Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Re: Provoz fóra

Příspěvek od stteep » 12.1.2010 11:39

Jake píše:Souhlasím zdá se mi to hloupé až dokonce trapné, ale chápu záměr. Nicméně, myslíte si, že bude oněm jedincům dělat problém zajít si na K-Report (nebo jiné fórum), kam se imho díky tomuto kroku přesune většina těchto informací, a najít si je tam?

Ono by podle mě stačilo udělat jen striktnější pravidla registrací (jak tu již někdo zmiňoval řešení s občankou).
Pozor!!! Občanky je dobrej nápad, ale bacha na zákon o ochraně osobních údajů. Do občanek bych se pouštěl až jako úplně krajní řešení. Myslím, že zdejší provozovatelé by němeli moc radost kdyby měli co dočinění s Úřadem na ochranu osobních údajů, kde by museli prokazovat, co s těmito citlivými údaji dělají, jak dlouho je schraňují, jak je zabezpečena databáze proti zneužití a pod.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od PvvS » 12.1.2010 11:35

Az se prestanes snazit bejt vtipnej (stejne to mas marny), tak si precti trebas viewtopic.php?f=15&t=918&p=119693&hilit=#p119693 . A kvuli podobnym kindermafianum uz to ma smysl .

Jake : A problemy s osobnimi udaji vyresis ty ? Nebo nekdo jiny ?

Na reseni nevidim nic zavadnyho. Vlakno se proste uklidilo a je pokoj.Casem se mozna obnovi, nebo se zjisti ze neni potreba.

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Jake » 12.1.2010 11:30

Souhlasím zdá se mi to hloupé až dokonce trapné, ale chápu záměr. Nicméně, myslíte si, že bude oněm jedincům dělat problém zajít si na K-Report (nebo jiné fórum), kam se imho díky tomuto kroku přesune většina těchto informací, a najít si je tam?

Ono by podle mě stačilo udělat jen striktnější pravidla registrací (jak tu již někdo zmiňoval řešení s občankou).

KarlosK
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 03.11.2009 19:07
Bydliště: Pankrác

Re: Provoz fóra

Příspěvek od KarlosK » 12.1.2010 11:19

ok... ale tvrzení že zmizely cedule až po jakémsi upozornění na foru že se budou tyto tramvaje pohybovat v ulicích mi přijde nanejvýš naivní... pochybuju že bude někdo hledat v takhle obsáhlém foru pořadí a číslo linky a pak kvůli ceduli stát na zastávce a čekat na konkrétní spoj... fakt naivita nezná konce...
rovnou zakažte celé forum a taky přestaňte vydávat aktualizace číslování a pořadí linek. a rovnou zakažte všechny internety žejo. =D> :roll: #-o
dmnc

Polaanek
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 26.4.2007 16:16

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Polaanek » 12.1.2010 10:33

KarlosK píše:a kdo to teda moderátorům řekl jak to bude? ať tu neřveme na moderátory ale na člověka který tuhle volovinu vymyslel ... :roll:
Stačí hledat na fóru. Podle rozdělení pozic je nad moderátory jen provozovatel - pan Petr a jeden šťoura - pan MOp.
Viděl bych to tím směrem.
MOp včera píše:Nehodlám o tom s nikým diskutovat a ani nehodlám nadále číst debaty typu - proč ten a proč onen není členem. Prostě jsem se rozhodl a po onom činu ukradení cedulí "postřehy z terénu" zmizely.
Existuje zde spousta jiných vláken, která toto prázdné místo vyplní.

Smiřte se s tím! Nic jiného Vám totiž ani nezbyde...

Ještě zpětná poznámka k diskuzi, proč nebyla blokována IP - ona totiž blokována je. Ikdyž je to plat prtný, protože se dá lehce změnit...
Takže podle mě je to zřejmé...

KarlosK
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 03.11.2009 19:07
Bydliště: Pankrác

Re: Provoz fóra

Příspěvek od KarlosK » 12.1.2010 10:11

a kdo to teda moderátorům řekl jak to bude? ať tu neřveme na moderátory ale na člověka který tuhle volovinu vymyslel ... :roll:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od trainzjohny » 12.1.2010 10:01

Pavel PS píše:Bylo by jistě lepší založit novou sekci pouze pro VIP a ostatním zachovat témata, na které jsou zvyklí, ale moderátoři se rozhodli takto, tak to tolerujme. Já jim tímto děkuji za jejich práci, dokážu si představit, jak je náročná a kolik času a energie je stojí uklízení T-F :)
Přesněji moderátorům bylo řečeno jak to bude a i přes výhrady se musí přisbůsobit...

Uživatelský avatar
Pavel PS
Uživatel
Příspěvky: 91
Registrován: 31.1.2007 21:29
Bydliště: tak už nejbližší vozovnou nejsou Střašidelnice, ani Pankrác, ale Kobylisy
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Pavel PS » 12.1.2010 9:50

Tak mi to též nedá se vyjádřit..
Též nepařím mezi časté přispěvovatele, převážně z důvodu, že jsem holt mimo dění a nemám tedy přístup k zajímavým informacím. Rád bych patřil mezi vyvolené, ale myslím, že to asi nyní neprojde.

