Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MOp » 22.2.2012 13:23

7036 píše:Od té doby, co z páteřních stránek zmizela většina užitečných informací, je pravidelně nesleduji,
Prosím specifikovat, to mne zajímá!

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od 7036 » 22.2.2012 13:19

Skvělý - v názvu vlákna je mj. "odezvy na páteřní stránky", ale když si někdo dovolí nějakou odezvu mít, ihned se tu na něj sesype moderátorský tým, co si to jako dovoluje, zkoušet tady něco kritizovat?! =D>
OMH píše:ten odkaz... to nemuselo být, kromě Vás, všichni ví, o čem se bavíme
Muselo. Od té doby, co z páteřních stránek zmizela většina užitečných informací, je pravidelně nesleduji, a kdyby tam nebyl odkaz, nevěděl bych, jestli fotku hledat v "Na znamení", ve stránce o 15T nebo na stránce o trati do Podolí. Rýpnout do MMM jste si musel za každou cenu, ale nevadí, aspoň nekazíte srandu ostatním kolegům :D

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od chemik » 22.2.2012 12:59

Milane, to tvoje rejpání tady, např zastavil na volné trati a sám si to šel vyfotit, nebo jaks to tady psal, on ti za to jednou někdo něco poví, až někomu přivodíš průser...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.2.2012 12:53

chemik: Kde jsem napsal, že zastavením u Pod. vod. Brejšín porušil D1/2? NIKDE!

Já jsem napsal, že fotka TRAM na volné TT bez řidiče v kabině na první pohled vypadá moc aranžovaně/strojeně/nepřirozeně! Dal jsem radu, aby pro příště tento nedostatek odstranil - jak vidno, z časově starší série s novým pluhem, autor však nedostatek asi sám znal.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od chemik » 22.2.2012 11:22

Ježiš Milane, ty ale dokážeš vymejšlet kraviny... Technická kontrola je technická kontrola. Chlapci z technické kontroly mohou sami sobě udělovat vyjímky z dépůlky. A kdyby při zkušebkách jezdila TK s 15T vestoje, je to v pořádku, jelikož oni můžou. A zastavovat rovněž můžou kdekoliv...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.2.2012 10:01

OMH: Nic nežehlím - píši vždy, to co si skutečně myslím = rozhodně nepřevlékám kabáty, podle toho odkud vane vítr!

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od OMH » 22.2.2012 9:57

jak to žehlí.... #-o

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od Absolut » 22.2.2012 9:53

No tady aby se člověk už bál odpovědět.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.2.2012 9:45

Pardón, že jsem vyjádřil názor, že je velká škoda, že jinak VELMI POVEDENÉ foto 15T 9250 u Pod. vod. JE VIDITELNĚ NA PRVNÍ POHLED ARANŽOVANÉ - dodatek zejména pro Absoluta a MOpa: tím spíš, že "tyto zkusebni jizdy se jezdi vetsinou ve dvou.." (jak i neznalý, ale pozorný divák oné fotky si mezi 1. a 2. dveřmi salónu všimne) by byla domluva na ještě dokonalejším fotu možná.
Absolut: Asi mi to neuvěříte, ale já jiným jejich úspěchy nezávidím - naopak jim dopřeji klidně ještě větší, pokud uvidím jejich oprávněnost a moje původní připomínka byla vlastně radou, jak toho mají dosáhnout.

Já tímto OHROMNĚ DĚKUJI BREJŠÍNOVI ZA SÉRII S NOVÝM PLUHEM - ZEJMÉNA ZA NEJSKVĚLEJŠÍ 3. FOTO OD KONCE (KOMPOZIČNĚ DYNAMICKÝ NÁJEZD SOUPRAVY S ŘIDIČEM V KABINĚ NA MOST mezi Čechovou čtvrtí a Nádr. Modřany = je to NA 1000% REALISTICKÉ) + všechny ukázky průjezdního profilu pluhu kolem ostrůvků (některé z nich by se hodily i do tohoto vlákna TF).
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 22.2.2012 9:58, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od OMH » 22.2.2012 9:11

MM-Mikulovsky píše:Foto skutečně pěkné, ale škoda za jasnou aranžovanost - díky chybějícímu řidiči v kabině (který si zastavil a sám šel vyfotit TRAM na "volné" TT, protože pro tajnůstkářství není schopen se s někým domluvit).
1. Před Vámi bych tajil vše. A dále bych se zastal Brejšína - to je naopak velmi schopný člověk a pracovník!
2. Podepisuji se pod prohlášení 9001 a Absoluta. Takovou věc mohl napsat snad jen hodně nedodělaný prototyp z výroby.
3. Aspoň že Váš příspěvek byl stručný, ale ten odkaz... to nemuselo být, kromě Vás, všichni ví, o čem se bavíme. (A v tom je problém, který většina kritizuje, i jednoduché věci komplikujete odkazy apod.)

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MOp » 22.2.2012 9:00

Otazka zni, zda Brejsin vubec ridil.. Ve voze je videt jeste jedna postava, ktera se evidentne fotit nechtela. A co si vybavuji, tyto zkusebni jizdy se jezdi vetsinou ve dvou..

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 22.2.2012 8:49

MM-Mikulovsky: Cítím z Vašich slov závist vůči kolegovi Brejšínovi. K Vaší připomínce o vedení prtek bych poznamenal, že uvedená smluvní jízda se vyznačovala tím, že zde nebyl problém, aby byl řidič v kabině přítomen. Na snímku kolegy Brajšína by tato eventualita vyžadovala rozdvojení osobnosti.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.2.2012 0:00

9001 píše:MM: Ty seš neskutečnej vůl. :roll:
Takže se mnou asi i vedení Prtek, které při loňské oslavě výročí Prtek a RT6 v Brně při zastávkách k setrvání řidiče v kabině "nutilo" (respektive pěkně požádalo).

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od 9001 » 21.2.2012 23:43

MM: Ty seš neskutečnej vůl. :roll:

Ostatním se omlouvám, ale tohle mě fakt dostalo... Jinak ještě jednou Brejšínovi díky za krásnou fotku.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 21.2.2012 23:36

9001 píše:Luxusní fotka 9250 v Podolí =D> =D>
Foto skutečně pěkné, ale škoda za jasnou aranžovanost - díky chybějícímu řidiči v kabině (který si zastavil a sám šel vyfotit TRAM na "volné" TT, protože pro tajnůstkářství není schopen se s někým domluvit).

Odpovědět