Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:35

Proxy napsal:@3634
to je az konecne reseni.. prvni mas videt automaticky.. ale je to dobry krok mr. greene. co tak to zde trosku zase vycistit ? :-D
MOp

Odeslatod Proxy v 15.4.2005 13:27

@3634 Výzva diskutujícím
Pokud budete mít pocit, že je v některém tématu nutný zásah moderátora, neváhejte a ihned pošlet SZ mně nebo ostatním zeleným či oranžovým. Děkuji
@3634
Proxy
Moderátor

Re: Připomínka

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:09

Martin.KT8D5 napsal:Jako sorry, ale stejnak můj názor je, že moderátoři po odchodu MOpa jsou jen v tom, že jsou zelený...

hele nezacinej s tim prosim, jo?.. jsem rad, ze jsem z toho venku..
mozna tobe by chvilkove adminovani prospelo.. dospel bys do stadia, kdy chces neco napsat a v tu chvili bys zvazil variantu, ze je to vlastne offtopic, takze to napsat nemuzes, protoze bys to musel v zapeti smazat presunut atd.. byt moderatorem neni totiz jen tak..

ke svemu moderovani se vyjadrovat nehodlam. pouze upozornim na tu samou anketu jako proxy, kde se mi nedostalo podpory. tudiz jsem svou praci neodvadel dobre a bylo mi to dalsim voditkem (po te "svinarne" na jonase) ke kroku, ktery jsem pote ucinil..
Naposledy upravil MOp dne 15.4.2005 13:31, celkově upraveno 1
MOp

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:08

Proxy napsal:Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/

protoze jses tam ty :-D a to je zaruka kvality, takze to staci..
MOp

Odeslatod Martin.KT8D5 v 15.4.2005 13:08

Proxy napsal:
Martin.KT8D5 napsal:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Musím konstatovat, že já osobně jsem se na utváření nové podoby TF nijak nepodílel, takže jsem trochu z obliga. Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
Jako sorry, ale stejnak můj názor je, že moderátoři po odchodu MOpa jsou jen v tom, že jsou zelený...
Martin.KT8D5

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:06

Béďa Trávníček napsal:Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi naivní... :oops:

pravidla jsou v mostarne, nikoliv zde. zde existovalo a existuje jedine - slusnost.
MOp

Odeslatod Proxy v 15.4.2005 13:06

Martin.KT8D5 napsal:a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Musím konstatovat, že já osobně jsem se na utváření nové podoby TF nijak nepodílel, takže jsem trochu z obliga. Také nechápu, proč se např. Béďa nestal novým moderátorem, ačkoliv zvítězil v anketě na: http://anketa.mhdcr.biz/
Proxy
Moderátor

Odeslatod Martin.KT8D5 v 15.4.2005 13:05

Béďa Trávníček napsal:

Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:
Jseš naivní... Ale to je vcelku v pořádku... :wink: Můžeš ho napsat, ale nerzočiluj se tady... :wink:
Martin.KT8D5

Odeslatod Béďa Trávníček v 15.4.2005 13:04

Jak nehroťte? Ani nemůžu napsat názor? :roll:
Myslel jsem, že s restartem přijdou také jiná pravidla... No jsem asi najivní... :oops:
Béďa Trávníček

Odeslatod MOp v 15.4.2005 13:00

Béďa Trávníček napsal:Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(

zmena nastala pouze v tom ohledu, ze zde zmizely offtopicove prispevky, ale dalsich 10 jich vzniklo.. normalni forarsky stav..

a jestli mi zmizi 10 nebo 100 nebo kolik ted mam prispevku? - skoro je mi to uplne jedno. ja netouzim byt v top ten.. naopak se chci zbavit zavislosti na zdejsim foru.. lec jde to velice tezce...
MOp

Odeslatod Martin.KT8D5 v 15.4.2005 12:56

Béďa Trávníček napsal:
Jonáš napsal:Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.

Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
a co se divíte, to je logický... Co jste čekali??? Známe se tak se bavíme, furt to nehroťte...
Martin.KT8D5

Odeslatod Béďa Trávníček v 15.4.2005 12:54

Jonáš napsal:Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.

Stejní lidi, stejné mravy jako dřív... takže změna zdánlivě není žádná. Jen že ubylo příspěvků a někteří se je snaží zase nahnat... :roll: :(
Béďa Trávníček

Připomínka

Odeslatod Jonáš v 15.4.2005 12:46

Tak mám dojem, že pokud se zde nezačnete páni admini a moderátoři projevovat coby správci, tak restart byl zbytečný. Ještě df neběží ani 24 hodiny a už je to, jak bývalo.
Jonáš

Praporek

Odeslatod Proxy v 15.4.2005 11:34

6432: Mám na tebe stejný dotaz jako na Gagarina, jaký používáš prohlížeč :?:
Já mám MIE 6 a nehýbe se mi nic 8-)
Proxy
Moderátor

Odeslatod Tombus v 15.4.2005 11:31

6432 napsal:Chtěl jsem se zeptat, proč takový ten obrázek bílého papírku před názvem tématu se u něčeho hýbe (třeba u provoz fóra) a někde ne ( T3R.P) ? :?:

No, téma T3R.P u Tebe neni mezi oblíbenými a Provoz fóra ano..
Tombus
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní