Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.8.2011 13:11

Proxy píše:Pánové,
týden jsem byl na dovolené, takže si dovolím nahlédnout z venku. Nebyl jsem u začátku sporu a přiznávám, že nějaký moderátor občas ujede - ani já nejsem bez chyby. Daleko víc mne však překvapuje, že se o tom jednom omylu diskutuje 5 dní v kuse :shock: Navrhuju tuto diskuzi již uzavřít, protože tím jen všichni plýtváme svým čase a cenným webovým prostorem.
A není třeba ta pěti denní diskuse signálem, že omylů ze strany moderátorů bylo v poslední době více než je zdrávo a uživatelům už dochází trpělivost?
O omylu tu mluvíš první Ty, zatím jsme se (pokud tedy mohu psát za obyčejné uživatele) ze strany moderátorů dočkali posměchu (jste neschopní si to najít - mimochodem, tento příspěvek od OMH raději chlapsky zmizel, zbyl tam jenom ten druhý) a povýšenosti (my si budeme mazat co chceme a nikomu do toho nic není). A toto se novou strukturou fóra neodstraní ...

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Proxy » 27.8.2011 13:03

Pánové,
týden jsem byl na dovolené, takže si dovolím nahlédnout z venku. Nebyl jsem u začátku sporu a přiznávám, že nějaký moderátor občas ujede - ani já nejsem bez chyby. Daleko víc mne však překvapuje, že se o tom jednom omylu diskutuje 5 dní v kuse :shock: Navrhuju tuto diskuzi již uzavřít, protože tím jen všichni plýtváme svým čase a cenným webovým prostorem.

Jinak snad mohu prozradit, že v současnosti s moderátory chystáme na fórum významné novinky, které povede k větší přehlednosti a uživatelsky příjemnější diskuzi.

Tím vám všem děkuji za váš názor a pojďme zase diskutovat o pražských tramvajích @3668

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od willyjeff » 27.8.2011 12:47

Tak pokud jste, milí moderátoři, nastavili ten kurz z diskuzí, kde se zamykají a mažou témata "v nejlepším", můžete nás o tom alespoň informovat. Že se podobné věci budou nyní na T-F dít. Že když budeme diskutovat o tramvajové dopravě v Praze, tak může naše diskuze být znenadání vymazána bez udání důvodu. Ale prostě jen tak najednou si něco rozhodnout a pak se divit, že se nám to nelíbí...No je to jako kdyby jsem s linkou 19 zajel rovnou ještě s lidma do Vozovny, že už mě to jako nebaví a hrozně se divil, komu všemu se mé jednání nelíbí...

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 27.8.2011 11:50

kdyby byla diskuze vulgární a týkala se ceny banánů ve vietnamské večerce v Lazarské, chápal bych důvod jejího odstranění...
Tonda Ježek to napsal krásně!

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Provoz fóra

Příspěvek od cwapa » 27.8.2011 11:32

Tonda Ježek píše:
trainzjohny píše:Tento můj názor bere čistě jako uživatele ne moderátora.
To co tu předvádíte je skoro až dětinské. Jeden přes druhýho tu křičíte jak vám někdo zboural bábovičku a jak je to děsně nespravedlivé.
Ono to spíš bude tím, že moderátor (konkrétně OMH) obvinil diskutující kteří se, dle mého názoru oprávněně, ptali na osud rozjeté diskuse, z neschopnosti si ji najít (ač to pro obyčejného diskutujícího nebylo možné). Tím proti tomuto zásahu popudil spoustu lidí, kteří by to třeba v tichosti přešli (včetně mě).
trainzjohny píše:Co chodím na jiná fóra z jiných žánrů tak tam moderátoři přesouvají diskuze, mažou příspěvky i celá témata, zamykají diskuze "v nejlepším"... a nejen že nikomu nic neříkají (maximálně napíšou, neřešte to), ale ještě ti všichni ostatní drží ústa, protože vědí (nebo věří) že nějaký důvod k tomu ten či onen moderátor měl.
Ale taky existuje spousta diskusí kde je pořádek, moderátoři mají autoritu, ke slušným diskutujícím se chovají slušně, diskuse je přehledná a člověk tam najde, co potřebuje. A teď si položme otázku - je lepší si brát příklad z těch diskusí kde je bordel nebo z těch, kde to funguje?
=D> =D> =D>

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.8.2011 11:24

trainzjohny píše:Tento můj názor bere čistě jako uživatele ne moderátora.
To co tu předvádíte je skoro až dětinské. Jeden přes druhýho tu křičíte jak vám někdo zboural bábovičku a jak je to děsně nespravedlivé.
Ono to spíš bude tím, že moderátor (konkrétně OMH) obvinil diskutující kteří se, dle mého názoru oprávněně, ptali na osud rozjeté diskuse, z neschopnosti si ji najít (ač to pro obyčejného diskutujícího nebylo možné). Tím proti tomuto zásahu popudil spoustu lidí, kteří by to třeba v tichosti přešli (včetně mě).
trainzjohny píše:Co chodím na jiná fóra z jiných žánrů tak tam moderátoři přesouvají diskuze, mažou příspěvky i celá témata, zamykají diskuze "v nejlepším"... a nejen že nikomu nic neříkají (maximálně napíšou, neřešte to), ale ještě ti všichni ostatní drží ústa, protože vědí (nebo věří) že nějaký důvod k tomu ten či onen moderátor měl.
Ale taky existuje spousta diskusí kde je pořádek, moderátoři mají autoritu, ke slušným diskutujícím se chovají slušně, diskuse je přehledná a člověk tam najde, co potřebuje. A teď si položme otázku - je lepší si brát příklad z těch diskusí kde je bordel nebo z těch, kde to funguje?

