Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tita » 04.4.2011 13:29

Mohu se zeptat, kolik UzivateluXY se tu jeste objevi / bude tolerovano? Myslel jsem, ze duplicitni ucty uz nejsou v mode... Nestacilo uz?

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 23.3.2011 22:55

Asi nějaký problém s databází, napsal jsem příspěvek do TRAM-SHOPU, ale záhadně zmizel. Nechce se mi věřit, že by ho někdo smazal, to by určitě měl tolik slušnosti se pod to aspoň podepsat.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 23.3.2011 20:06

Petr píše:
ponorka píše:Ne, že by to mě osobně nějak vadilo, ale v souvislosti s posledním příspěvkem v sekci "Na znamení", bych si dovolil upozornit na ustanovení § 12 zák. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.
Děkujeme a upozorněte zároveň, prosím, na Smluvní přepravní podmínky PID, včetně drážního zákona. Děkuji.
Petře, já vím, že to budeš asi brát jako útok na sebe, ale si v zemi, kde když postřelíš zloděje ve vlastním domě, tak jdeš sedět ty.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Petr » 23.3.2011 19:37

ponorka píše:Ne, že by to mě osobně nějak vadilo, ale v souvislosti s posledním příspěvkem v sekci "Na znamení", bych si dovolil upozornit na ustanovení § 12 zák. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.
Děkujeme a upozorněte zároveň, prosím, na Smluvní přepravní podmínky PID, včetně drážního zákona. Děkuji.

ponorka
Uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 19.3.2005 13:18

Re: Provoz fóra

Příspěvek od ponorka » 23.3.2011 13:40

Ne, že by to mě osobně nějak vadilo, ale v souvislosti s posledním příspěvkem v sekci "Na znamení", bych si dovolil upozornit na ustanovení § 12 zák. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od jara » 20.3.2011 14:35

MOp píše:
Petr píše:.. začnu hledat úkryt v lesích
.. Člověk se vám nedovolá jak je rok dlouhej..
Asi musíte počkat až bude přestupnej rok a vaše tel.spojení přestoupí dál :-) A nebo jen na dovolené ROH nemají signál.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 20.3.2011 14:26

Petr píše:.. začnu hledat úkryt v lesích
V posledních týdnech mám pocit, že již v těch lesích v tom krytě jste, pane kolego.. Člověk se vám nedovolá jak je rok dlouhej.. :-) :lol:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Petr » 20.3.2011 11:09

uzivatel35 píše:Promiňte,žs sem ještě píšu,ale já jsem píši pouze názory a návrhy jako každý.
Jako každý? No, pokud by každý uživatel psal z 1% jako ty, pak začnu hledat úkryt v lesích

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 19.3.2011 16:22

Promiňte,žs sem ještě píšu,ale já jsem píši pouze názory a návrhy jako každý.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od PvvS » 19.3.2011 9:18

Hmm, takze vsichni jsou blbci, jenom uzivatel35 je letadlo ..
Na rovinu, za to co predvadis zde , by jsi dostal na mnoha jinych forech ban uz davno. A zrovna k-report neni v Banech zrovna skromny. Myslim ze predvadet tam, to co tady, tak jsi taky skoncil i tam.
Kolikrat uz me svedila cela mys a chtelo se mi kliknout na bann osobne. Nic proti, ale chovas se jako ukazkovy kindermafian.

Pripadne reakce ocekavam na emailu, ICQ, SZ nebo po postvnim datlovi (miluju morseovku).

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 18.3.2011 21:04

Důvod banu:Jednou ti to nestačilo.To si vážně takový hlupák?

Jestli tohleto je nějaký důvod,tak já v tomto příspěvku píši návrh linkového vedení
1)Už jsem pochopil,že mě tu nechcete a víc se vám sem vnucovat nebudu
2) Nechápu,čím vám spamuju fóra (podle vás si tedy na k-reportu píší samí spameři)
3) na k-reportu jsou slušnější lidé
4) na k-reportu není diktátorské vedení,keré odsuzuje vše,co se mu nelíbí a všichni ostatní jsou při něm,protože se bojí,aby taky nedostali ban (už z toho nečeského výrazu ban je cítit hniloba)
5) na k-reportu mě nikdo nemůže třikrát bloknout
6) Trolejbusy by se měli vrátit do Prahy
7) Jediní,kdo tomto fóru diskutují trochu na úrovní jsou ti,co mají podnadpis problémový jedinec
8) Já s váma diskutovat chtěl,vy se mnou ne
9( Viděl jsem tu i zběsilejší návrhy
10) Když jsem posílám nějaký návrh,tak je to za účelem,abyste ho zkritizovali a já ho mohl poupravit
11) Na k-reportu mi ještě nikdo zatím nenadával,a to se tam zrovna dějou velké hádky
12) doufám,že se vám tento návrh linkového vedení líbí
A ještě něco,jedna celá soupravová linka je na ÚDDP moc.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 16.3.2011 22:09

uzivatel35 píše:Jestli tě zajímá,proč jsem tam nezůstal,tak ti zodpovím,napsal jsem tam asi 3 příspěvky ani na jeden mi nikdo nezareagoval
Takže jen my jsme blbci, co ti na tvé nesmyslné příspěvky reagujeme...
Něco na tom bude, sám se nad sebou zamyslím a polepším se :)

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Honza » 16.3.2011 22:06

uzivatel35 píše:Jinak,jestli vás to zajímá,poslal jsem na Ropid návrh,aby přejmenovaly zastávku Škola Radlice na Radlická škola.
Jsme v OT tématu, ale než začneš cokoli kamkoli posílat, přečti si něco o nominativu jmenovacím.

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 16.3.2011 22:03

OMH píše:Proč Škola Radlická škola? Proč né Škola Radlická? (myslím že celý název je ZŠ Radlická)

Otázka zní, proč jsi nezůstal na K? :D
Jestli tě zajímá,proč jsem tam nezůstal,tak ti zodpovím,napsal jsem tam asi 3 příspěvky ani na jeden mi nikdo nezareagoval,ale zkusím to znovu(Problém bude asi v tom,že ta 21 na Spojovací se tam teď,když se řešej autobusy na Pankráci moc nehodila,jenže k tomu já nemám moc co říct). Jestli to bude Škola Radlická,tak nejsem proti.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 16.3.2011 21:20

Proč Škola Radlická škola? Proč né Škola Radlická? (myslím že celý název je ZŠ Radlická)

Otázka zní, proč jsi nezůstal na K? :D

Odpovědět