Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 17:57

Ne, já si nestěžuji, mě vyprovokovalo to, jak jste zametli s tím uživatelem KarlosK, to je vrchol drzosti. A chemik mě inspiroval svým příspěvkem o žabomyších válkách. Co se týče politické příslušnosti OMH, nic o ní nevím, jestli peče s modrýma nebo rudýma a je mi to zcela fuk. Tady se jedná o způsob chování. A na k-reportu se nebanuje za to, když někdo napíše, že blesk nejsou dobré noviny. Mimochodem, ten nový vlak je hezký a můžou ho špinit jak chtěj, já s ním stejně pojedu, když budu chtít. A když už jsme u toho, neporušil OMH pravidla? Nepatří náhodou do této diskuze tramvaje? To patří do nějakého speciálního tématu,ne?

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 09.10.2011 16:27

Bobek píše:Dovedete si představit situaci, že někomu v hospodě nechutná pivo, a stejně tam furt leze a hučí do hostů a hospodskýho, jak je to tam na houby? :roll:
Obsluha na ho.., pivo teplý jako .... a pořád sem někdo leze :lol: :lol: :lol:

Bobek
Šťoura
Příspěvky: 935
Registrován: 18.1.2006 14:22
Bydliště: jsem všude zdejší

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Bobek » 09.10.2011 16:21

Dovedete si představit situaci, že někomu v hospodě nechutná pivo, a stejně tam furt leze a hučí do hostů a hospodskýho, jak je to tam na houby? :roll:

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od PvvS » 09.10.2011 16:03

uzivatel35 píše:Co je moc, to je moc. Vidím, že už tu jsou uživatelé, kteří jsou šikanovaní více než já. Vihodit někoho jen proto, že má jiný názor na bulvární tisk, to je už opravdu utlačování. Mimochodem, nevidím nic na tom, že se jídlo podává půl metru vedle vyndávání hoven. Doma máš třeba taky kuchyni půl metru od záchoda.

Tímto tedy vyzývám všechny uživatele tohoto fóra, přejděte na k-report. Tak existuje ještě svoboda tisku. Možná, že úroveň tamějších uživatelů vám může připadat nižší, ale musíte tohletomu náfukovi ukázat, že takhle tedy ne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uz jdes ?
Na krepu se taky nebudou s nikym parat a kdyz nebudes ani tam, bude klid ..

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 09.10.2011 15:59

uzivatel35 píše:Co je moc, to je moc. Vidím, že už tu jsou uživatelé, kteří jsou šikanovaní více než já. Vihodit někoho jen proto, že má jiný názor na bulvární tisk, to je už opravdu utlačování. Mimochodem, nevidím nic na tom, že se jídlo podává půl metru vedle vyndávání hoven. Doma máš třeba taky kuchyni půl metru od záchoda.

Tímto tedy vyzývám všechny uživatele tohoto fóra, přejděte na k-report. Tak existuje ještě svoboda tisku. Možná, že úroveň tamějších uživatelů vám může připadat nižší, ale musíte tohletomu náfukovi ukázat, že takhle tedy ne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Schválně mi zkus popsat rozdíl mezi demokracií a anarchií. Dnes mi přijde že 99% lidí ten rozdíl nepozná

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jake » 09.10.2011 15:56

uzivatel35 píše:Tímto tedy vyzývám všechny uživatele tohoto fóra, přejděte na k-report. Tak existuje ještě svoboda tisku. Možná, že úroveň tamějších uživatelů vám může připadat nižší, ale musíte tohletomu náfukovi ukázat, že takhle tedy ne!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ty tam odejdeš? Plosíííím

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 15:55

uzivatel35 píše:Co je moc, to je moc. Vidím, že už tu jsou uživatelé, kteří jsou šikanovaní více než já. Vihodit někoho jen proto, že má jiný názor na bulvární tisk, to je už opravdu utlačování. Mimochodem, nevidím nic na tom, že se jídlo podává půl metru vedle vyndávání hoven. Doma máš třeba taky kuchyni půl metru od záchoda.

Tímto tedy vyzývám všechny uživatele tohoto fóra, přejděte na k-report. Tak existuje ještě svoboda tisku. Možná, že úroveň tamějších uživatelů vám může připadat nižší, ale musíte tohletomu náfukovi ukázat, že takhle tedy ne!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pokud vám nevyhovuje k-report, existují i jiné diskuze, které neznám, ale to neznamená, že musejí být špatné.

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 15:53

Co je moc, to je moc. Vidím, že už tu jsou uživatelé, kteří jsou šikanovaní více než já. Vihodit někoho jen proto, že má jiný názor na bulvární tisk, to je už opravdu utlačování. Mimochodem, nevidím nic na tom, že se jídlo podává půl metru vedle vyndávání hoven. Doma máš třeba taky kuchyni půl metru od záchoda.

Tímto tedy vyzývám všechny uživatele tohoto fóra, přejděte na k-report. Tak existuje ještě svoboda tisku. Možná, že úroveň tamějších uživatelů vám může připadat nižší, ale musíte tohletomu náfukovi ukázat, že takhle tedy ne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 08.10.2011 23:25

ach ty vaše žabomyší války :lol:

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 08.10.2011 23:10

Veřejně oznamuji, že uživatel KarlosK, dostal ban na dva týdny za jeho uměle vyvolané útoky ve fóru Zprávy z tisku (diskuse k tématu) - byl předem varován. Fórum jsem schválně nepromazal.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 05.10.2011 16:43

uzivatel35 píše:Tramvajová trať z Želivského přes Slaviu na Spořilov nebo ještě dále je dobrý nápad, ale je to proti pravidlům této diskuze. Dejte si pozor, aby jste si také nevysloužili přezdívku problémový jedinec. Tato diskuze zakazuje jakékoli utopistické návrhy a všechny jsou utopistické.Tolik od toho, kterému se to již stalo. Tato diskuze je určena jen k tomu, aby do ní nikdo nepřispíval nebo maximálně, aby přemýšlel nad tím, jaké evidenční číslo vozu je dnes na jaké lince a proč.
Vo co ti jako jde? Co si furt dokazuješ? Jestli se ti tu nelíbí, jdi pryč! Pokud chceš votravovat, tak tě zase típneme!

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od willyjeff » 02.10.2011 17:10

V pohodě, to mě vůbec nevzrušuje. Pokud jste zaregistrovali, jak se jmenuji v reálu, tak na komolení jména jsem si už dávno zvykl, pro lidi je dost nesrozumitelné. Dlouho jsem měl dokonce i kartičku VZP na jiné jméno...

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jake » 02.10.2011 13:44

OMH píše:Anarchisto, nenapadej laskavě wyllijeff. Jako plno dalších si z tebe tu dělá srandu. Bohužel se to tu pak celý pleví a to kvůli tobě uzivatel35. Ať již tvými příspěvky, či příspěvky těch, co si z tebe dělaj srandu. Máš negativní vliv na fóru.
uzivatel35 píše:Já bezvládí nechci, s tím začal wyllijeff
willyjeff pánové

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 01.10.2011 18:57

Anarchisto, nenapadej laskavě wyllijeff. Jako plno dalších si z tebe tu dělá srandu. Bohužel se to tu pak celý pleví a to kvůli tobě uzivatel35. Ať již tvými příspěvky, či příspěvky těch, co si z tebe dělaj srandu. Máš negativní vliv na fóru.

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 01.10.2011 17:23

Já bezvládí nechci, s tím začal wyllijeff

Odpovědět