Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 06.7.2011 9:31

Jestly se naučíš česky, tak se tu možná objeví..

Pavel Vrtiška
Uživatel
Příspěvky: 95
Registrován: 23.4.2011 20:40
Bydliště: u linky 9,10,16,58,59

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Pavel Vrtiška » 06.7.2011 3:54

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestly by nebylo prázdninové vypravení? =) Dnes jsem potkal na př. kačenu na 9, RP z pankráce na 22 a strašnickou T6 na 5.=D tak jenom jestly by někdo byl tak hodnej a dal to sem =) díky moc.
Naposledy upravil(a) Pavel Vrtiška dne 06.7.2011 12:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Oskar » 03.7.2011 20:08

Zaparkuj a jeď – komentované rozhlasové projížďky po českých železničních tratích.

Po celé prázdniny budou reprízovány vybrané epizody v rámci pořadu „Poklady rozhlasového archivu“ na stanici Český Rozhlas 2 - Praha (nyní také tzv. Ostrá Dvojka) každou sobotu od 20:00 hodin.

První epizoda popisuje cestu Posázavským pacifikem z Prahy až do Čerčan.
http://plunder.com/d03c4496ab

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od tramvajka » 01.7.2011 6:51

skynet73 píše:Nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale nevěděl by prosím někdo, co to dnes kolem 15.30 hod. hořelo v Hloubětínské vozovně???
Nějaká skládka ... :roll:
Hloubětín.jpg
Hloubětín 1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
skynet73
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 03.4.2009 20:55
Bydliště: 3,7,17,21,52

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od skynet73 » 30.6.2011 17:30

Nevím, jestli jsem ve správném vlákně, ale nevěděl by prosím někdo, co to dnes kolem 15.30 hod. hořelo v Hloubětínské vozovně???

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od kruťák » 28.6.2011 15:39

To je zápis ze včera... ale i tak nějaká pochybná verze, když jsi měl 8411+8410 :oops: :D

Už jsem to objevil - poznámky pokračují a toto je poznámka k až následující soupravě 8411+8410 a je tam od toho šipka, neboť by se to tam už nevešlo :)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Fořtík » 28.6.2011 15:34

8356+8373 měl pan chemik, já měl 8382+8383.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od kruťák » 28.6.2011 15:29

Fořtík píše:Tak se přiznejte - kdo z vás je ten zapisovatel s notýskem, co seděl okolo 11.00 na konci zastávky na Sídlišti Barrandov? A dál - kdo fotil dopoledne na Geologické a v Hlubočepích?
Já fotil mezi 8 a 11 od Smichova po Barrandov všude a všechno. Člověka s notýskem jsem nepotkal; včera odpoledne jsem tam takhle seděl já, ale s modernější podobou notýsku :D dnes nevím, ale je pravda, že tou dobou (11) už jsem asi seděl se svou drahou polovičkou v Coloseu :)

Můj včerejší fotožurnál:
http://foto.prazsketramvaje.cz/2011/cer ... /index.php

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Fořtík » 28.6.2011 11:03

Tak se přiznejte - kdo z vás je ten zapisovatel s notýskem, co seděl okolo 11.00 na konci zastávky na Sídlišti Barrandov? A dál - kdo fotil dopoledne na Geologické a v Hlubočepích?Tak se přiznejte - kdo z vás je ten zapisovatel s notýskem, co seděl okolo 11.00 na konci zastávky na Sídlišti Barrandov? A dál - kdo fotil dopoledne na Geologické a v Hlubočepích?