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 27.8.2011 11:03

Moderátoři si stěžují, že diskuse jsou nepřehledné ... :roll:
Klasik by nejspíše pravil - Je cosi shnilého ve státě dánském

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 27.8.2011 10:59

:auto
Naposledy upravil(a) 7036 dne 14.12.2011 15:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 27.8.2011 10:51

Fořtík píše:...vůbec bych se jim nedivil, kdyby sem přestali chodit či přispívat. A že takoví v historii fóra byli...
Ano, to mě mrzí, že už jsem nechodí diskutovat Petr, Mr.Cross, MF,... A myslím, že ti odešli právě z důvodu stavu, jak fóru vypadá zaplevené. Více to popsal trainzjohny.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 27.8.2011 10:32

Tento můj názor bere čistě jako uživatele ne moderátora.
To co tu předvádíte je skoro až dětinské. Jeden přes druhýho tu křičíte jak vám někdo zboural bábovičku a jak je to děsně nespravedlivé. Co chodím na jiná fóra z jiných žánrů tak tam moderátoři přesouvají diskuze, mažou příspěvky i celá témata, zamykají diskuze "v nejlepším"... a nejen že nikomu nic neříkají (maximálně napíšou, neřešte to), ale ještě ti všichni ostatní drží ústa, protože vědí (nebo věří) že nějaký důvod k tomu ten či onen moderátor měl.
Tady se poslední dobou razila metoda nechat všechno živelně vykecat a jak to vypadá vidíme v každém druhém tématu. Několikastránkové diskuze ve své podstatě o ničem, osobní hádky některých dvojic uživatelů (většinou stále těch samých) a kloudnou informaci aby v tom člověk hledal lupou :? Tím teď nemluvím zrovna o smazané diskuzi po které tu tak pláčete, ale obecně o náladě tady. Proč asi odešlo několik uživatelů kteří pravidelně podávali hodnotné informace, protože viděli že se tu víc tlachá než řeší něco podstatného ...

Pranýřování a nadávky, stejně tak jakou souhlasné názory mi případně pište formou SZ.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.8.2011 23:24

9001 píše:
Co třeba udělat ze strany řadových uživatelů udělat menší stávčičku :twisted:
v režimu, jaký zde panuje, se podivuju nad tím, žes za todle nedostal BAN tak na 42 let dopředu a že je vůbec tvůj příspěvek tolerován, akceptován a hlavně NESMAZÁN!
Nic ve zlém, Romane, musel jsem si rejpnout :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od demon » 26.8.2011 21:38

chemik píše:Dobře, takže se dostáváme trošku dál. Když to nesmáznul moderátor, smáznul to admin. Admin je Petr a Ty. Chápu, že neni nikde napsaný, že MUSÍTE odůvodňovat, proč to a to mažete, případně přesouváte. Když napíšeš: "smazal jsem to protože to uráželo mého kamaráda", dá se to pochopit, že se ta diskuze smazala. Stačilo by aspoň kváknout. A né tady dělat 4 dny mrtvý brouky, jako by se nechumelilo a dělat z nás deb*ily
No MOp to dle jeho vyjádření nebyl, viz ->
MOp píše:...diskuze o nockach presunuta do nocniho linkoveho vedeni je moje prace, Karlovo namesti ne-e. Rozjetou diskuzi bych nemazal..
každopádně tohle prohlášení ->
MOp píše:Jeste chvili a bude i tato neustala debata proc to a proc tamto smazana take - a bez upozorneni..
je už myslim hodně za hranou slušnýho chování.
Konkrétního autora téhle "aféry" se jak je vidno asi nedozvíme, evidentně to ale nebude onen pověstný "chlap s gulami"...

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Provoz fóra

Příspěvek od P_V » 26.8.2011 19:00

Tak už sem někdo napište, že se vám po moderátorské klávesnici prošla kočka, že to hackl čtyřletý syn kterého přestalo bavit farmville, že smazání vám nakázal agent BIS neboť debata nevědomky obsahovala přísně tajnou informaci... ať už je klid. :)

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.8.2011 18:14

cwapa píše: Tentokrát musím s Tvýma příspěvkem jedině souhlasit a musím uznat, že jsi se zachoval jako chlap. Myslím, že někteří zdejší by si s toho mohli vzít příklad.
Děkuji, Tvého názoru si vážím a děkuji za něj právě proto, že jsou naše názory většinou diametrálně odlišné a ke shodě dochází málo kdy!

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Damir Holas » 26.8.2011 17:11

chemik píše:Pokud jde o to, kdo je tu pro koho - ano, tramvaják je tu od toho, aby převezl cestující z bodu A do bodu B. Neni ale jejich otrok, ani sluha.
Naprostý souhlas! =D>

Odpovědět