Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Fořtík » 26.8.2011 16:23

Jestli návštěvníci a přispěvatelé nestojí ani za objasnění, vůbec bych se jim nedivil, kdyby sem přestali chodit či přispívat. A že takoví v historii fóra byli...

Ono diskutovat a informovat ostatní se dá i skrze jiné anály. Jednu dobu jsem tu byl taky moderátorem. Vím, není to lehké (pomatuji si například nekonečné diskuse třeba se Sobým Hnuscem), ale tady už balancujete nad propastí... Bacha na to!

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Provoz fóra

Příspěvek od cwapa » 26.8.2011 15:31

chemik píše:Je něco špatnýho na tom, když napíšu, že s linkou 3 o víkendu na dobíhající nečekám, ani když je vidím, protože jízdní doby jsou udělané tak, že na to musím už při odjezdu z Lehovce šlápnout, abych si udržel alespoň zpoždení menší jak 179, tedy standart? A že napíšu, že si kvůli čekání na lidi, kteří nejsou schopní přijít včas nehodlám neustále zkracovat svojí 22 minutovou přestávku o v průměru 4 minuty, na kterou mam po tom hodinu a půl trvajícím kole nárok? Jestli se to někomu nelíbí, tak ať to řekne narovinu, ať mi napíše, ale já myslel, že máme tu svobodu slova právo na vlastní názor.

Pokud jde o to, kdo je tu pro koho - ano, tramvaják je tu od toho, aby převezl cestující z bodu A do bodu B. Neni ale jejich otrok, ani sluha. Je pánem tramvaje, né naopak.

Nedělá mi problém se pod svůj názor podepsat ani svým civilním jménem.

Aleš Fořt - Pankrác, 126400 je číslo útvaru. Služebko je k dispozici na intranetu, či na vyžádání pře SZ.

Takže si stěžujte tam, ale probůh nemažte diskuzi...
Tentokrát musím s Tvýma příspěvkem jedině souhlasit a musím uznat, že jsi se zachoval jako chlap. Myslím, že někteří zdejší by si s toho mohli vzít příklad.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.8.2011 14:58

Je něco špatnýho na tom, když napíšu, že s linkou 3 o víkendu na dobíhající nečekám, ani když je vidím, protože jízdní doby jsou udělané tak, že na to musím už při odjezdu z Lehovce šlápnout, abych si udržel alespoň zpoždení menší jak 179, tedy standart? A že napíšu, že si kvůli čekání na lidi, kteří nejsou schopní přijít včas nehodlám neustále zkracovat svojí 22 minutovou přestávku o v průměru 4 minuty, na kterou mam po tom hodinu a půl trvajícím kole nárok? Jestli se to někomu nelíbí, tak ať to řekne narovinu, ať mi napíše, ale já myslel, že máme tu svobodu slova právo na vlastní názor.

Pokud jde o to, kdo je tu pro koho - ano, tramvaják je tu od toho, aby převezl cestující z bodu A do bodu B. Neni ale jejich otrok, ani sluha. Je pánem tramvaje, né naopak.

Nedělá mi problém se pod svůj názor podepsat ani svým civilním jménem.

Aleš Fořt - Pankrác, 126400 je číslo útvaru. Služebko je k dispozici na intranetu, či na vyžádání pře SZ.

Takže si stěžujte tam, ale probůh nemažte diskuzi...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 26.8.2011 14:20

Skutečně se mi nelíbí přístup - smazání bez vysvětlení (alespoň dodatečného) jež dosud vždy bylo zvykem.
Ovšem jestli byl obsah diskuze úplně OK si tak jistý nejsem - někteří tramvajáci v ní prezentovali názory, které si nepozorný čtenář mohl vyložit jako, že podle nich jsou cestující pro tramvajáky a nikoliv naopak.
Zůstává otázkou, kdo je neslušný víc - tramvaják, který ve skutečnosti upozorňuje, že mu zaměstnavatel neutvořil dostatečné podmínky pro včasnou přepravu cestujících či ten, kdo takové příspěvky smazal?

