Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 20.5.2005 14:43

Sobý Hnusec píše:Navrhuji anketu:

Myslíte si, že by Fořtík měl přestat být adminem?
Fořtík je otcem Tram-fora,takže nevím jestli to je dobrá otázka.

Sobý Hnusec

Příspěvek od Sobý Hnusec » 20.5.2005 14:32

Navrhuji anketu:

Myslíte si, že by Fořtík měl přestat být adminem?

MOp

Příspěvek od MOp » 19.5.2005 9:40

KM píše:No a podobně někteří reprezentují i tady. To je jen taková malá metaforická odbočka, kterou zřejmě nepochopíš a smažeš.
ja tezko.. paklize ti to milosi nedoslo, jsem bezny uzivatel zdejsiho fora jiz minimalne 4 mesic..

KM

Příspěvek od KM » 19.5.2005 8:54

Ad Mop: Stále si myslím, že ti mnou "zasažení" se naštvávají jaksi sami, zejména když se setkají s něčím, čemu nerozumí a nedovedou to pochopit. Nemusím snad připomínat čím vznikla má pověst zde, ne? Napsal jsem že 4 a 16 v neděli ráno je blbost a admin Petr mi odpověděl:Co proti mě máte? Nebo příkladně smazání příspěvku ale ponechání reakce na něj je věc, která se prostě obecně nedělá a je v internetových diskusích zřejmá asi tak jako že při příchodu někam se pozdraví. Ale tady to nefunguje. Svévolné stěhování témat, když přestanou vyhovovat adminům jakbysmet. To je prostě určitá kultura, kterou tu nemáte. Prostě jako kdybys jezdil v tričku a teplákách. Asi si taky myslíš, že do toho kaštanům rovněž nic není. Po setkání s některými zde už chápu, proč DP nařizuje vzhled uniformy do posledního knoflíčku. No a podobně někteří reprezentují i tady. To je jen taková malá metaforická odbočka, kterou zřejmě nepochopíš a smažeš.

MOp

Příspěvek od MOp » 18.5.2005 16:29

Fořtík píše:
KM píše:Musím přiznat, že jste mě zaskočil. Čekal jsem, že to prostě smažete. Lepšíte se. (to není množné číslo, ale vykání).
Nikdy jsem nemazal nic, co by bylo v rozporu s pravidly tohoto diskusního fóra, nebo to o co mě sami "mazaní" nepožádali.
ale existuji vsak prispevovatele, kteri by se meli mazat stale, jelikoz jim jde jen o jedno jedine.. nastvavat ostatni.. ze milosi..

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 18.5.2005 16:26

KM píše:
Fořtík píše:Já si o sobě myslím, že jsem nekonfliktní člověk. Bohužel, nejdou se lidé, s kterými se kvůli jejich postoji neshodnu. Nad moderátory jsou už pouze administrátoři. Pakliže chcete osočovat mě, nebo Petra, pak musím reagovat :!:
Musím přiznat, že jste mě zaskočil. Čekal jsem, že to prostě smažete. Lepšíte se. (to není množné číslo, ale vykání).
Nikdy jsem nemazal nic, co by bylo v rozporu s pravidly tohoto diskusního fóra, nebo to o co mě sami "mazaní" nepožádali.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 18.5.2005 16:25

Jen nechápu, proč má 9001 tak málo hlasů. Bez ironie.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 18.5.2005 16:20

Fořtík píše:Pro všechny: Vidím 12 (slovy dvanáct) hlasů pro "někoho jiného", ale nevidím žádné jméno v diskusi :?:
Tak třeba já nehlasoval, ale kliknul jsem na to v domnění, že to vede do nějaké speciální diskuse.

KM

Příspěvek od KM » 18.5.2005 16:01

Fořtík píše:
KM píše:To je úžasný jak rychle ta přísloví fungují. Já nikoho nejmenoval, a přeci bylo zakejháno. :P :P :P
Já si o sobě myslím, že jsem nekonfliktní člověk. Bohužel, nejdou se lidé, s kterými se kvůli jejich postoji neshodnu. Nad moderátory jsou už pouze administrátoři. Pakliže chcete osočovat mě, nebo Petra, pak musím reagovat :!:
Musím přiznat, že jste mě zaskočil. Čekal jsem, že to prostě smažete. Lepšíte se. (to není množné číslo, ale vykání).

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 18.5.2005 15:54

KM píše:To je úžasný jak rychle ta přísloví fungují. Já nikoho nejmenoval, a přeci bylo zakejháno. :P :P :P
Já si o sobě myslím, že jsem nekonfliktní člověk. Bohužel, nejdou se lidé, s kterými se kvůli jejich postoji neshodnu. Nad moderátory jsou už pouze administrátoři. Pakliže chcete osočovat mě, nebo Petra, pak musím reagovat :!:

KM

Příspěvek od KM » 18.5.2005 15:50

Fořtík píše:
KM píše:Chichichi. Je to vaše věc, ale moderátoři nejsou hlavní bolest tohoto fóra.
Milý KM, pakliže se vám zde nelíbí, pak sem prostě nechoďte. Nevím konkrétně, co máte na mysli, ale nikdy vám nebylo nijak ublíženo. A ohledně moderování - není moderování jako moderování :!:
___________________________________________________
:?:
To je úžasný jak rychle ta přísloví fungují. Já nikoho nejmenoval, a přeci bylo zakejháno. :P :P :P

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 18.5.2005 15:39

KM píše:Chichichi. Je to vaše věc, ale moderátoři nejsou hlavní bolest tohoto fóra.
Milý KM, pakliže se vám zde nelíbí, pak sem prostě nechoďte. Nevím konkrétně, co máte na mysli, ale nikdy vám nebylo nijak ublíženo. A ohledně moderování - není moderování jako moderování :!:
___________________________________________________

Pro všechny: Vidím 12 (slovy dvanáct) hlasů pro "někoho jiného", ale nevidím žádné jméno v diskusi :?:

KM

Příspěvek od KM » 18.5.2005 15:36

Chichichi. Je to vaše věc, ale moderátoři nejsou hlavní bolest tohoto fóra.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 18.5.2005 11:13

Fořtík píše:Hlasujte - http://anketa.mhdcr.biz - i váš hlas může rozhodnout.
Hlasujte. Výsledek ankety je pro nás vodítkem. Nic nezkazím, když řeknu že plánujeme obměnu moderátorských postů.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánovaná odstávka

Příspěvek od Fořtík » 10.5.2005 14:31

Proxy píše:
Jonáš píše:Otázkou je, zda si někdo těch 5 minut všimne :oops:
A já jsem se po návratu z oběda divil, proč se nemohu připojit. :shock:
To ale nebylo ke dnešku, tj. 10.5., ale ke včerejšku, tedy 9.5. 8-)

Odpovědět