Zamčení fóra se mi též nelíbí, ale chápu to a jako provozovatel jiných webových stránek (i když podstatně menších než jsou PRTky) si myslím, že není jiná možnost. Tento krok neberu jako presumpci viny, ale spíše jako kolektivní vinu: měli jsme něco k dispozici, a někteří jedinci z našich řad si toho nevážili a naopak toho znaužívali. V počtu registrovaných členů, jaký je zde na T-F, lze těžko odlišit bezproblémové jedince od problémových. Proto toto opatření chápu. Časem se třeba najde jiný způsob, po ověření funkčnosti tohoto.

Bylo by jistě lepší založit novou sekci pouze pro VIP a ostatním zachovat témata, na které jsou zvyklí, ale moderátoři se rozhodli takto, tak to tolerujme. Já jim tímto děkuji za jejich práci, dokážu si představit, jak je náročná a kolik času a energie je stojí uklízení T-F :)

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Damir Holas » 12.1.2010 8:47

Mě se "kastování" fóra taky nelíbí. Jak už tu psal kdosi nademnou, je to za a) nepřípustná presumpce viny a za b) kdo chce co čornout, tak to čorne...

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tom » 12.1.2010 1:51

Proxy píše:
Tom píše:Dneska sme to zlehka rozebrali na metrosrazu U houmra :) Musíme si zvyknout na to, že všichni ostatní jsme problémoví jedinci :) Každopádně jak někdo poznamenal výkon je hoden tramvajovému řemeslu, nedivme se ;) Snad se to doufám změní...
:lol:
A kolik bylo dnes u Houmra tramvajáků? Podíl stoupá, že? :-W
Pomalu ale jistě nenápadně ano :)

Uživatelský avatar
HoFi
Uživatel
Příspěvky: 255
Registrován: 29.11.2009 9:59
Bydliště: Stejně nikoho nezajímá, kde bydlím
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od HoFi » 11.1.2010 23:53

Já říkám, že když někdo něco opravdu ukrást chce, tak to ukradne a udělá pro to vše, aby to získal... viz třeba ty cedule - podle mě by bylo nejvhodnější "nevyvěšovat" vypravenost na Modré stránky, kde si každý může stáhnout vypravenost, zjistit kde jezdí ceduláč a pak si na něj počkat. Tomu hold, zabránit nelze. Sice mám ceduláče nejraději (zvlášť, když je čelní venku), ale to neznamená, že je půjdu krást, nebo k tomu někoho navedu... Nemusím ani říkat, že chytit nějakýho ****** při krádeži, tak by to asi bylo to poslední co by udělal...

To 7036: Neměl to být námět na očesání cedulí (ve jménu T3 se omlouvám), ale pro případné fotografy... Pokud je to nějaké závadné, tak prosím moderátory o smazání... Děkuji

Uživatelský avatar
m-íra
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 03.2.2009 16:39
Bydliště: blízko stanice autobusů 316,355 a 356

Re: Provoz fóra

Příspěvek od m-íra » 11.1.2010 23:44

Vážení kolegové.Od této doby prosím přítomné šotouše(p. MOP a pod.)aby mě už více v tramvaji nikdo NEFOTIL. (-X Skončila doba kdy jsem byl ochotný i chvilku počkat pro lepší foto,ale teď nebudu líný vystoupit a dožadovat se o vymazání fota s mou osobou 8-) .Na mé SZ přijímám VIP členy,kterým bude focení dovoleno(moji kolegové z Vokovic KGX 52,7080,bobik....jsou již členy :) )Děkuji za pochopení M.M[/quote]
Tady si zase někdo myslí, že si fotíme řidiče [-o<
Chtěl bych tě vidět, až půjdeš po Václavském náměstí a budeš se dožadovat každého, kdo si vyfotil náměstí vč. tebe, aby fotku vymazal.

edit: příspěvek psán z pozice fotografa, nikoliv moderátora :wink:[/quote]

Koukám,že jste tu moji nadsázku pane kolego "pochopil" #-o .Ono to co máte na krku je hlava a ne špunt aby vám do něj nenapršelo :D

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Proxy » 11.1.2010 23:41

Tom píše:Dneska sme to zlehka rozebrali na metrosrazu U houmra :) Musíme si zvyknout na to, že všichni ostatní jsme problémoví jedinci :) Každopádně jak někdo poznamenal výkon je hoden tramvajovému řemeslu, nedivme se ;) Snad se to doufám změní...
:lol:
A kolik bylo dnes u Houmra tramvajáků? Podíl stoupá, že? :-W

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tom » 11.1.2010 23:31

Dneska sme to zlehka rozebrali na metrosrazu U houmra :) Musíme si zvyknout na to, že všichni ostatní jsme problémoví jedinci :) Každopádně jak někdo poznamenal výkon je hoden tramvajovému řemeslu, nedivme se ;) Snad se to doufám změní...

martyn
Uživatel
Příspěvky: 601
Registrován: 02.12.2006 23:31
Bydliště: Praha 13-Stodůlky
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od martyn » 11.1.2010 22:53

Mimochodem, se tady povšechně plánoval nějaký hon na Josefa, který tohle všechno spískal. Už to nějak dopadlo? Bulvár hoří nedočkavostí :lol:

Odpovědět