TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od 9001 » 31.3.2011 20:20

Už si konečně dejte někde sraz, dejte si do čumáků a bude svatý pokoj

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 31.3.2011 19:17

Já myslel, že to tak dělají ostatní. (viz. chemik po vánocích dostal ty Nočky a chtěl 250,- za bok a zadek a 500,- za čelo)

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Bobik » 31.3.2011 19:11

Dobrá, ale příště si raději vezmi lopatu a piš vice polopaticky ať nevznikají zmatky. Nezapomeň že se tu zajímáme o dráhu speciální a tam je dlouhé vedení, nemusí to hned každému dojít. :lol:
Jinak jediné s čím nesouhlasím, je ten obnos. Darovat prosím, vyměnit prosím ale peníze vynechat, jakmile jsou v tom finance, už to ztrácí kouzlo sběratelského artiklu a je to pouze prachsprostý kšeft, toť můj názor.

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 31.3.2011 18:49

OHM86 Z:arrow: chápeš to úplně špatně. Já jsem nechtěl být hamoun a tak jsem napsal, že kdo chce vyměním, či dám (na ceně se domluvíme = cedule či obnos či nic :!: :!:)

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od OMH » 31.3.2011 18:08

Já bych řekl, že moc nikdo nechápe, proč s uživatel Vojta Tramvaj chvátá tím, jak má štos cedulí "vůz jede do Motola".
Za prvé to vypadá, jak když si tady dělá živnost z následující distribuce cedulí a za druhé asi nikdo nechápe, proč se chlubí tím, že jich má štos. K čemu mu to je? :roll: Kdyby měl doma jednu tu ceduli, asi nikdo nic neřekne (protože většina z nás něco doma bude mít).

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od 7036 » 31.3.2011 17:35

:auto
Naposledy upravil(a) 7036 dne 14.12.2011 15:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 31.3.2011 16:13

AD Bobik:
Byla to 7012 na 513/24 a je to už od 7:00
Ohledně 7118: Pánové jak jsem měl vědět, že je to tam do zásob :?: :!: Nechtěl bych dostat status problémový jedinec a tak je to domluveno, že vrátím ty přehazky(zatím jsem měl jen 4). To znamená, že petrkostelecky a HoFi mjí díky místním pánům velký .*****. (ty tečky tam jsou pro to, aby každý věděl co si myslím) a já nedostanu 23 a 7 na řepy.
Tímto Vám děkuji :!: Vojta Tramvaj

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6707
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od demon » 31.3.2011 15:39

On je v SA obecně nedostatek cedulí na 24, už jsem to zaznamenal minulej tejden... :roll:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Bobik » 31.3.2011 12:52

Děkuji, děkuji, děkuji. Že to se svým xichtem dotáhnu až takhle vysoko jsem nikdá netušil. 8-) :lol:
Mimochodem dnes jsem jel 24 a měla komplet očesaný druhý vůz, cedule vzadu byla evidentně přendaná z prvního vozu aby tam alespoň něco bylo (nějaký 70něco, děravá hlava). Takže tak.
P.S.
7118 píše: "udělat zcifi" "nábýdne" "nikomu se to muže hodit" "zamyšlete" "tu ceduly" "nikdo jí nabízí" "jestly" "srovnávat z autem"
Tak šem še zamyšlel a tohle mi nedá - to jen abych si to členství v tom prestižním klubu fakt zasloužil. Jo a jen tak na okraj - že tam patřím jsem taknějak pochopil, ale kdo jsou prosím mí společníci, z příspěvku to jaksi není zřejmé. Ale potěšilo mě že to jsou alespoň lidi. 8-[

Uživatelský avatar
vláčky87
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 12.3.2004 9:55
Bydliště: Praha

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od vláčky87 » 31.3.2011 10:13

Ad piskvorrr, Petr a Bobík - naprostý souhlas.
Jsem dost zklamán ze současného pojetí demokracie, každý jen zná svá práva a nikdo povinnosti a ohledy k ostatním.

P.S.
A jsem také princezna, hrubé chyby v příspěvcích mně vadí!

Uživatelský avatar
piskvorrr
Uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: 09.6.2010 12:48

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od piskvorrr » 31.3.2011 8:41

7118 píše: A co se týče těch kradených cedulí,když tu ceduly někdo chce a nikdo jí tady nabízí tak mu je šumáč jestly je kradená,nebo jí získal ofiko.Je snad ta cedule nák zvláštní když je získaná oficiálně? NENÍ.a je docela dost dementní srovnávat kradenou ceduli(je to jen kus plastu) z autem! policie stejně nad nákou cedulí mávnou rukou. (-X [-o< :roll: 8-)
Takze "krast se nema, protoze slusny clovek nekrade; bez ohledu na to, jestli housku, auto, nebo pul miliardy" uz je OUT, a nova FREE-COOL-IN verze je "krast se muze, protoze me nechytnou, a kdyz, tak nebudou stihat?" Je mi na bliti.

