Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
52
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 365

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od modroko » 15.6.2011 20:22

JJ třebas z Knížecí linka 123 ale hlavně 167-linka do Motola a Homolky bývá to přecpanej spoj i mimo špičku jsem zvědav zda bude za ní nějaká náhrada nebo jí pozapoměly v nějakém sloupci zmínit :roll:

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 15.6.2011 18:15

ZXS91 píše:Nevím, kam s tím, takže sem :)
Podle DP se prý pokusí zítra zajistit provoz na lince 2. :)
http://www.dpp.cz/informace-o-provozu-m ... rvna-2011/
No a někde se naprosto ztratilo, dle malého výčtu, mnoho BUS linek (moc jich neznám, ale ztěch co jo tak 118, 124, 188).

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 15.6.2011 17:37

Taky jsem si toho všimnul, ale tipuju to na překlep. Dvojka toho zachrání... :lol:

cernma16
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 21.10.2008 18:41

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od cernma16 » 15.6.2011 17:13

Honza píše:
ZXS91 píše:Podle DP se prý pokusí zítra zajistit provoz na lince 2. :)
Netušíš, jestli pojede na Podbabu, nebo na Červeňák?
Na Podbabu asi těžko ( [-o< ), leda tak na Divkou Šárku...

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Honza » 15.6.2011 16:50

ZXS91 píše:Podle DP se prý pokusí zítra zajistit provoz na lince 2. :)
Netušíš, jestli pojede na Podbabu, nebo na Červeňák?

Uživatelský avatar
ZXS91
Uživatel
Příspěvky: 1019
Registrován: 23.3.2010 19:11
Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od ZXS91 » 15.6.2011 16:45

Nevím, kam s tím, takže sem :)

Podle DP se prý pokusí zítra zajistit provoz na lince 2. :)

http://www.dpp.cz/informace-o-provozu-m ... rvna-2011/

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 15.6.2011 16:15

Souhlass mixíkem. Stačí dvě návštěvy technika jízdy a mají tě. Ač neříkám, že všichni porušují předpisy, ale známe to. Dá se zbuzerovat za každou blbost.

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od mixik » 15.6.2011 12:32

Fořtík píše:Dobrý den,

posílám vám informace z OSPEA.

Dohoda se zaměstnavatelem. Důležité je to, že učast ve stávce nebude důvodem rozvázání pracovního poměru pro řidiče pracující se smlouvou na dobu určitou a pro brigádníky nebude důvodem neprodloužení smlouvy.

http://stavka.kvalitne.cz/OSPEA.pdf
to je dobrý, ale..
pokud budu chtít člověkaa vyrazit, důvod se najde vždycky.

"kdo chce psa bíti, hůl si najde"

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Fořtík » 15.6.2011 12:22

Dobrý den,

posílám vám informace z OSPEA.

Dohoda se zaměstnavatelem. Důležité je to, že učast ve stávce nebude důvodem rozvázání pracovního poměru pro řidiče pracující se smlouvou na dobu určitou a pro brigádníky nebude důvodem neprodloužení smlouvy.

http://stavka.kvalitne.cz/OSPEA.pdf

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od gabuliatko » 15.6.2011 9:34

9001 píše:Jako ty, řeší různé dopravní situace, tak já řeším, jak to pro klientka udělat co nejvýhodnější.
s tím rozdílem, že když tramvaják udělá chybu zaplatí za ni sám, kdežto když hypoteční poradce udělá chybu zaplatí to klient
9001 píše:Jenom prosím tě, jak chceš specifikovat tu skupinu lidí, která o nepřijde o část příjmů? Mě přijde, že to odnese každý. DPH platíme všichni, sociální taky. Nějak mě nenapadá, že by existovala skupina, která by z toho vyšla ok.
tyto reformy snad nejsou o DPH (tedy doufám)

MPL
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 06.1.2010 8:29

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MPL » 15.6.2011 8:31

9001 píše:Jenom prosím tě, jak chceš specifikovat tu skupinu lidí, která o nepřijde o část příjmů? Mě přijde, že to odnese každý. DPH platíme všichni, sociální taky. Nějak mě nenapadá, že by existovala skupina, která by z toho vyšla ok.
Nikdo z toho nevyjde "v plusu". Ale o tom to není. Celé je to o tom, jestli budeme i nadále žít na VELKÝ dluh jako posledních 15-20 let a necháme to i s úroky zapltait naše děti, nebo začneme ty dluhy dělat menší.
Mně osobně se to samozřejmě dotkne taky a ne málo, ale mám rád své potomky a pro ně to prostě "skousnu". :wink:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 15.6.2011 0:20

Tonda Ježek píše:Aktuálně ze zpráv ČT:
Odbory DPMB ustoupily a v přepravní špičce budou vybrané linky jezdit dle platných JŘ. Odboráři dle slov svého předáka si "nechtějí brát cestující jako rukojmí ve svém sporu s vládou".

Takže ve finále dojde k zajímavému paradoxu, nejrazantnější protest levice bude z měst pouze v silně pravicové Praze. Když se vládní reformy dotknou té nejchudší vrstvy, tak proč nestávkují tyto vrstvy? Proč mají stávkovat zaměstnanci DPP jejichž čistý plat je mnohdy dvojnásobkem platu svých kolegů z menších měst? Že by pražské odbory byly pod silným tlakem odborových svazů? Že by kvůli tomu taková snaha nenechat jezdit metro?
Čím dál více mi to začíná připadat jako naprostá šaškárna.

Bohužel dochází na má slova z Zpráv z tisku... Kdo si ještě myslí, že to bude tak razantní?

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 15.6.2011 0:16

MM- Zkusím to naposled. Rozhodně se necitím jako spasitel. Beru to jako práci. Jako ty, řeší různé dopravní situace, tak já řeším, jak to pro klientka udělat co nejvýhodnější.
Každý normální člověk bere investici do nemovitosti jako to nejlepší co může udělat a ne jako dábelský produkt.
Důležitá poznámka. 99% přijde pro tu hypotéku samo, at už na reklamu a nebo na doporučení od známých. Já jim u hlavy pistoli nedržím. Lidi to chtějí. Takže k dáblovi mám fakt daleko.

Jenom prosím tě, jak chceš specifikovat tu skupinu lidí, která o nepřijde o část příjmů? Mě přijde, že to odnese každý. DPH platíme všichni, sociální taky. Nějak mě nenapadá, že by existovala skupina, která by z toho vyšla ok.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.6.2011 0:11

Aktuálně ze zpráv ČT:
Odbory DPMB ustoupily a v přepravní špičce budou vybrané linky jezdit dle platných JŘ. Odboráři dle slov svého předáka si "nechtějí brát cestující jako rukojmí ve svém sporu s vládou".

Takže ve finále dojde k zajímavému paradoxu, nejrazantnější protest levice bude z měst pouze v silně pravicové Praze. Když se vládní reformy dotknou té nejchudší vrstvy, tak proč nestávkují tyto vrstvy? Proč mají stávkovat zaměstnanci DPP jejichž čistý plat je mnohdy dvojnásobkem platu svých kolegů z menších měst? Že by pražské odbory byly pod silným tlakem odborových svazů? Že by kvůli tomu taková snaha nenechat jezdit metro?
Čím dál více mi to začíná připadat jako naprostá šaškárna.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 15.6.2011 0:03

9001 píše:Víš co mě u tebe dokáže neskutečně naštvat? Ty naprosto neuznáváš práci jiných. Pro tebe je ta nejsvatější práce řízení a tím pro tebe končí svět. Ty už nevidíš jak občas kouzlím, aby lidi dostali hypotéku a mohli bydlet ve vlastním, jak se kvůli tomu musíme honit. A opravdu nemám provize z každého prodaného produktu jako pojištovák. Nemám za to ani korunu.
Tak teda:
1.) To si mne fakt urazil - zrovna já si vážím každé slušně odvedené práce a to i třeba té nejšpinavější (např. popeláře).
2.) Viditelně z toho co jsi napsal (a já zvýraznil) - ty si připadáš jak spasitel oněch lidí, jenže ve skutečnosti jsi ďábel minimálně část z nich (zejména jsou-li to zaměstnanci, které se nyní vláda snaží obrat o část jejich nynějších příjmů) vedoucí do pekel!

Odpovědět