Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 24.2.2012 0:43

Už začínám chápat ty řidiče tramvají, kteří si myslí, že je fotím - přitom fotím tramvaj a nějaký řidič je mě u ******. Ale evidentně tu máme ******, kteří fotí speciálně řidiče tramvaje. Takže odtud vichr vane ;)

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Honza » 24.2.2012 0:40

willyjeff píše:
Honza píše: To by ses divil, co by lidi dali za takovou fotku tramvaje bez řidiče. Třeba z 16.června 2010. :D :D
To si myslel spíše z roku 2011, ne? Ale tady máš fotku bez řidiče z toho dne : http://josef.chodounsky.cz/vlak.php?vla ... 16&fy=2011 Ale nějak mi nedochází, proč by za ní lidi dali hodně?
Myslel jsem rok 2010 a tuto událost.

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od willyjeff » 24.2.2012 0:30

Honza píše: To by ses divil, co by lidi dali za takovou fotku tramvaje bez řidiče. Třeba z 16.června 2010. :D :D
To si myslel spíše z roku 2011, ne? Ale tady máš fotku bez řidiče z toho dne : http://josef.chodounsky.cz/vlak.php?vla ... 16&fy=2011 Ale nějak mi nedochází, proč by za ní lidi dali hodně?

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Honza » 23.2.2012 23:39

MM-Mikulovsky píše:Ale když chci udělat fotku TRAM na volné TT realistickou, tak to musí vypadat, že po ní jede (byť ve skutečnosti stojí) a to se teda s viditelně prázdným sedadlem řidiče nemůže podařit!
To by ses divil, co by lidi dali za takovou fotku tramvaje bez řidiče. Třeba z 16.června 2010. :D :D

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Pepa » 23.2.2012 23:08

Co když řidič šel něco zkontrolovat do vozu a čekající šotouš udělal fotku zrovna když tam neni? Taky mám plno fotek ze cvičky nebo zkušebky kde nikdo nesedí a je mi to úplně jedno neb fotím ten vůz a ne řidiče! Je to fakt řešení kravin. Pokud někomu vadí 9250 bez řidiče, tak ať zvedne zadek a jde si ji vyfotit do města sám... :roll:

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.2.2012 22:45

Petrpes píše:Já jsem si teď fotil ....ve smyčce ... zast. ...
Nejsou to náhodou místa k odstavování/zastavování vlaků = je přirozeně běžné, že v nich z nějakých (pracovních či osobních) důvodů nesedí řidič v kabině, ale něco řeší v salónu či i v ně TRAM?
(U nízko podlažní např. chodí obsluhovat výklopnou nájezdovou plošinu - a představ si, že u 15T to chodím dělat vnitřkem a nikoliv venkem po "žebříku".)
Ale když chci udělat fotku TRAM na volné TT realistickou, tak to musí vypadat, že po ní jede (byť ve skutečnosti stojí) a to se teda s viditelně prázdným sedadlem řidiče nemůže podařit!

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Petrpes » 23.2.2012 14:45

Já jsem si teď fotil 9221 na 24 ve smyčce K.N., samozřejmě bez řidiče. A pak v zast. Kohinor DC, zcela nečekaně opět bez řidiče.
A už asi ani nepamatuju, zda-li jsem dveře zavřel čipem...

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 23.2.2012 12:13

Milane, řeknu ti to jako kolega - přestaň se už rejpat v ho*nech...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.2.2012 11:29

9001: Nepřekucuj realitu!
Byť někdo záměrně smazal (pardón přesunul mezi vlákny) onen můj příspěvek (ale já mám jeho text stejně uložen):
MM-Mikulovsky píše:Foto skutečně pěkné, ale škoda za jasnou aranžovanost - díky chybějícímu řidiči v kabině (který si zastavil a sám šel vyfotit TRAM na "volné" TT, protože pro tajnůstkářství není schopen se s někým domluvit).
platí i pro tebe:
MM-Mikulovsky píše:Pardón, že jsem vyjádřil názor, že je velká škoda, že jinak VELMI POVEDENÉ foto 15T 9250 u Pod. vod. JE VIDITELNĚ NA PRVNÍ POHLED ARANŽOVANÉ - dodatek zejména pro Absoluta a MOpa: tím spíš, že "tyto zkusebni jizdy se jezdi vetsinou ve dvou.." (jak i neznalý, ale pozorný divák oné fotky si mezi 1. a 2. dveřmi salónu všimne) by byla domluva na ještě dokonalejším fotu možná.
Absolut: Asi mi to neuvěříte, ale já jiným jejich úspěchy nezávidím - naopak jim dopřeji klidně ještě větší, pokud uvidím jejich oprávněnost a moje původní připomínka byla vlastně radou, jak toho mají dosáhnout. ...
Navíc i bez mého popsání musí být každému pozorovateli fotky některé věci jasné = má rada vlastně byla i co udělat, aby tomu tak nebylo:
chemik píše:Milane, to tvoje rejpání tady, např zastavil na volné trati a sám si to šel vyfotit, nebo jaks to tady psal, on ti za to jednou někdo něco poví, až někomu přivodíš průser...
Takže zaco bych měl "dostat přes budku"?

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 23.2.2012 11:01

Možná bych se vrátil k podstatě prvního příspěvku od MM. Osobně na mě působil hroznou závistí.
Brejšín má výsadní postavení, může si udělat šotofoto 15T kdekoli a ještě se s níkým o tom nepodělí... To je šmejd...

Osobně to moje označení bylo spíš na tuhle závistivou poznámku, než na to, že tam chybí řidič...

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Provoz fóra

Příspěvek od gabuliatko » 23.2.2012 10:32

Moje 7letá dcera dělá přesně to samé co tady čtu. Pokud by to někdo celé smazal (i s mým příspěvkem) nebudu se zlobit.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.2.2012 9:54

MOp píše:... Jen mi uniká, proč se nový resp. čerstvě založený uživatel... rozhodne komentovat veci, o kterych nic nevi..
Jsi si 100% tím jistý, že nic neví?
Vždyť větší část fóra je viditelná/přístupná bez přihlášení/registrace a teda nevím jak jiní, ale osobně jsem se registroval a začal přispívat cca až rok poté co, jsem jej již sledoval/četl!

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Provoz fóra

Příspěvek od von Špilberk » 23.2.2012 9:35

MOp píše:Já neříkám, že jsem se nepobavil. To já samozřejmě také. Jen mi uniká, proč se nový resp. čerstvě založený uživatel, který sam porusuje pravidla zdejsiho fora (nekompletne vyplnil registracni udaje a tudiz muze byt kdykoliv vymazan) rozhodne komentovat veci, o kterych nic nevi..
Prosím o odpověď na 2 otázky:
1. Co jsem nevyplnil?
2. O čem nic nevím?

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 23.2.2012 9:16

Já neříkám, že jsem se nepobavil. To já samozřejmě také. Jen mi uniká, proč se nový resp. čerstvě založený uživatel, který sam porusuje pravidla zdejsiho fora (nekompletne vyplnil registracni udaje a tudiz muze byt kdykoliv vymazan) rozhodne komentovat veci, o kterych nic nevi..

vencavasek
Uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: 07.1.2007 15:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od vencavasek » 23.2.2012 9:01

Informační hodnota předchozího příspěvku?
Nevím, ale například mě krásně po ránu pobavil, protože trefně (nebo s trochou ironie) popisuje to, jak vidím T-F v posledních týdnech já.

Odpovědět