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Damir Holas » 26.8.2011 14:09

MOp píše:A co kdyz to nesmazal moderator? To vas nenapadlo? Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..
Výborně, arogance moci jak vyšitá. Jak už tady od mnohých zaznělo, nikdo neupírá adminům ani moderátorům možnost vstupovat do diskusí a tedy je i mazat. Je jen velice zvláštní, že dosud příslušný admin/moderátor snad vždycky napsal příspěvek ve smyslu "smazal/přesunul jsem to a to z toho a toho důvodu" - a nebyl problém. Teď zmizí diskuse bez jakéhokoli upozornění nebo zdůvodnění a když se po něm uživatelé logicky ptají, je jim sděleno, ať se neptají, nebo že to bude smazáno taky. Takhle si skutečně PRTky, nebo alespoň někteří lidé, s nimi spojení, představují slušné jednání mezi dospělými lidmi?

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.8.2011 13:14

No, ono nejde o to, zda je diskuze k tématu, ale prostě tady byla diskuze k tématu Výluk, zase taky mimo jsme nebyli a někomu se znelíbila

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 26.8.2011 13:12

Osobně se mi to taky nelíbí. Ano administrátor i provozovatel mají právo si dělat co chtějí, ale je snad slušné na otázku kde to je napsat, je to smazáno. Jste obyčejní poserové. Akorát z lidí dělat debila, to vám jde dobře.

Co třeba udělat ze strany řadových uživatelů udělat menší stávčičku :twisted:

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Provoz fóra

Příspěvek od cwapa » 26.8.2011 12:55

gabuliatko píše:Napííšu to ještě jednou. Podle mne je toto fórum o tramvajích a ne o minulém režimu. Prostě to někdo smazal. To se s tím nedokážete smířit a musíte takhle prskat?
Napíšu to taky ještě jednou, já jsem nepsal, že toto fórum je o minulém režimu, o tom nepadlo ani slovo a zajímalo by mě kde jsi to vyčetl. Já jsem napsal, že chování některých lidí mi připomíná praktiky minulého režimu. To je dost velký rozdíl. Jo a tvůj názor je taky dost divný a hodil by se taky jinam.

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Provoz fóra

Příspěvek od gabuliatko » 26.8.2011 12:46

Napííšu to ještě jednou. Podle mne je toto fórum o tramvajích a ne o minulém režimu. Prostě to někdo smazal. To se s tím nedokážete smířit a musíte takhle prskat?

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Provoz fóra

Příspěvek od cwapa » 26.8.2011 12:17

MOp píše:A co kdyz to nesmazal moderator? To vas nenapadlo? Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..
gabuliatko píše:Nechápu proč se hned vyrojí debaty o minulém režimu.
Ještě stále nechápeš, když si přečteš co napsal MOp ?

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4076
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Provoz fóra

Příspěvek od P_V » 26.8.2011 12:16

Nabízí se ještě jedno vysvětlení, že na mazatele si došlápl chlebodárce, a zakázal mu i naznačovat, jinak bude odejit pro nějakou zástupnou prkotinu.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.8.2011 12:06

MOp píše:A co kdyz to nesmazal moderator? To vas nenapadlo? Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..
Dobře, takže se dostáváme trošku dál. Když to nesmáznul moderátor, smáznul to admin. Admin je Petr a Ty. Chápu, že neni nikde napsaný, že MUSÍTE odůvodňovat, proč to a to mažete, případně přesouváte. Když napíšeš: "smazal jsem to protože to uráželo mého kamaráda", dá se to pochopit, že se ta diskuze smazala. Stačilo by aspoň kváknout. A né tady dělat 4 dny mrtvý brouky, jako by se nechumelilo a dělat z nás deb*ily

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 26.8.2011 12:05

MOp píše:A co kdyz to nesmazal moderator? To vas nenapadlo? Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..
Takze naznačuješ, žes to byl Ty - Administrátor či ještě přímo Petr - Provozovatel?
A že pro většinu obyčejných Uživatelů, nemajících právo měnit v diskuzi napsané mimo své vlastní příspěvky, prostě a jednoduše i Vy dva spadáte do ketegorie Moderátor zase viditelně asi nenapadlo Tebe!
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 26.8.2011 12:06, celkem upraveno 1 x.

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 26.8.2011 11:49

:auto
Naposledy upravil(a) 7036 dne 14.12.2011 15:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 26.8.2011 11:30

A co kdyz to nesmazal moderator? To vas nenapadlo? Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..

Odpovědět