Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 24.5.2006 12:39

Taktéž stejná chyba... ale už je to dýl... funguje mi jen horní... výpis 10ti příspěvků...

IE6..., standardní skin (na skinu nezáleží, zkoušel sem i jiný).

Nicméně nedivím se že to nefunguje, to jakým způsobem zde provedena obnova... původní soubory snad byly přepsány novými a některé staré ponechány... doporučuju celkově všechny soubory php smazat. a začít znovu z čistými a nejnovějšími soubory a do nich nastrkat změny, módy atd... Možná je i zbytečný mít tolik stylů... ve výsledku je to totiž několikrát delší práce...

MOp

Příspěvek od MOp » 24.5.2006 12:15

demon píše:Houstone u mě tentýž problém! Ráno jsem psal do mailu.
otazka na vsechny co jim to blbne - co mate za prohlizece? jaky pouzivate skin?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 24.5.2006 11:34

Karotka píše:Hlásím technický problém: nezobrazuje se mi "rozcestník" témat - vždycky jenom hlavní stránka nebo stránka s příspěvky, ale to mezi tím (např. "vozový park" nebo "aktuality") hází chybu HTTP 500 - vnitřní chyba serveru.
Houstone u mě tentýž problém! Ráno jsem psal do mailu.

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 24.5.2006 10:33

Hlásím technický problém: nezobrazuje se mi "rozcestník" témat - vždycky jenom hlavní stránka nebo stránka s příspěvky, ale to mezi tím (např. "vozový park" nebo "aktuality") hází chybu HTTP 500 - vnitřní chyba serveru.

MOp

Příspěvek od MOp » 18.5.2006 7:35

Honzo,
muzes se prosim podivat, proc kdyz clovek vklada prilohu se ta nasledne zobrazi u prispevku 2x?

A prosim posun cas do spravne pozice.

dekuji.

Uživatelský avatar
Martins
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 17.6.2005 10:42
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Příspěvek od Martins » 17.5.2006 23:18

PvvS píše:Klikni si pod svym prispevkem na profil a tam mas Seznam priloh (attachment) a mrkni se jestli tam nejsi na limitu/ pod limitem. Ono phpBB obcas po smazani zpravy nesmaze prilohu. To pak musi admin smazat v administraci fora pres Stinove prilohy
Díval jsem se pod svůj profil a mám zaplněny 2% z povolené kvóty. Moc se mi nechce všechny přílohy vymazat, protože si stejně nejsem moc jistý, jestli by zrovna tohle pomohlo.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 17.5.2006 11:41

Klikni si pod svym prispevkem na profil a tam mas Seznam priloh (attachment) a mrkni se jestli tam nejsi na limitu/ pod limitem. Ono phpBB obcas po smazani zpravy nesmaze prilohu. To pak musi admin smazat v administraci fora pres Stinove prilohy

Uživatelský avatar
Martins
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 17.6.2005 10:42
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Příspěvek od Martins » 16.5.2006 20:17

Help me, please.
Snažím se jednomu kolegovi poslat soukromou zprávu s fotkou (31,7 kB), ale server mi neustále při snaze připojit fotku k souboru píše :
" Promiň, ale maximální povolená délka souborů v soukromých zprávách byla překročena. Prosím, smaž některé ze starších příloh tvých přijatých/odeslaných soukromých zpráv "
a přitom jsem měl kapacitu zpráv na 16 %. Vymazal jsem teda všechny odeslané, doporučené a uložené zprávy, jak mi bylo doporučeno, ale moc jsem si nešplhl neb mi počítač píše furt to samé. Nevíte, v čem by mohl být problém ?

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 12.5.2006 19:47

Pepa píše:já mám Morpheus Green a fotky tu mám :idea:
Já nemám jen fotky v přílohách :roll:

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 12.5.2006 19:31

já mám Morpheus Green a fotky tu mám :idea:

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 12.5.2006 17:29

PvvS píše:Jinak nejede kdo je online
Jede.Stačí kliknout na "Kdo je on-line" 8-)

Jo a teď jsem si všimnul,že ve vzhledu Athene stačí kliknout v obsahu do rámečku kolem názvu jakéhokoli tématu a téma se automaticky otevře,což se v jiných vzhledech nestává.

A také ve czhledu Morpheus Green se mi nezobrazují fotky :roll:

MOp

Příspěvek od MOp » 12.5.2006 7:28

koukam, ze jdou opet spatne hodiny.. :-(

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 11.5.2006 15:00

Tita píše:EDIT:teď jsem si všiml,že něják nefunguje náhled.Je opět chyba na mém příjmači :?:
Taky mi nejde.

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 11.5.2006 14:33

Tom píše:To je jakoby vzkazník/odlehčená návštěvní kniha...,podobný je i na hlavních stránkách...(jen nevím nač mít informace rozseté na 4 místech(návštěvní kniha,vzkazník na stránkách,vzkazník na fóru,fórum)
Díky,dnes jsem se na fórum podíval přes Apple(prohlížeč Safari) a tam mi shoutbox šel,takže je téměř jako vždy chyba na mém příjmači :wink:


EDIT:teď jsem si všiml,že něják nefunguje náhled.Je opět chyba na mém příjmači :?:

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 11.5.2006 0:33

P_V píše:Musíš si nastavit jiný vzhled než ten původní...
Koukám, že je to zatím taková poloviční práce... Tím že je tu více vzhledů, tak i úpravy budou těžší o to že se musí implementovat do každého vzhledu, proto je plno rozdílů... jedná má shoutbox druhá ne, jedna má modré karty druhá ne, jedna má rozhozené tabulky druhá ne... atd...
´
Tita píše:Smím se zeptat,co je to ten "Shoutbox",který je dole na hlavní stránce :?: Mě se to totiž vůbec nezobrazuje :D 8-) :-k
To je jakoby vzkazník/odlehčená návštěvní kniha..., podobný je i na hlavních stránkách... (jen nevím nač mít informace rozeseté na 4 místech (návštěvní kniha, vzkazník na stránkách, vzkazník na fóru, fórum)
Karotka píše:To jsou skutečná varování, nebo jenom počet stisků modrého bonzovacího tlačítka?
Jsou to skutečná varování. Funguje to tak že někde někdo napíše divný příspěvek, tedy takový který není v souladu s pravidly fóra, uživatelé kteří jej lokalizují můžou zmáčknout toto tlačítko a následně se pošle všem moderátorům zpráva na mail nebo třeba na mobil o tom že to někdo zmáčknul a bude třeba zjednat nápravu. Moderátoři pak mačkají žluté nebo červené tlačítko... (zde je to nasteveno tak, že je třeba dostat desetkrát 10x žlutou a máte červenou)... jak můžete vidět já mám dvě výstrahy nebo Mop má již 5 výstrah... takže to je ještě v klidu :lol:

Odpovědět