Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
DavidD

Příspěvek od DavidD » 26.3.2006 22:20

Nemáte tu náhodou zimní čas? :smt031

KM

Příspěvek od KM » 21.2.2006 12:38

Absolut - přesně, jakmile není vlákno mezi těma deseti, zpravidla ho už nenajdu. A v druhém bodě taky souhlas: to usmiřování je nejkrásnější. I mezi šotoušema :P :oops: :twisted:

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 21.2.2006 12:36

ad KM - máš pravdu, toto fórum je zbytečně složité. Níkdy nechodím do jiných skupin, než do těch, které mi to vypíchne nahoře jako 10 s nejnovějšími příspěvky.... zlatý k-report v tomhle. Jenže tady sem zase víc a častěji chodí lidi z Prahy a poslední dobou i z Ostravy a tak sem prostě patřím.

Jinak jsem pro zapomínání křivd. Dneska ráno mě čapla na nádraží taková pani a povídala si se mnou o své víře a taky jsem na to už zapomněl :-)

KM

Příspěvek od KM » 21.2.2006 11:57

kocour píše:No to si ještě rozmyslíme.
To je taková forma kocourova souhlasu :P :P :P :P :P

kocour

Příspěvek od kocour » 20.2.2006 23:24

radek31 píše:...

chtěl bych vás požádat, abyste se pokusili překousnout případné křivdy z minulosti a projevili dobrou vůli

díky
No to si ještě rozmyslíme.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 19.2.2006 21:23

nevím, proč se ta debata znova rozjíždí, všem se nám zdálo, že situace se uklidnila a opět se vracíme k pohodovému, věcnému debatování - je škoda to kazit :-(
shodli jsme se nedávno, že na fóru jsme během delší doby v podstatě nemuseli udělat ani jeden větší zásah a vše je OK

fórum netvoří moderátoři, ale v první řadě příspěvky jednotlivých uživatelů

chtěl bych vás požádat, abyste se pokusili překousnout případné křivdy z minulosti a projevili dobrou vůli

díky

K-M

Příspěvek od K-M » 19.2.2006 20:58

Problémem je , že je diskuse zbytečně větvená. Dvě patra stačí, tady jsou v podstatě 4.
Druhým problémem je , že moderátoři a jim podobní často mazali věci, se kterými nesouhlasili, nebo o kterých si mysleli že nejsou v souladu s dobrými mravy (tzn. vše mimo oslavné ódy na tramvaje). Už jen to, že si to mnouzí z nich uvědomují je slušný pokrok. Já bych to prostě nedramatizoval

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 19.2.2006 19:51

Phabbey píše:Problém je v tom, že záměr mazání příspěvků je asi v tom, aby bylo dané téma přehlednější a bez zbytečných příspěvků. Když moderátor smaže příspěvek, který se úplně netýká tématu a místo něj napíše, že smazal příspěvek, už to samo o sobě téma znepřehlední a navíc to akorát vyvolá vlnu dotazů, co asi v tom příspěvku bylo... alespoň si to myslím
tak to jde dát bud do nové "místnosti" a nebo to připsat do posledního příspěvku. Případně poslat SZ člověku který napsal příspěvek který byl vymazán.

Uživatelský avatar
Phabbey
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 24.4.2004 21:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phabbey » 19.2.2006 19:44

6432 píše:Stačí pouze a jediná věc, aby TEN=kdokoli, kdo může smazat příspěvek(nejspíš se tomu říká moderátor), napsal do příslušného tématu třeba toto:
" Byl smazán 1 (2) (nebo i 5 nebo 10) příspěvků, které se neslučují s účelem diskuze a pravidly v příslušném tématu. Onomu uživateli jsem to oznámil přes SZ."
Problém je v tom, že záměr mazání příspěvků je asi v tom, aby bylo dané téma přehlednější a bez zbytečných příspěvků. Když moderátor smaže příspěvek, který se úplně netýká tématu a místo něj napíše, že smazal příspěvek, už to samo o sobě téma znepřehlední a navíc to akorát vyvolá vlnu dotazů, co asi v tom příspěvku bylo... alespoň si to myslím

Uživatelský avatar
6432
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 08.4.2004 11:33
Bydliště: Opatovské okolí, k nejbližší tram 9 nebo 10 min jízdy busem

Příspěvek od 6432 » 19.2.2006 19:39

Stačí pouze a jediná věc, aby TEN=kdokoli, kdo může smazat příspěvek(nejspíš se tomu říká moderátor), napsal do příslušného tématu třeba toto:
" Byl smazán 1 (2) (nebo i 5 nebo 10) příspěvků, které se neslučují s účelem diskuze a pravidly v příslušném tématu. Onomu uživateli jsem to oznámil přes SZ."

Myslím že toto stačí, a nemůže si tu nikdo na nic stěžovat. Mopa bych rozhodně moderátorem nechal, protože je tu na fóru z nás myslím nejčastějc a navíc většina fotek, co je na prtkách je od něj.

A nám všem radím, abychom byli navzájem k sobě schovívaví a zbytečně nezahlcovali diskuze a pozorně četli ostatní příspěvky. Ono totiž se nedivte, ale problémy a hádky vznikají postupně i tím, když se zde objeví stokrát: "A kdy už vyjede ta 14T?" "A v kolik hodin jede porše z Dvorců... a v kolik z Karláku..... A kolik jezdí nízkopodlažních kačen?" a.t.d....a.t.d...

P.S. V žádném případě to není nějaký skrytý plán, abych já se stal moderátorem!!!! Jsem na fóru tak jednou za týden, ze začátku jsem se smál jak se v tomto tématu hádáte, ale pak už jsem byl z toho smutný, že místo aby bylo nejvíc příspěvků o aktuálním dění v pražských ulicích, je nejvíc příspěvků v provoz fóra. Tak všichni čtěme, mysleme, diskutujme, ale neútočme, ať je zde příjemné prostředí. 8-) 8-) 8-)

K-M

Příspěvek od K-M » 19.2.2006 10:23

Přátelé... Já bych to tak nepersonifikoval. Ony jsou to spíše obecné (ne)mravy zde vládnoucí.

MOp

Příspěvek od MOp » 19.2.2006 1:44

Jiz si balim kufry a odletam do Pinal del Rios..

Boleár

výstraha

Příspěvek od Boleár » 19.2.2006 1:03

Boleár Vám dobře radí: zbavte se MOpa :!: Je to on, který toto fórum rozvrací. Je to jeho arogance, která to tu likviduje. Je to zkáza. Bojujme za odvolání MOpa :!:

S přatelským pozdravem Váš tajemný Boleár.

Norton

Příspěvek od Norton » 18.2.2006 22:50

...jenže moderátor (a jakýkoliv řídící člen kdekoli) by už měl být natolik nad věcí (nebo být asertivní, či jiné, obdobně myšlené slovo), že jeho nálada by se neměla promítnout do tohoto konání. Jsem-li, např. ředitel, nemohu si dovolit stejné emoční výlevy jako poslední kopáč v podniku... Ale toto neplatí jen zde (a ne jen pro MOPa), toto by mělo být nepsané pravidlo kdekoli... Vadí?

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 18.2.2006 22:33

MOp píše:zalezi jak se vyspim..
Tak to bude tím.

Odpovědět