Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

a este jedno,hlapce....

Příspěvek od 6514 » 05.8.2007 9:49

teraz vám napisem, ze co robite/presnejsie:co chcete robit/somnou
Vlese ide vlk a liska, povie liska, :ty:podme.pobyeme zajaca
proc ?
liska : ked bude mat sapica, zato, a ked nie, ...zato.
Pif-put
f hudak zajac
druhy den: povie zase liska,: ty,pobieme zajaca.
A dnes proc ?
ked ponuk cigaretu bez filtrom, zato, ked filtrom zato
idu tam..povi zajac : aké cigaretu zelate ? filtrom ? nebo bez filtrom ?
Liska : opaj tám zase nemá capica ....

tramvaje ??? oh tak uz otom dávno nemluvime,,, len 6514 sem, 6514 tam, ked ma sapica zato, ked nema sapica zato, ked ponukne cigareta filtrom ,zato, len bez filtrom zato,, a furt len 6514,6514,a 6514..
neunujete este hlapce ? lebo ja uz ano ...Velmy unujem.
hezké rano

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

este dobre ze nepovite

Příspěvek od 6514 » 05.8.2007 3:57

dobre zeeste nepovite proti mne, ze nenechávam vas spat
ja sem stym pocital-mam prax- ze budem mat nepratel, ale ze tolik , to uz aj mne prekvapuje.
objavil som jedna chyba,ze namiesto "jara pisal" pisali ze martins hovoril to co nepovedal.
Odisel by som sám z fore,lebo viem ze proto robite proti mne tieto smesny kampan.
ale som taky silny, ze vydrzym aj toto, co niektorych-cest vynimky- roby proti mne .
a to vsetko zato, lebo som cudzy.Mám rad na tramvay, velmy rád, hlavne Praha lubim, a mne uplne jedno ze aky kampan robite proty mne. ja uz vydim ze nic dobre odvas cakat, ale utekat nebudem jak zajac.
co robim ja vlastne ? uz podla vas any nedycham spravne ?
Nene hlapce ja dobrovolne neodidem z fore,len vtedy ked ten osob, kto nam sem volal, bude ppovedat, ze "Dezsö, pokusili sme, darmo chces dobre tramvajem, zbytocne svuj material rozdelit., a kto su nepriatelom muj ?staci ist návrat do dubnu. toiste osoby, ktorych lietaju okolo mne ako kolotoc,ja sem stym pocital, ale-esteraz povim- nerobym vám také radost, aby som dobrovolne odisiel. amen

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 05.8.2007 2:25

Ano,také souhlasím.

6514 si zde dělá co chce a jak je vidět,nikdo s tím nechce skoro nic udělat..
Taky to svým způsobem narušuje výbornou pověst páteřních stránek,když někdo přijde na T-F a vidí jak je to tu zamořené "nesmysly",přejde také raději třeba na K-Report.
A i ty stálé uživatele to už přestává bavit,když se chtějí dočíst něco zajímavého/nového,ale místo toho si mohou luštit v "hádankách" uživatele 6514.

Já bych byl také proto,aby uživatel 6514 vytvářel srozumitelnou tabulku s vypravením,z které by ten,koho to zajímá mohl čerpat,jelikož jeho znalost češtiny není na dobré úrovni,mohl by mu někdo pomáhat,určitě se najdou lidé,kteří by mu rádi pomohli.
A většina by uvítala,kdyby posílal svoje fotky do scanjournalu na páteřní stránky.

Pokud se však situace nezmění,také budu chodit častěji na K-Report,jelikož mě už také nebaví prohledávat několik vláken,než najdu něco zajímavého.

nesmysly=informace,které svou úrovní zápisu,nejsou nijak hodnotné
Každý má nějaký svůj názor,některé příspěvky jsou méně hodnotné,některé více,tím chci říci,že také nemusím být každému příjemný a určitě také nejsem,ostatně to asi nikdo z nás.
Ale velmi mě mrzí,že celková pohoda zde na fóru se stále víc a víc ztrácí... :-(

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4741
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOp » 05.8.2007 1:14

pápá lálá..

admirak

Příspěvek od admirak » 05.8.2007 1:01

Naprosto souhlasím s I.am.goodem. Na K-Report také chodím a abych pravdu řekl, příjde mi to tam lepší. Je pravda že sem napíšu spíš méně vhodné příspěvky než I.am.good ale každej je nějakej, ale jsou i jisté hranice. 6514 tu svou podle mne již hodně překročil. Též přeji dobré ráno. :wink:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 05.8.2007 0:55

Asi takhle - já být administrátorem, tak milý 6514 dostane ban na TF a povolil bych mu akorát posílat fotky do "Deszo scanjournalu", případně zřídil na páteřních stránkách kolonku "Vypravení vozů v evropských provozech", kam by mohl zasílat vypravení v nějakém rozumném formátu.

