Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od trainzjohny » 13.1.2010 20:24

Petr píše:MOP v akci už i u Dýpý =D> Máme mu posílat sms
http://www.mobilnipenezenka.cz/MATicket ... 7E60ADF93A
A kuwa oni to fakt nakonec pustí :cry:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Petr » 13.1.2010 20:11

MOP v akci už i u Dýpý =D> Máme mu posílat sms
http://www.mobilnipenezenka.cz/MATicket ... 7E60ADF93A

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Proxy » 11.1.2010 22:01

willyjeff píše:Kdyby jsme měli ve voze aspoň nějaký šroubovák, či jiné šťouradlo. Cítil jsem vždycky takovou bezmoc s tima nástrojema co jsme měli k dispozici. Nakonec jsem to dělal rukou (a to pomohlo).
Jojo, rukou je to stejně nejlepší...

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od syverin » 11.1.2010 21:49

Někteří řidiči ho měli a pravidelně používali ;). Největší problémy byly těsně u špiček jazyků, kam nedosáhlo teplo od vyhřívání, ale nejvíc tam padal uježděný sníh s kamínkama z chodníků, který se následujícím tlakem jazyků stačil přeměnit na velmi nepoddajný led. Na Karláku jeden zřejmě náhodný kolemjdoucí uvolnil příručním nožem dvě výhybky, než si hlídkující dispečeři stačili o šroubováky zavolat na centrálu ;)

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od willyjeff » 11.1.2010 20:20

Kdyby jsme měli ve voze aspoň nějaký šroubovák, či jiné šťouradlo. Cítil jsem vždycky takovou bezmoc s tima nástrojema co jsme měli k dispozici. Nakonec jsem to dělal rukou (a to pomohlo).

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od mixik » 11.1.2010 18:25

dneska jsem litoval ráno a v podstatě po celí den všechny tramvajáky. vyhýbky nešly, takže jsem šel na palackýho od výtoně po svých. jinak byl krásný pohled na řidiče jak jezdí v reflexních vestách. na pavláku jsem potkal řidiče s hrablem na střídání. tak nevím jestli si přinesl hrablo aby si prohrábl cestu do/z práce =D> :)
nebo tam předávali i to hrablo aby byly stanice odhrabaný #-o
no ale aspoň dnes byla sranda a nebyl to stereotyp =D> =D> =D>

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od P_V » 05.1.2010 14:02

davidtk píše: Dozvěděl jsem se, že by měla být skvělá novela :) tato hranice bude zrušena a navýšena a prý tento rok. Otázkou je jak by na to PČR reagovala :)
V novém trz už jsem tu noticku o nutnosti více než nepatrné škody, aby to bylo trestné, nenašel. Ale definice nepatrnosti zůstala na 5000.

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od davidtk » 05.1.2010 3:30

Bobik píše:Pokud není úplně blbej tak nevystraší. Tr. čin je to tuším teď už až od 5 tis. jak píšeš, navíc by ho museli chytit při činu (stejně jak kapsáře) a s cedulema z půlky Prahy aby tu hranici přesáh. Jinak je to přestupek, řeší se na radnici a vic než tytyty by z toho nebylo (řeklo by se nejspíš klukovina).
Dozvěděl jsem se, že by měla být skvělá novela :) tato hranice bude zrušena a navýšena a prý tento rok. Otázkou je jak by na to PČR reagovala :)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 05.1.2010 0:28

Klukovina je štípnout zadní ceduli, která může mít hodně využití. věk atd. ale to co předvádí tohle .... očesat celý vůz a nechat ho bez čehokoli.

Tady by opravdu asi jenom pomohlo proplesknutí při přistižení.

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Oskar » 04.1.2010 23:46

Bobik píše:Pokud není úplně blbej tak nevystraší. Tr. čin je to tuším teď už až od 5 tis. jak píšeš, navíc by ho museli chytit při činu (stejně jak kapsáře) a s cedulema z půlky Prahy aby tu hranici přesáh. Jinak je to přestupek, řeší se na radnici a vic než tytyty by z toho nebylo (řeklo by se nejspíš klukovina).
Další problém je, že nový trzák-ík* zmírnil tresty za drobné krádeže – ostatně na Nový rok byla v každé TV reportáž o pachatelích drobných krádeží, kterak jsou hromadně propouštěny z nápravných zařízení. Navíc pokud má nakradené zboží doma, figuruje tu ještě bytová svoboda, kterou lze porušit pouze se závažným důvodem.


*) trestní zákoník (dříve trestní zákon)

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od milbi » 04.1.2010 23:39

Bobik píše:Pokud není úplně blbej tak nevystraší. Tr. čin je to tuším teď už až od 5 tis. jak píšeš, navíc by ho museli chytit při činu (stejně jak kapsáře) a s cedulema z půlky Prahy aby tu hranici přesáh. Jinak je to přestupek, řeší se na radnici a vic než tytyty by z toho nebylo (řeklo by se nejspíš klukovina).
Chytit při činu to ano, ale to by se sám nesměl k tomu přiznat na spoustě míst, viz screenshoty, co tu byly uvedeny. Ale je pravda, že v českém Kocourkově by mu to bylo asi víc k smíchu než ostatním k užitku.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od P_V » 04.1.2010 23:39

Je tramvaj "obecně prospěšné zařízení"?

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 04.1.2010 23:29

Pokud není úplně blbej tak nevystraší. Tr. čin je to tuším teď už až od 5 tis. jak píšeš, navíc by ho museli chytit při činu (stejně jak kapsáře) a s cedulema z půlky Prahy aby tu hranici přesáh. Jinak je to přestupek, řeší se na radnici a vic než tytyty by z toho nebylo (řeklo by se nejspíš klukovina).

Uživatelský avatar
Matošo
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.6.2007 11:46
Bydliště: Vršovice - z okna koukám na konečnou čtyřky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Matošo » 04.1.2010 23:27

tak jsem tu pár dní nebyl a hned takový pozdvižení ...
Radim7227 píše:Jinak stránky světtram Josef zrušil:Blog nenalezen :)
No ona to není žádná škoda, ten blog byl ubohej...
Ještě se nabízí otázka, jestli ho zrušil sám, nebo mu ho vymazali po tom, co je na něj někdo upozornil (přiznejte se !).
milbi píše:Kolik stojí DPP taková cedule? Dohromady to asi za 5000 nebude, ale když už je známa identifikace dotyčného, tak proč to nedat policii? Minimálně by ho to mohlo vystrašit.
Jestli jich má hodně, tak by se to možná na 5 000,- vyšplhalo. DP si zřejmě bude určovat cenu (hodnotu) sám a kdyby některé cedule označil jako "starožitnost" s cenou 500 - 600, tak deset kousků u borce doma by už nebyla taková "frajeřina"...

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 04.1.2010 23:25

milbi píše:
9001 píše:Štepáne nevím jak by trestná výprava dopadla. Nezapomínej jsme v ČR. Tady i když si zloděj u tebe zlomí nohu tak jdeš skoro sedět ty.

Jinak opravdu Josef je choromyslný podle jeho chování. Když někoho baví krást cedule a k tomu se tím chlubit tak, že to dozví bez problémů každý. Nevím nevím.
Kolik stojí DPP taková cedule? Dohromady to asi za 5000 nebude, ale když už je známa identifikace dotyčného, tak proč to nedat policii? Minimálně by ho to mohlo vystrašit.
Ono kdyby se našlo dostatek magnetů. Ty prý stojí 800/kus nebo nastala změna?

Odpovědět