Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Připomínka

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:06

Béďa Trávníček napsal:Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi naivní... :oops:

pravidla jsou v mostarne, nikoliv zde. zde existovalo a existuje jedine - slusnost.
MOp

Odeslatod Proxy v 15.4.2005 13:06

Martin.KT8D5 napsal:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Musím konstatovat, že já osobně jsem se na utváření nové podoby TF nijak nepodílel, takže jsem trochu z obliga. Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
Proxy
Moderátor

Odeslatod Martin.KT8D5 v 15.4.2005 13:05

Béďa Trávníček napsal:
Martin.KT8D5 napsal:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...

Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:
Jseš naivní... Ale to je vcelku v pořádku... :wink: Můžeš ho napsat, ale nerzočiluj se tady... :wink:
Martin.KT8D5

Odeslatod Béďa Trávníček v 15.4.2005 13:04

Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:
Béďa Trávníček

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:00

Béďa Trávníček napsal:Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(

zmena nastala pouze v tom ohledu, ze zde zmizely offtopicove prispevky, ale dalsich 10 jich vzniklo.. normalni forarsky stav..

a jestli mi zmizi 10 nebo 100 nebo kolik ted mam prispevku? - skoro je mi to uplne jedno. ja netouzim byt v top ten.. naopak se chci zbavit zavislosti na zdejsim foru.. lec jde to velice tezce...
MOp

Odeslatod Martin.KT8D5 v 15.4.2005 12:56

Béďa Trávníček napsal:
Jonáš napsal:Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.

Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Martin.KT8D5

Odeslatod Béďa Trávníček v 15.4.2005 12:54

Jonáš napsal:Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.

Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
Béďa Trávníček

Připomínka

Odeslatod Jonáš v 15.4.2005 12:46

Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.
Jonáš

Praporek

Odeslatod Proxy v 15.4.2005 11:34

6432: Mám na tebe stejný dotaz jako na Gagarina, jaký používáš prohlížeč :?:
Já mám MIE 6 a nehýbe se mi nic 8-)
Proxy
Moderátor

Odeslatod Tombus v 15.4.2005 11:31

6432 napsal:Chtěl jsem se zeptat, proč takový ten obrázek bílého papírku před názvem tématu se u něčeho hýbe (třeba u provoz fóra) a někde ne ( T3R.P) ? :?:

No, téma T3R.P u Tebe neni mezi oblíbenými a Provoz fóra ano..
Tombus
Uživatel

Odeslatod MOp v 15.4.2005 10:07

Pajda napsal:Musím konstatovat, že se i silně zrychlilo načítání stránek. Děkuji jmnem všech, jichž se to týká.

to spis souvisi s odezvou serveru, na kterem jsou umisteny.. me se to zda stejne..
MOp

Odeslatod MOp v 15.4.2005 10:07

6432 napsal:Chtěl jsem se zeptat, proč takový ten obrázek bílého papírku před názvem tématu se u něčeho hýbe (třeba u provoz fóra) a někde ne ( T3R.P) ? :?:
neni to tim, ze tam jsou nove prispevky? ale to by byl papirek zluty.. ne fakt nevim, pouze usuzuji..
MOp

Odeslatod Pajda v 15.4.2005 10:06

Musím konstatovat, že se i silně zrychlilo načítání stránek. Děkuji jmnem všech, jichž se to týká.
Pajda
Uživatel

Odeslatod 6432 v 15.4.2005 9:44

Chtěl jsem se zeptat, proč takový ten obrázek bílého papírku před názvem tématu se u něčeho hýbe (třeba u provoz fóra) a někde ne ( T3R.P) ? :?:
6432
Uživatel

Bydliště: Opatovské okolí, k nejbližší tram 9 nebo 10 min jízdy busem

Odeslatod PvvS v 14.4.2005 20:24

Zbytecne se zvetsuje velikost obrazku nahravanych na web. Sirka se da snadno zmenit.
PvvS
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní