Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 05.8.2009 10:35

Důchodce objíždějící diskonty.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Jabberwocky » 05.8.2009 10:28

fricoolinek2 píše:lidlochody
Co je to lidlochod?

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2601
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od fricoolinek2 » 05.8.2009 2:14

http://www.stream.cz/video/336697-fenom ... vraci-uder

Hůlčičky, berličky, kauflandy, slevy, linka 193, přední sedačka proti směru jízdy (T3), lidlochody a RVHP. :wink:

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MF » 04.8.2009 17:58

Já nedávno četl o úžasné účinnosti parního mopu :!: Žeby vývoj šel dopředu a účinnost parního stroje se zvýšila :?: :lol:

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od dušan » 04.8.2009 17:42

trainzjohny píše:Američané budou mít největší bombu v historii a bude se jmenovat MOP.... to je mi ale náhodička :lol:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... -tuny.html
někteří už přeci dávno vědí, že MOP je bomba a neřízená střela zároveň :lol: :lol: :lol: (občas)

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od trainzjohny » 04.8.2009 17:31

Američané budou mít největší bombu v historii a bude se jmenovat MOP.... to je mi ale náhodička :lol:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... -tuny.html

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od dušan » 04.8.2009 16:24

chemik87 píše:
dušan píše: olšanské hřbitovy také zásadně za sólem nestanicuji - kontakt na drátě uprostřed mezi vozy, velká mezera a držkující cestující, flóra má radiokontakt pod prvním vozem takže bez problému
No jo, je to tak jak pravíš, ale nic to nemění na tom, že na některých zastávkách je výhodnější stanicovat u sloupku a né jako druhej =D>
ale to já vůbec nepopírám, jen jsem popsal tyto dvě stanice

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od chemik » 04.8.2009 15:38

dušan píše:
chemik87 píše:A pokud jde o zastávky Flóra a Olšanské hřbitovy, dlouho jsem tam už nebyl, ale nejsou kontakty k výhybce uprostřed zastávky? To je jasný že radši opět došourám, abych mu nevjel do bloku...

Howgh!!!
olšanské hřbitovy také zásadně za sólem nestanicuji - kontakt na drátě uprostřed mezi vozy, velká mezera a držkující cestující, flóra má radiokontakt pod prvním vozem takže bez problému
No jo, je to tak jak pravíš, ale nic to nemění na tom, že na některých zastávkách je výhodnější stanicovat u sloupku a né jako druhej =D>

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od dušan » 04.8.2009 15:22

chemik87 píše:A pokud jde o zastávky Flóra a Olšanské hřbitovy, dlouho jsem tam už nebyl, ale nejsou kontakty k výhybce uprostřed zastávky? To je jasný že radši opět došourám, abych mu nevjel do bloku...

Howgh!!!
olšanské hřbitovy také zásadně za sólem nestanicuji - kontakt na drátě uprostřed mezi vozy, velká mezera a držkující cestující, flóra má radiokontakt pod prvním vozem takže bez problému

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od chemik » 04.8.2009 10:19

cwapa píše:
MF píše:Souhlasím s Baldem. Je taky něco jiného nechat ujet tramvaj před sebou v půl jedenácté večer a ve dve odpoledne. Abych měl železárnu kvůli tomu, že někdo chce chytnout tramvaj kvůli ušetřeným 7-10 minutám, tak za to to fakt nestojí. Osobně také radši zastavuji jako první, protože se ke mě nehrnou davy od sloupku pak všichni 1. dveřma jako když zastavím druhý.
Já myslím, že zastávky Biskupcova, NNŽ, a Mezi Hřbitovy jsou dost dlouhé aby se tam pohodlně dvě soupravy vešly. To už nemluvím o tom, že na zastávce Olšanské hřbitovy a Flora byl před námi jen jeden vůz. Ona tato věc s tím, že druhý řidič jede schválně pomalu, aby se nestihla tramvaj co jede před ním, se tady dost často provádí a vypadá to jako sport. Kdo nevěří, tak stačí se několikrát projet tramvají po Praze a koukat. No a hned se to uvidí.
Bald píše: Takže ne - nesouhlasím, takhle se nemá jezdit, ale nemusel v tom být úmysl. Podobné příspěvky na nás jen zbytečně vrhají zlé světlo, pravda může být uplně jinde.
Zlé světlo nevrhá tento příspěvek, ale někteří jedinci.
Mohu-li zde vyjeviti svůj skromný názor, tak by vypadal asi takto:
Pokud vidím, že tramvaj, stanicujíce předemnou již oznamuje výstrahou brzké uzavření dveří, také raději volím variantu došourání se a zastavení u sloupku, neboť představa toho, že "pavouci" (promiňte toto hanlivé označení starých a nemohoucích) čekající u sloupku připraveni použít k nástupu pouze přední dveře prvního vozu se budou svou rychlostí belhat od sloupku až ke mně, coby druhému vlaku v zastávce, mě deprimuje a přináší mi pozdní odjezd ze zastávky.