MPL
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 06.1.2010 8:29

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MPL » 28.6.2011 10:34

demon píše:
MPL píše:...vzhledem k tomu, že prostředky se nijak zvyšovat nebudou (zvyšování spoluúčasti odmítáte), zbývá jedna jediná cesta - snižovat kvalitu (nebo chcete-li dostupnost) té péče. Lidově se tomu říká "kde nic není ani čert nebere"...
Jak správně podotkl XSC, prostředky by se se zvyšovaly se zvyšující se průměrnou mzdou, ale to by vláda nesměla podléhat vábení podnikatelské sféry a nevyvádět zbytečně ze systému finance, díky nesmyslným stropům u sociálního i zdravotního pojištění.
Tady je to jádro pudla a právě díky tomu vláda horečně hledá další zdroje pro své pokusy....
Neodpustím si poznámku: píšete "... díky nesmyslným stropům u sociálního i zdravotního pojištění." Čtu tam slovo POJIŠTĚNÍ a pokud vím, tak cena pojištění se odvíjí od ceny toho co si pojišťuji a míra rizika, že dojde k poškození toho, co pojišťuji a že tedy pojišťovna bude muset plnit. Zdá se Vám snad, že cena lidského zdraví je jiná u dělníka a jiná u TOP-manažera?
Ano, rozumím požadavku na solidárnost těch, kteří mohou do systému přispívat více a s těmi, kteří na to nemají a nemám s tím problém, nemohu ale souhlasit s tím, aby se CENA POJIŠTĚNÍ ZDRAVÍ odvíjela pouze a pouze od příjmu. Pokud to tak skutečně chcete prosazovat, nazývejte věci pravými jmény a neříkejte tomu pojištění, ale zdravotní a sociální daň. A to si nedovolila ani vláda levicová, dokonce ani komunistická. Proč asi, co myslíte?

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Proxy » 26.6.2011 20:37

kruťák píše:Zajímavé video - stroje Plasser & Theurer v akci (nejen podbíječka):

http://www.youtube.com/watch?v=yCgbgjxWaG4
... aneb Terminator Recall: Stroje zotročují lidi =D>

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od kruťák » 26.6.2011 20:01

Zajímavé video - stroje Plasser & Theurer v akci (nejen podbíječka):

http://www.youtube.com/watch?v=yCgbgjxWaG4

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 25.6.2011 13:34

Proxy píše:
9001 píše:Asi jako moje zubařka. Má cca rok a půl po studiích, křeslo má prakticky splacené, nové Audi A3 a zelená karta na golf. Ano zubaří se mají špatně

Jinak musím opravdu uznat že je dobrá.
A bere na pojišťovnu?
Standartně, ale třeba u ní nechám i 2000 za bílou plombu.

Hlavně má jeden fígl. Větší firmy proplácejí zaměstnancům třeba i ty bílé plomby, takže ona to naúčtuje firmě a pacient je vysmátý jenom dá adresu účetní. Takže není problém na to co my děláme měsíc mít za odpoledne...

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od XSC » 25.6.2011 0:41

P_V píše:A nájemné za ordinaci, splátky vybavení, další jednorázový materiál a chemikálie, plat sestry, to všechno je asi zadarmo. Plomba je z toho to nejmenší.
Je zvláštní, že normální zubařka s tím problém nemá. Když mi dělala 8, kde nepředpokládala dlouhou dobu života, tak ji i sama zvolila, jindy se zeptá. Problém vytváří spíš ta rozežraná "elita", která reprezentuje komoru. Vybavení ordinace je investice, která vydrží dlouho a klasické plomby nejsou jediná činnost zubaře. Na něčem vydělá víc, na něčem míň, ale chudého zubaře jsem ještě neviděl.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od demon » 24.6.2011 22:43

MPL píše:...vzhledem k tomu, že prostředky se nijak zvyšovat nebudou (zvyšování spoluúčasti odmítáte), zbývá jedna jediná cesta - snižovat kvalitu (nebo chcete-li dostupnost) té péče. Lidově se tomu říká "kde nic není ani čert nebere"...
Jak správně podotkl XSC, prostředky by se se zvyšovaly se zvyšující se průměrnou mzdou, ale to by vláda nesměla podléhat vábení podnikatelské sféry a nevyvádět zbytečně ze systému finance, díky nesmyslným stropům u sociálního i zdravotního pojištění.
Tady je to jádro pudla a právě díky tomu vláda horečně hledá další zdroje pro své pokusy....

Odpovědět