Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

vencavasek
Uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: 07.1.2007 15:10

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od vencavasek » 29.9.2008 22:27

Řeším teď s bráchou otázku předplatních kuponů pro studenty ČVUT. A měl bych otázku:
Místo kmenového listu můžu používat průkaz studenta ČVUT (ale i jiných VŠ). K němu mi potom na škole nabízí kupon s volitelným začátkem doby platnosti...Mohu si ale místo tohoto zakoupit v libovolném předprodeji klasický kupon čtvrletní, např.říjen-prosinec (samozřejmě ve spojení s průkazem studenta s licencí ISIC)?
Doufám, že se najde někdo, kdo to ví.8-) Díky.

Quetzalcoatl
Uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 23.6.2006 15:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Informofání v DPP

Příspěvek od Quetzalcoatl » 21.9.2008 22:04

Dneska jsem si všiml letáků týkajících se výluky v Modřanech, ale nějak jsem se jim nevěnoval. Vzpomněl jsem si na to u počítače a tak kliknu na záložku RSS od dpp - a NIC! Nejde mi do hlavy, jak to, že dřive mají ve vozovně tištěný materiál než je na internetu. ](*,) Pro ukázku aktuální screen:
rss.png
Červeně jsem označil ty body, které podle mě nesouvisí s dopravou a jsou spíše reklamou na ony akce. Možná tam je označena nějaká, která si to nezaslouží a naopak, ale zhruba polovina těch "aktualit" tam nepatří. To je sice fajn, ale já chci informace! Jedna část podniku umí za pár hodin v metru vyměnit vexli a jiná není schopna vyvěsit na net to, co již bylo vytištěno. :( Škoda.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Brejšín
Uživatel
Příspěvky: 1402
Registrován: 03.5.2005 18:17
Bydliště: Kde dobře vařej

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Brejšín » 16.9.2008 22:16

Prosím.
Nemáte někdo fotky T3 jaho hauseboatu něgde v rusku. Na "Humoru" je jedna fotka ze zadu, ale já něgde viděl i ze předu a po hodině hledání to vzdávám.
:oops:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Fořtík » 16.9.2008 9:38

Fořtík píše:Inu dobrá, dva hlasy pro Spojovací, to je slušné doporučení. Díky díky díky! :wink:
Tuhle tu šla řeč o tom registru vozidel. Dostal jsem se tam až dnes a podle rad jsem se vypravil na Spojovací. Přijel jsem krátce po sedmé (tedy po otvíračce), vylosoval jsem si číslo 62, aktuálně se odbavovalo 11. No, včetně změny údajů v pojistné smlouvě jsem odcházel krátce po 8:15. Takže kdyby někdo potřeboval stejnou radu jako já tehdy, tak rovněž hlasuji pro registr vozidel na Spojovací. :wink:

Uživatelský avatar
Matošo
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.6.2007 11:46
Bydliště: Vršovice - z okna koukám na konečnou čtyřky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Matošo » 14.9.2008 23:04

no jóóóó, Bláňa...! To mě nenapadlo. Jsem myslel, že povede trochu jinde a né zrovna z Letný na Hradčanskou... :lol:

Jinak nazdar Dejve.

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od DavidD » 14.9.2008 22:58

Matošo píše:
7080 píše: 1) to je základna pro sloup veřejného osvětlení a pro trolej
2) Jsou stejně daleko, je to jen zdání.
1) Krindapána, kdyť je to tam celý rozkopaný a jedna kolej uzavřená... To je všechno kvůli lampě...?!
2) aha, asi už byla moc tma...
nn, je to pro tunel Blanka...Ještě pár let to tam tak bude vypadat.

Uživatelský avatar
Matošo
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.6.2007 11:46
Bydliště: Vršovice - z okna koukám na konečnou čtyřky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Matošo » 14.9.2008 22:53

7080 píše: 1) to je základna pro sloup veřejného osvětlení a pro trolej
2) Jsou stejně daleko, je to jen zdání.
1) Krindapána, kdyť je to tam celý rozkopaný a jedna kolej uzavřená... To je všechno kvůli lampě...?!
2) aha, asi už byla moc tma...