Administrátor ale nejsem, proto se nabízí jediné řešení. 6514 už bylo jednou velice ustoupeno a byla mu zřízena jeho sekce (ruku na srdce, kdo z nás má nějakou svojí sekci? např. Termix?). Pomohlo to na nějaký čas, ale nyní Deszo opět začíná zamořovat svými povětšinou těžce pochopitelnými příspěvky další a další vlákna....
Vzhledem k nulové aktivitě moderátorů a administrátorů k vynucení dodržování standartních nepsaných pravidel od uživatele 6514 je tento stav pro mně osobně už vážně neúnosný. Nebaví mě při každé návštěvě prohlížet deset vláken, kde jen ve dvou je něco zajímavého. A ve zbytku jsou jen nějaké divné věty 6514, kterými on asi oznamuje něco zajímavého, leč díky jeho chabým znalostem češtiny ponejvíce nepochopitelného, případně z hlediska aktuálnosti nezajímavého.

Takže pánové, kdo chodí, uvidíme se na K-reportu, začnu chodit nejspíš jen tam. Tam by si takovéto věci Dezso nedovolil, případně dovolil, ale rozhodně by mu to nebylo tolerováno.
Čuzz. :wink:
Naposledy upravil(a) I.am.good dne 05.8.2007 1:02, celkem upraveno 1 x.

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

pan Jara

Příspěvek od 6514 » 04.8.2007 23:07

psal proti mne cinicky text :mile 58 rocny Dezo, u nas 58 letny ludia pracuju
teraz som skocil na uzivatel 121, muj najlepsi kamerat, martins. otvyram tam prvy prispevky. a co vidim :

Martins :mile 58 rocny, atd. a ten cinicky text ide tak, keby to skutecne pisal MARTINS, a neni tam ani slovo, ze to je skaredy citat, co kamerat Martins citoval, aké smuzecny vzor.
prosim to hned opravit, Martinss namne toti cinické, bezocive text nebude pisat nikde.

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

ked potrebujes odomne

Příspěvek od 6514 » 03.8.2007 21:43

dajaky foto, velmy rad ty dám

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 03.8.2007 20:24

6514 v sekci Dráždany (DE) píše:Jabberwocky rozumi ?slimman rozumi ? absolut razumi, Martiins razumi ?
je to pravda ze trosku spekuluju, ale potom pridu nato
VIS PROC NEROZUMIS???LEBO NECHCES RAZUMIT
Hmmm i to je fakt možný já se nerad s lidma hadám když si myslí svou nechám je přitom. Já bych rád rozuměl ale občas něco opravdu nejde!!!!! A kolik lidí nerozumí nebudeš psát???? Já třeba kzocimu,Shepovi,PVVS v pohodě rozumím. Hold jim není 58 let a tak nemají problémy.

Tímto se ti velmi uživateli 6514 omlouvám že jsem vůbec vyjádřil svůj názor k věci o nesmyslném příspěvku mimo téma. Respektoval jsem to že pokud se tvé výroky někomu nelibí at nechodí do sekce která patří tobě. A tak jsem se vyjádřil v Dráždanech které mě dosti zajímají. Neb tam do té sekce nechodím,neruzumím jí a ani jí rozumět nechci.


Mě osobně přesná data vypravení nezajímají. Ale to že ze zakladají zbytečná témata to mě dosti štve neb pak zde na foru člověk nic pořádně nemůže najít když to potřebuje. Ale až uvidím fotky které mě zajímají věřím že ti budu trhat ruce a plakat že nejsem o 40 let starší.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 31.7.2007 17:17

Jak jistě každý pozorný čtěnář ví redakce http://www.prazsketramvaje.cz očekavá každou chvilkou miliontého návštěvníka. Ale co se nestalo. Já jsem byl 7777 návštěvníkem tento týden. Ty čísla si asi tento týden budou nějak zahrávat. Takže koukejte a dělejte print screeeeenyyyy.

PS:Kdo neumí at se rychle doučí dělat print screen

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 29.7.2007 13:40

jara píše:Schválně jsem to ted vyzkoušel a vždy napočítám do 4 a mám vlákno otevřené. Takže asi bude problém u tebe
Já teď taky, je to asi vždy chvilkové, teď to mám na mrknutí oka... :?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 29.7.2007 13:33

I.am.good píše:Dnes je to uplně šílené, vážně se to nikomu nestává? Při kliknutí na nějaké vlákno se to načítá třeba 15sec (dříve za pár milisekund....).
Schválně jsem to ted vyzkoušel a vždy napočítám do 4 a mám vlákno otevřené. Takže asi bude problém u tebe

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 29.7.2007 13:25

I.am.good píše:Už zase poslední dobou vnímám veliké zpomalení reakcí fóra, máte někdo podobnou zkušenost?
Dnes je to uplně šílené, vážně se to nikomu nestává? Při kliknutí na nějaké vlákno se to načítá třeba 15sec (dříve za pár milisekund....).
Naposledy upravil(a) I.am.good dne 29.7.2007 13:29, celkem upraveno 1 x.

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

postradajic akékolvek logika"

Příspěvek od 6514 » 29.7.2007 13:03

tieto veta ber návrat prosimpekne.

6514
Uživatel
Příspěvky: 424
Registrován: 07.4.2007 16:44

vravel sem ze omluvem. co chces este ? ja mam svoju misto

Příspěvek od 6514 » 29.7.2007 12:56

tam budem pisat. , nikde ine. a ke daco chcem reagovat ,iba cez SZ a pre kamaratov.
dost ? alebo celkem chces vynulovat ?

Odpovědět