(pak se ovsem nevztekejme, ze krade i nekdo jiny - kdyz si panove X, Y a Z privlastni podstatnou cast statnich penez, vsimnete si, ze jejich argumentace je uplne identicka, jako kdyz jde o tu ceduli: "ja muzu, tentokrat je to ok, stejne by to nekdo ukradl". Politicka reprezentace je skutecnym odrazem sveho naroda.)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Petr » 31.3.2011 8:39

7118 píše:(...)Je to taky tím že dle mě tady pár jedinců sou namyšlený jak náky princezny.Př. uživatel vojta tramvaj dostal někde ve vozovně zátahovky do motola jo,leželo to tam aspon 10 let a on místo toho aby byl hamoun a nechal si to tak to tady ještě nábýdne nikomu se to muže hodit.(...)
Kdyby to leželo deset let ve vozovně, težko by se minulý rok musely vyrábět nový provizorní stříšky vytištěný na tiskárně, vložený do reklamních folií a spojený pérovejma podložkama. Pokud by totiž ležely štosy ve vozovně, určitě by se použily ony!!! Jo a nabídne se píše s měkkým, abych mohl taky spadat mezi namyšlené princezny, prosím, tam jsem ještě nikdá nebyl!
7118 píše:A co se týče těch kradených cedulí,když tu ceduly někdo chce a nikdo jí tady nabízí tak mu je šumáč jestly je kradená,nebo jí získal ofiko.Je snad ta cedule nák zvláštní když je získaná oficiálně? NENÍ.a je docela dost dementní srovnávat kradenou ceduli(je to jen kus plastu) z autem! policie stejně nad nákou cedulí mávnou rukou. (-X [-o< :roll: 8-)
Ano, mávnou nad tím rukou. Jako nad většinou nepravostí, které se tu dějí... Asi je chyba někde hluboko, daleko, za sedmero vodami a sedmero horami

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od OMH » 31.3.2011 8:00

7118 píše:...Je pravda že poslední dobou úroveň hodně klesla a není to tím že někdo udělá malou chybičku v pravopisu!
Úroveň fóra klesá i tím, že diskutující neumí používat citace, či další vymoženost ",.´ˇ". Snaží se být rychlý, novinkový, ale přitom jsou zbrklí a neumí správně napsat ani příspěvek do fóra.

7118

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od 7118 » 31.3.2011 7:38

Vy jste vážně šťoural,tak udělal malou chybičku a vy z toho musíte udělat zcifi.Je pravda že poslední dobou úroveň hodně klesla a není to tím že někdo udělá malou chybičku v pravopisu! Je to taky tím že dle mě tady pár jedinců sou namyšlený jak náky princezny.Př. uživatel vojta tramvaj dostal někde ve vozovně zátahovky do motola jo,leželo to tam aspon 10 let a on místo toho aby byl hamoun a nechal si to tak to tady ještě nábýdne nikomu se to muže hodit.a co uděláte vy?? hned ho seřvete!!!!!!!!to je přinejmenším trapné a ubohé.Nad tím se taky zamyšlete!

A co se týče těch kradených cedulí,když tu ceduly někdo chce a nikdo jí tady nabízí tak mu je šumáč jestly je kradená,nebo jí získal ofiko.Je snad ta cedule nák zvláštní když je získaná oficiálně? NENÍ.a je docela dost dementní srovnávat kradenou ceduli(je to jen kus plastu) z autem! policie stejně nad nákou cedulí mávnou rukou. (-X [-o< :roll: 8-)

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Bobik » 31.3.2011 6:38

peterkostelecky píše: Musíte se smířit s tím, že kdo si to neukradne, nic nemá. Nechci aby to vypadalo, že to nějak podporuju nebo se někoho zastával to ne, ale tak to je.
Jo, úroveň klesá, stejně jako klesá u společnosti jako celku. A bodejť by ne, jen si pořádně po sobě přečti cos vypustil z klávesnice (nemyšlo zle, neurážet se prosím). Jak pak nemá klesat, když se nad tím, co bylo (obecně) za našich dědů naprosto nemyslitelné, za našich otců velmi skrytě prováděné je za nás běžně přehlíženo s trapnou výmluvou že se s tím nedá nic dělat. Dá a smířit se s tím nejenže nemusíme, ale ani nesmíme. A stačí málo, aby společnost přestala být apatická k sobě navzájem. Sice se to na úroveň dědů nikdy nevrátí, ale to klesání se dá když ne zastavit, tak alespoň omezit. Nebo je těch 40 let zmaru tak zažráno i v lidech co z toho zažili jen část nebo vůbec nic?
Trochu k věci - kdo koupí něco, o čem ví že je s největší pravděpodobností kradené, je přinejmenším naivní hňup a navíc podporuje zlodějinu. Kradený auto by si nekoupil.
A dost už moralizování, tady stačí málo - přijmout fakt, že to o čem se tu furt bavíme je když nic jiného tak neslušné, nedělá se a tudíž je pod mojí úroveň se o tom i jen bavit. Tedy na podobné příspěvky nebudu reagovat.
Howgh. 8-) :lol:

Odpovědět