A pokud jde o zastávky Flóra a Olšanské hřbitovy, dlouho jsem tam už nebyl, ale nejsou kontakty k výhybce uprostřed zastávky? To je jasný že radši opět došourám, abych mu nevjel do bloku...

Howgh!!!

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 04.8.2009 8:31

Zádného doktora Absoluta neznám.

Pokud jde o BKV, tak by se asi něco našlo třeba u mě doma v notebooku, ozvi se prosím mailem na sotek80 zavináč seznam tečka cz

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od cwapa » 03.8.2009 22:28

MF píše:Souhlasím s Baldem. Je taky něco jiného nechat ujet tramvaj před sebou v půl jedenácté večer a ve dve odpoledne. Abych měl železárnu kvůli tomu, že někdo chce chytnout tramvaj kvůli ušetřeným 7-10 minutám, tak za to to fakt nestojí. Osobně také radši zastavuji jako první, protože se ke mě nehrnou davy od sloupku pak všichni 1. dveřma jako když zastavím druhý.
Já myslím, že zastávky Biskupcova, NNŽ, a Mezi Hřbitovy jsou dost dlouhé aby se tam pohodlně dvě soupravy vešly. To už nemluvím o tom, že na zastávce Olšanské hřbitovy a Flora byl před námi jen jeden vůz. Ona tato věc s tím, že druhý řidič jede schválně pomalu, aby se nestihla tramvaj co jede před ním, se tady dost často provádí a vypadá to jako sport. Kdo nevěří, tak stačí se několikrát projet tramvají po Praze a koukat. No a hned se to uvidí.
Bald píše: Takže ne - nesouhlasím, takhle se nemá jezdit, ale nemusel v tom být úmysl. Podobné příspěvky na nás jen zbytečně vrhají zlé světlo, pravda může být uplně jinde.
Zlé světlo nevrhá tento příspěvek, ale někteří jedinci.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MF » 03.8.2009 21:38

Souhlasím s Baldem. Je taky něco jiného nechat ujet tramvaj před sebou v půl jedenácté večer a ve dve odpoledne. Abych měl železárnu kvůli tomu, že někdo chce chytnout tramvaj kvůli ušetřeným 7-10 minutám, tak za to to fakt nestojí. Osobně také radši zastavuji jako první, protože se ke mě nehrnou davy od sloupku pak všichni 1. dveřma jako když zastavím druhý.

Uživatelský avatar
Bald
Uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: 09.6.2005 13:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bald » 03.8.2009 20:26

cwapa píše:...Chci se s vámi podělit o zážitek který mi dnes ukázal řidič l.16 ...
Neodsuzoval bych tak jednoznačně, může za tím být třeba nějaký nedávný ťukanec a tím pádem až přehnaná opatrnost, nebo nějaká bolest, pak jsou zkreslené smysly a tramvaják je opatrnější. Nebyl jsem u toho, mohlo to být jakkoli. Ale sám jezdím brigádně, znám tam pár kluků a mají opravdu jiné starosti, než myslet na to jestli někdomu pokazit přestup. A termíny kaštani a burani kupodivu častěji slýchám od přátel dopravy, než od řidičů. Je to práce, nic osobního.
Takže ne - nesouhlasím, takhle se nemá jezdit, ale nemusel v tom být úmysl. Podobné příspěvky na nás jen zbytečně vrhají zlé světlo, pravda může být uplně jinde.

Uživatelský avatar
J*M*B
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: 02.4.2008 19:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od J*M*B » 03.8.2009 19:45

MOp píše:Tohle ti asi nepomuze, ...
Pravdu díš, přesto díky.

Odpovědět