Uživatelský avatar
Simpanz
problémový jedinec
Příspěvky: 68
Registrován: 08.7.2007 20:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Simpanz » 13.9.2008 23:40

V úterý 23.9. bude den, kdy svítí světlušky. Mimo jiné i ve vestibulech metra si budete moci koupit magnetku za třicet korun nebo náramek za padesát korun a podpořit tak nevidomé a slabozraké. Já a Janík budeme zřejmě světluščit od 7:45 asi do devíti před vchodem do stanice Malostranská (vždycky jeden ze dvou světluščích dobrovolníků bude mít tykadélka a krovky).

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1084
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 7080 » 12.9.2008 22:02

Matošo píše:Mám jenom dvě takový blbý otázky...

1) Co je to za vopičárnu na Hradčanský...?

2) Zdá se mi to, nebo wana + wlk jsou blíž u sebe než 2x klasiky ? Wana má kratší zpřáhla nebo co ?
1) to je základna pro sloup veřejného osvětlení a pro trolej
2) Jsou stejně daleko, je to jen zdání.

Uživatelský avatar
Matošo
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.6.2007 11:46
Bydliště: Vršovice - z okna koukám na konečnou čtyřky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Matošo » 12.9.2008 21:49

Mám jenom dvě takový blbý otázky...

1) Co je to za vopičárnu na Hradčanský...?

2) Zdá se mi to, nebo wana + wlk jsou blíž u sebe než 2x klasiky ? Wana má kratší zpřáhla nebo co ?

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Fořtík » 11.9.2008 19:14

MF píše:Je docela s podivem, že smyčka ještě je a že jí nějakej developer nechce pro svůj účel. Jestli bude 16ka zrušena a megasmyčka zůstane, tak si myslím, že dříve nebo později na její zrušení dojde, nebo bude zmenšena na minimum a její původní prostor by mohl být využit jinak.

PS: kolejový kříž jsem nedávno použil (obě spojky) a byl i namazaný.
Přesně, přijde mi naprosto nemyslitelné, aby na takovém pozemku jednoho krásného dne nebyly kanceláře... :roll:

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MF » 11.9.2008 15:57

Absolut píše:ad Braník: Je pravda, že v některých smyčkách se budou likvidovat zbytná zařízení, tedy zejména nepoužívané (a někdy už i téměř nepoužitelné) kolejové spojky. Třeba v Braníku jistě zmizí dvojitá kolejová spojka v místě, kde dnes vyčkávají soupravy linky 16. Celá smyčka by se rušit neměla.
Je docela s podivem, že smyčka ještě je a že jí nějakej developer nechce pro svůj účel. Jestli bude 16ka zrušena a megasmyčka zůstane, tak si myslím, že dříve nebo později na její zrušení dojde, nebo bude zmenšena na minimum a její původní prostor by mohl být využit jinak.

PS: kolejový kříž jsem nedávno použil (obě spojky) a byl i namazaný.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Karosák » 11.9.2008 13:40

Já bych chtěl vědět, jak dopadla poznávací soutěž z PrTek, jak byla vyvěšena na titulní stránce koncem července :!: Z:idea: :P

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 11.9.2008 7:57

ad Braník: Je pravda, že v některých smyčkách se budou likvidovat zbytná zařízení, tedy zejména nepoužívané (a někdy už i téměř nepoužitelné) kolejové spojky. Třeba v Braníku jistě zmizí dvojitá kolejová spojka v místě, kde dnes vyčkávají soupravy linky 16. Celá smyčka by se rušit neměla.

Vlčoun
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: 08.11.2007 10:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádraží Braník...

Příspěvek od Vlčoun » 10.9.2008 19:56

orky píše:Kdysi jsem se na toto téma bavil s kolegyní. Když jsem na odpověď, že Mladá fronta (případně její intervetová obdoba) je bulvár, zeptal, co je tedy Blesk, Šíp a Aha, dostal jsem krátkou, ale výstižnou odpověď. To sra...! Bohužel, poslední tři písmena vložit není přiliš vhodné, ale "sranda" to není. :D Dneska snad už noviny bez bulváru neseženete, pokud ho nemáte rádi, nezbývá nic jiného, než příslušné stránky přeskočit.
Bohužel to potvrzuju, a to z pohledu opačného (vydavatelství VLP). O úrovni některých tištěných médií hovořit nebudu, ale je obecně je za to, že lidi si spíš přečtou, kolik bere Karel Gott důchod, než aby se dozvěděli, že magistrátní úředníci zavedli protialkoholickou vyhlášku. Částečně to má logiku... Nicméně do bulváru, bohužel, směřují všechna média, včetně těch (na první pohled) seriózních...

Odpovědět