... (to "který ani neumí psát česky!" si pekne rýchlo zmazal po tom, čo som to citoval... Úbohé...)
Naposledy upravil(a) Daniel_Brvnišťan dne 24.7.2010 21:11, celkem upraveno 1 x.

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jake » 24.7.2010 21:00

trainzjohny píše:(...) Osobně mám pocit, že jsem tu většinou jediný kdo se snaží fórum nějak trošku umravňovat a uklízet a skoro nikdy se za to nedočkám vlídného slova... to mi nevadí, beru, ale nadávat mi za to nikdo nebude, kór né nějaký .... ! Snesu dost, ale co je moc je moc.
Spíš se snažíš až moc a zbytečně. A teď sám pláčeš, že ti nikdo neřekne vlídný slovo. A divíš se?
Naposledy upravil(a) Jake dne 24.7.2010 21:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 24.7.2010 20:43

Daniel_Brvnišťan píše:A to keď niekto uzamkne či vymaže diskusiu (nielen odo mňa) mám proste držať hubu a krok len preto, že som "kindermafia", alebo preto, že som tu nový?
A co třeba se zkusit zamyslet proč mě byla smazaná ?!
Daniel_Brvnišťan píše:Môžte mi teda vysvetliť, prečo sú neobľúbené? Skúsim niečo zmeniť... A že fórum zaplňujem... To je snáď zlý samotný fakt, že niečo napíšem?
Můžu ti to vysvětlit úplně snadno, máš tu skoro 40 příspěvků, většinu z nich za posledních pár dní a všechny jen rozpitvávaj tvoje dosti šílený a značně nereálný nápady. A když ti jeden příspěvek (mmch, né jen tobě) který by jen rozpoutal diskuzi o ničem smažu, tak se čertíš jak pominutej. Děláš si zle sám a pak se divíš.
Vždycky když se ve skupině (jakékoliv) objeví někdo jiný, je ostatníma spacifikován tak aby dělal to co oni, nebo je vyhozen. Nikdy jednotlivec skupinou nehne, čím větší skupina, tím spíš to platí.
demon píše:Osobně mi taky přijde reakce tj jako dost přehnaná, bral bych to jak dotazy nováčka, na které jak je vidno ještě odpověď na fóru není, tak proč hned uzamykat a mazat ?
Mažu tady příspěvky několikrát denně. Třeba takový pan MF by se svýma příspěvkama o jednom smajlíku mohl vyprávět. Když mi ovšem na takovouhle činnost někdo odpoví tím že jsem jen arogantní a v podstatě mě za to seřve jak malý dítě, tak mě tím naštve. Osobně mám pocit, že jsem tu většinou jediný kdo se snaží fórum nějak trošku umravňovat a uklízet a skoro nikdy se za to nedočkám vlídného slova... to mi nevadí, beru, ale nadávat mi za to nikdo nebude, kór né nějaký .... ! Snesu dost, ale co je moc je moc.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od demon » 24.7.2010 20:40

Osobně mi taky přijde reakce tj jako dost přehnaná, bral bych to jak dotazy nováčka, na které jak je vidno ještě odpověď na fóru není, tak proč hned uzamykat a mazat ?
To bych spíš důsledně mazal poslední dobou stále častější pruzení a stírání některých pankráckých kolegů a jistého pana dispečera na úkor uživatele MM-M.
Pokud nejde o pouhé kolegiální špičkování, čemuž jako nepankrácký nemusím rozumět, tak je veskrze trapné.
Totéž se dá napsat ještě o příspěvcích jednoho dalšího uživatele, ale tady všichni jistě známe způsob jeho myšlení a pohnutky...

Uživatelský avatar
Daniel_Brvnišťan
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2010 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Daniel_Brvnišťan » 24.7.2010 20:15

OMH píše:A co se nejdříve zamyslet, proč se tak děje, proč jsou tvé příspěvky u některých "neoblíbené"? Ono to není jen o jiném názoru, ale o způsobu, jakým fóru zaplňuješ. Třeba mě to číst nebaví:D
Môžte mi teda vysvetliť, prečo sú neobľúbené? Skúsim niečo zmeniť... A že fórum zaplňujem... To je snáď zlý samotný fakt, že niečo napíšem? Alebo mám mať nejakú kvótu na počet či dĺžku príspevkov? Nikto nečaká, že moje príspevky sa budú páčiť každému. Mňa tiež nezaujíma debata o tom, akú farbu malo pôvodné tesnenie na dverách T3, alebo či pred rokom 95 na linke 22 prešlo malostranskou splítkou vozidlo KT... Ale nikomu to neberiem. Na tie moje príspevky bolo pomerne dosť reakcií, aj od ľudí ako Absolut či MŠ. Asi zrejme tie príspevky neboli "zbytočné" ako tvrdí trainzjohny. Síce to možno sú "teorie prdu", ale aj o tom to snáď je, že sa ukáže čo možné je a čo nie.
OMH píše:edit: a to, jak tady pořád :smt022 , že ti někdo vzal hrabičky a bábovičky - čeho chceš dosáhnout? Že se tě všichni zastaneme? :D A panu Trainzjohny řekneme po 1660. příspěvku ty ty ty! :!: U mě se nedovoláš =;
A to keď niekto uzamkne či vymaže diskusiu (nielen odo mňa) mám proste držať hubu a krok len preto, že som "kindermafia", alebo preto, že som tu nový?

Odpovědět