Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 07.5.2011 17:07

vlakoň: Nejel jsem s 22 ani jako kaštan (tu navíc o víkendu PA řidiči by jeli velmi výjimečně - asi jen při nějakém maléru ve vozovnách ji vypravující).
PS: viewtopic.php?f=14&t=1231#p147872

vlakoň
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 01.12.2007 22:57

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od vlakoň » 07.5.2011 15:22

Pane MM, nejel jste dnes v 14:03 z Karláku 22 směr hostivař ? Soupravu ani pořadí jsem neměl chuť zjišťovat. Pan řidič jel plynule - s jízdou naprostá spokojenost, jen zvonil jak utržený ze řetězu :) A od zavírání dveří mi taky bzučí v hlavě ještě teď :? Aby nějaký mocný belbec nenařídil sundat z tramvají zvonky :devilsmokin

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 02.5.2011 22:34

Martina píše:S kačenou na zadní pantograf nešlo jezdit kvůli el.vyhybkám, protože byla malá vzdálenost před vyhybkou.V moment kdy přejíždí zadní pantograf přes stavěcí kontakt tak neni vidět na jazyky.To byl jediný důvod, proč se nedalo jezdit na zadek u KT 8.
A stále, krom předem povolených vyjímek (jako na nedávné výlukové lince KO - Bulovka), tomu tak je, páč ještě snad na každé běžné TRAM lince se alespoň jedna EOV s trolejovým kontaktem najde.

Martina
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 24.4.2011 17:02
Bydliště: České Budĕjovice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Martina » 02.5.2011 22:05

S kačenou na zadní pantograf nešlo jezdit kvůli el.vyhybkám, protože byla malá vzdálenost před vyhybkou.V moment kdy přejíždí zadní pantograf přes stavěcí kontakt tak neni vidět na jazyky.To byl jediný důvod, proč se nedalo jezdit na zadek u KT 8.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od demon » 01.5.2011 23:33

Z pohledu předpisů stejná situace...

matejbrozek
ovocnář
Příspěvky: 128
Registrován: 20.9.2010 15:34

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od matejbrozek » 01.5.2011 21:02

A jak je to s T6 , někdy před půl rokem jsem viděl jízdu na oba panty. Byla to 7 nebo 11.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Petr » 30.4.2011 11:31

mixik píše:pánové mám dotaz ohledně kačeny a jízdy na zadní panťák.
musí na to být nějaké povolení (jízda s cestujícími) nebo si ten řidič může říct, že dneska budu jezdit na zadní panťák.
jak byla výluka palmovka-bulovka, tak jezdili kačeny každý druhý kolo na zadní panťák. (logicky každý druhý kolo se to otočilo).
Standardní je jízda na přední ptg. Výjimky lze, ale musí být povoleny, nerozhoduje si o tom řidič sám.

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od mixik » 30.4.2011 11:11

pánové mám dotaz ohledně kačeny a jízdy na zadní panťák.
musí na to být nějaké povolení (jízda s cestujícími) nebo si ten řidič může říct, že dneska budu jezdit na zadní panťák.
jak byla výluka palmovka-bulovka, tak jezdili kačeny každý druhý kolo na zadní panťák. (logicky každý druhý kolo se to otočilo).

Pavel Vrtiška
Uživatel
Příspěvky: 95
Registrován: 23.4.2011 20:40
Bydliště: u linky 9,10,16,58,59

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Pavel Vrtiška » 29.4.2011 23:40

Pane Mop,moc vám děkuji :)

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 29.4.2011 23:36

http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2006042401 v textu dole

Pavel Vrtiška
Uživatel
Příspěvky: 95
Registrován: 23.4.2011 20:40
Bydliště: u linky 9,10,16,58,59

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Pavel Vrtiška » 29.4.2011 23:23

Dobrý den,chtěl bych se jen zeptat na tel. číslo,na vozovnu pankrác.Já jsem dneska při focení v dílnách v 7 nechal svuj foták :( a v SA mi řekli ad zavolám večer do PA ale muj ***** mobil neják vymazal číslo tak se tu prosím ptám....děkuji moc.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od XSC » 28.4.2011 9:23

Bobik píše:Je možný že se to mohlo třást trošku víc než z úrovně ulice, ale spíš si myslím jestli tam nebydlel někdo výše postavený, komu to prostě vadilo. Podjezd se od těch dob nezměnil a dnes tam žádné omezení není.
Kamiony - no píšu úmyslně TIR, nezapomeň že to co jezdí dnes tehdy nebylo, ale těžká nákladní doprava tudy jezdila, neboť jsem se s dědou chodil koukat na tiráky a byl zklamán, pokud jel náklaďák bez oné magické ceduly. 8-) Pravda, pozoroval jsem je na Letenském nám jak supí Veletržní nahoru, ale pochybuju že by všecky jely z Pelc-Tyrolky.
Oficiálně bývala E15 a tedy i dálková doprava ve směru D1-I/8 směrována přes Spořilov-Želivského-Vychovatelnu, po dostavbě Průmyslové pak přes Spořilov-Zahradní město-Průmyslovou-Kbelskou. Ale samozřejmě se na magistrále kamiony vyskytovaly. D1-Plzeň se jezdilo přes IPP a KN, i když objízdná trasa vedla z PP na Výtoň.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 28.4.2011 5:45

Je možný že se to mohlo třást trošku víc než z úrovně ulice, ale spíš si myslím jestli tam nebydlel někdo výše postavený, komu to prostě vadilo. Podjezd se od těch dob nezměnil a dnes tam žádné omezení není.
Kamiony - no píšu úmyslně TIR, nezapomeň že to co jezdí dnes tehdy nebylo, ale těžká nákladní doprava tudy jezdila, neboť jsem se s dědou chodil koukat na tiráky a byl zklamán, pokud jel náklaďák bez oné magické ceduly. 8-) Pravda, pozoroval jsem je na Letenském nám jak supí Veletržní nahoru, ale pochybuju že by všecky jely z Pelc-Tyrolky.

Martina
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 24.4.2011 17:02
Bydliště: České Budĕjovice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Martina » 27.4.2011 19:51

To já jsem si myslela vždycky taky. Je tu ale jedna věc, a to že koleje v místě podjezdu jsou níže než sklepy sousedících budov. A magistrála je v původní výšce, takže má daleko menší vliv než podjezd.A kamiony po magistrále nikdy nepamatuju.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 27.4.2011 5:48

:shock: :shock: Tak o tom nic nevím, ale to je dobrej blábol. Neboť tenkrát jezdilo po magistrále všechno, tedy by se musela vana rozšplouchat při každém průjezdu TIR.
Teď jsou asi lepší vany. 8-)

Odpovědět