Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 29.7.2007 10:48

6514 se omluvil, tedy smazáno.
Naposledy upravil(a) I.am.good dne 29.7.2007 13:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 29.7.2007 0:17

PvvS píše:Kdyz sem hodis fotku samocinne navadenyho abusu/trbusu , tak klidne, ale igk....
a nema to cenu sa s tebou hadat, fakt je ze od teraz toto nepovazujem za slobodne forum kedze tu mozem pisat len to co povolis... idem na dovolenku na 4 dni takze potom si precitam tvoju odpoved a nieco sem dopisem, maj sa... :wink:

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 29.7.2007 0:10

Kdyz sem hodis fotku samocinne navadenyho abusu/trbusu , tak klidne, ale igk....

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 29.7.2007 0:06

PvvS píše:Pokud nepoznas rozdil mezi MHD a individuelni dopravou (tady i bez lid) tak nema cenu nic vysvetlovat.
A nehodlas tu delat stejny bordel jak na md.net ze ?
Sorry ale malinko mi nerozumies...Proste je tam napisane ze ked chcete vediet nazory inych i na NETRAMVAJOVA TEMATA tak piste sem, skratka bolo to netramvajove tema nesuvisiace s MHD tak neviem co chces odomna, a navyse nejde tu o nejake auto tu ide o princip...skratka uznaj ze si urobil blbost a hotovo...skutocne vas ako admin team tohto fora nechapem, mate malu nastevnost pretoze o MD neni prilis velky zaujem a takto narabate s uzivatelmi...raz z toho spravis uzavrety kruh pre par ludi a potom neviem co budes robit s forom...

Na MD som robil bordel tym ze som apeloval nato aby kolega 6514 vam nezahltil databazu?

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 28.7.2007 23:22

Pokud nepoznas rozdil mezi MHD a individuelni dopravou (tady i bez lid) tak nema cenu nic vysvetlovat.
A nehodlas tu delat stejny bordel jak na md.net ze ?

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 28.7.2007 22:32

PvvS píše:Sheep: Smazal jsem to ja. Jeste nejaky problem ?
Tohle tu nema co delat. SZ jsem neposilal, pac to ani nemelo smysl.
Sorry ale samonavadeci IGK nema s mhd nic spolecnyho.
Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

pan sheep

Příspěvek od 6514 » 28.7.2007 17:07

my sme uz mali aj inde konflikt medzy sebou.
vies co ? nauc zo hlave ze ve 1969 aké 46 trvalna kosicka suprava bola spojena. a potej doby to ucis, okludnis, a este budes dobry kamerat. aj ja sem bol 17 a burlive, dnes sem 58, oukludnil sem a ....hlavne
46 SUPRAV ZO 1969 VIEM ZO HLAVE

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 28.7.2007 16:19

Sheep: Smazal jsem to ja. Jeste nejaky problem ?
Tohle tu nema co delat. SZ jsem neposilal, pac to ani nemelo smysl.
Sorry ale samonavadeci IGK nema s mhd nic spolecnyho.

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 28.7.2007 16:14

tak co nikto nic?zeby server sam vymazal ten post koli zaujatosti voci mne? :lol:

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 28.7.2007 9:18

A co tak prispevok presunut do tej temy???A ako vies ze to bolo " o nicem"? Podla teba ano, podla mna nie. Tak vymente tento text Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...za nejaky ktory obmedzi slobodu pridavania...aspon nejaku SZ napisat?naco, mne sa to nepaci tak si zo zmazem...
:!:

ale naj pride nejaky admin co mu nelepi, lebo ty si to asi nezmazal

a k zakladaniu novych tem: to ze spamovaci boti si tu klidne robia reklamu uz dobry rok asi nikoho nesere, ale nejake sheepove auto ano :wink:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 28.7.2007 8:42

Už zase poslední dobou vnímám veliké zpomalení reakcí fóra, máte někdo podobnou zkušenost?

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 28.7.2007 8:37

Víš, nezlob se, ale tvůj příspěvek byl na tramfóru absolutně o ničem, navíc na tý fotce nebylo nic zvláštního, jen závodní auto. Myslel-li jsi to jako vtip, tak jsi to mohl dát do vlákna Humor, byla-li to jenom zajímavost, tak do vlákna "Kam s příspěvkem....", nebo jak se to jmenuje. Rozhodně jsi nemohl očekávat diskuzi ohledně té věci, takže bylo zbytečné zakládat nové vlákno, nemyslíš? :wink:

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

KTO SA ZASE NUDIL???

Příspěvek od Sheep » 27.7.2007 23:05

PROSIM VAS PEKNE, KTORY ADMIN SA NUDIL A ZMAZAL MI PRISPEVOK O TOM AUTE V SEKCII "OSTATNI"???

NEHNEVAJTE SA NA MNA ZE SOM TAKY DRZY A DOVOLIM SI VYSKAKOVAT NA VASE VELICENSTVO, ALE NEBOL SOM ANI UPOZORNENY A ANI SI NIESOM VEDOMY PORUSENIA ZJADNYCH PRAVIDIEL, ETIKY, MORALKY A SPRAVANIA SA NA INTERNETE A PRISPEVOK BOL ZARADENY DO SPRAVNEJ SEKCIE. TAK MI SAKRA VYSVETLITE PRECO STE HO ZMAZALI???!!! :!:

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

to je hra,ked nechcete,nemusite stym vobec suhlasit

Příspěvek od 6514 » 18.7.2007 12:07

Vazeny kollegovia,

pred dokoncenie prispevek, pred stacenie ODESLAT, - dovodem ze stupite na vyrtualna 92. budte taky láskavy ako posledna veta :
Dezo : prevzal sem vozy 6289 npl
npl nastupi I,am good. náhlasi, mne vuz, ja evidujem uzivatelske, cislo voza a cas prichod. potom caaaas odchod.
pomozte nám vybrat, ktoreho " voz" dame do ELEKTRA.

Zopakujem :to len HRA nemusite sty vobec suhlasit, ked nechcete.

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

ani nahodou nechcem.

Příspěvek od 6514 » 18.7.2007 11:03

aby ste cytili tak, za stym "dezoforumova vozovna" robim sebe reklama, alebo osbneho kultus
, ani bohovy. to je hra, ani ja nevím ci bude uspene ci nie.preto odteraz navrhujem ze "DEZOFORUMOVÁ VOZOVNA ....sme menili ,a

V O Z O V N A E L E K T R A

tiez navrhujem, ked na pocitac tlacime "ODESLAT" odtej doby, na vozy, co sme vybraly- vylozime smeroa tabulka :
92 -------- vozovna ELEKTRA -------OKRUZNA JIZDA.
dalej : prosime navrh, ze este ktore vyrtualny vuz mame brat do stáv voz ovna :elektra. samozrejme taky inv cislo, co dnes,ve skutecnom svete neegzistuje
cekam tiez návrhy, ze tota " 1o stacio " ktory trat bude pouzivat, , a bolo by dobre rozhodnut,ze kde je vozovna elektra. cekam vas nápad,
cize teraz na pocitac stlacim :ODOVZDAT, a voznem 6514, oddchádza linka 92 od vozovna ELEKTRA na trate

Odpovědět