Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od gabuliatko » 13.4.2015 6:54

9001 píše: Italská a španělská pobřežní stráž by měla zvolit jinou strategii... Kam vede multikulti nám ukazuje předměstí Paříže...
Proti táborům okolo Calais to nic není.

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od cwapa » 12.4.2015 22:16

Víc již psát o tom nebudu, protože to tady nemá co dělat.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 12.4.2015 19:42

Cwapa:Že únosce z Mnichova 72 přijal jako hrdiny je fakt. Že atentátníci na letadlo v Lockerbie zdrhli do Libye je fakt. Že Kadáffí byl hrozný kamarád západu potom co je vydal okolo roku 2000 je fakt. https://www.google.cz/search?newwindow= ... Wtbao44ci8 https://www.google.cz/search?newwindow= ... D89lkRZOp8 Viz odkazy. Západní politici s ním podávali ruce jako největší kamarádi... Ovšem pak se rozjelo Arabské jaro, jehož výsledky vidíme doted... Totální destabilizace zemí severní Afriky + Sýrie...

Tak nevím co tu říkáš o věku je blbost... Nevím jak mě ovlivní jestli jsem žil před rokem 89 v ČR, když tu rozebíráme úplně jinou oblast.
Navíc ty hordy co sem ženou z jihu jsou opravdu problém. Italská a španělská pobřežní stráž by měla zvolit jinou strategii... Kam vede multikulti nám ukazuje předměstí Paříže...

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od cwapa » 12.4.2015 18:17

9001 píše:cwapa: Minimálně Kadáffí byl nejdřív zločinec co zaplatil útok na letadlo, pak spojenec a potom zase zločinec. resp začal zlobit, když chtěl zpět ropná pole... Výsledek jeho svržení vidíme ... Takže ano, můžou za to USA a Francouzi
Je vidět, že v tom máš trochu zmatek, ale takovým lidem to nemá cenu vymlouvat. Možná až budeš starší tak pochopíš. Nejlepší je, že o tom píši lidi kteří to nezažili.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 12.4.2015 18:00

cwapa: Minimálně Kadáffí byl nejdřív zločinec co zaplatil útok na letadlo, pak spojenec a potom zase zločinec. resp začal zlobit, když chtěl zpět ropná pole... Výsledek jeho svržení vidíme ... Takže ano, můžou za to USA a Francouzi

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od cwapa » 12.4.2015 17:23

Filip píše:
9001 píše:MM: Souhlasím s IS. Jsou hodně nebezpeční a už se to moc blíží k hranici EU a podle mě je to daleko větší průser, než celý Putin a UA...

Ale pořád si stojím za tím, že zbourání Těšnova má k chování IS hodně hodně daleko... Přešlapy dělali všichni... A je úplně jedno jestli to byl Západ nebo Východ. Jak byste potom nazvali bombardování Dráždan? Když moc dobře věděli, že tam je mnoho civilního obyvatelstva a je to historické město...

Filip: To není až tak pravda... Ted se docela "rozjíždí" v Libyi a to je hlavní zdroj toho co tahá italská pobřežní stráž z vody...
No ale v Libyi za to dost mohou Američané a Francouzi, že tam je to, co tam je. Dřív tam byl klid a Libye patřila mezi nejvyspělejší státy Afriky.
Můžeš napsat čím za to můžou? To je zase nějaký komunistický výkřik.

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Martin Šubrt » 12.4.2015 17:21

9001 píše:Pánové to je více než přehnané, nemyslíte?
Proč? Když člověk na ten dokument kouká, tak se dozví, že byla zničena naprosto jedinečná historická hodnota. Když vidím ty sochy, malby, sloupy, je mi smutno. A srovnávám čistě jako čin, že se aktuálně jinde též ničí historické hodnoty. Nesrovnávám nic jiného. Že si na tento fakt někdo nabalí nějakou ideologii o těch či oněch a pak z toho něco vyvozuje... Ale neuvědomil jsem si, jak rychle z takové poznámky vyroste politický flame, protože já tak neuvažuju, takže omluva. Mimochodem, pořád bych rád viděl repliku Denisova nádraží na tom pozemku podél Masaryčky, kde má končit vlak od letiště ;-).

Filip

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Filip » 12.4.2015 17:20

Tak jsem slyšel informaci, že do odbočky 15 km/h až od ledna 2016 [-o<

Filip

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Filip » 12.4.2015 17:18

9001 píše:MM: Souhlasím s IS. Jsou hodně nebezpeční a už se to moc blíží k hranici EU a podle mě je to daleko větší průser, než celý Putin a UA...

Ale pořád si stojím za tím, že zbourání Těšnova má k chování IS hodně hodně daleko... Přešlapy dělali všichni... A je úplně jedno jestli to byl Západ nebo Východ. Jak byste potom nazvali bombardování Dráždan? Když moc dobře věděli, že tam je mnoho civilního obyvatelstva a je to historické město...

Filip: To není až tak pravda... Ted se docela "rozjíždí" v Libyi a to je hlavní zdroj toho co tahá italská pobřežní stráž z vody...
No ale v Libyi za to dost mohou Američané a Francouzi, že tam je to, co tam je. Dřív tam byl klid a Libye patřila mezi nejvyspělejší státy Afriky.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 12.4.2015 17:15

MM: Souhlasím s IS. Jsou hodně nebezpeční a už se to moc blíží k hranici EU a podle mě je to daleko větší průser, než celý Putin a UA...

Ale pořád si stojím za tím, že zbourání Těšnova má k chování IS hodně hodně daleko... Přešlapy dělali všichni... A je úplně jedno jestli to byl Západ nebo Východ. Jak byste potom nazvali bombardování Dráždan? Když moc dobře věděli, že tam je mnoho civilního obyvatelstva a je to historické město...

Filip: To není až tak pravda... Ted se docela "rozjíždí" v Libyi a to je hlavní zdroj toho co tahá italská pobřežní stráž z vody...

Filip

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Filip » 12.4.2015 17:13

MM-Mikulovsky píše:
9001 píše:Pánové to je více než přehnané, nemyslíte?
NEMÁM ÚPLNĚ TAKOVÝ POCIT - vzhledem, že jsem už někde slyšel, že IS sice ničí památky - stavby, tak na druhou stranu prý tajně na černém trhu cenné předměty prodává = IS ASI BUDE VĚDOM CENNOSTI HISTORICKÝCH VĚCÍ "PRO SVĚT" A VYUŽÍVÁ JI K ZISKU FINANCÍ NA ZBROJENÍ = JEDNÁ NEJSPÍŠ S DOSTATEČNÝM ROZMYSLEM A NIKOLIV "ZASLEPENĚ FANATICKY", ČÍMŽ BUDE NEBEZPEČNĚJŠÍ NEŽ SI MNOZÍ MYSLÍ!
Vidíš to moc černě. IS není přímé ohrožení pro Evropu. Byť jsou to barbaři a násilníci, tak tam vidím spíš problém v tom, kdo je financuje a dodává zbraně. Spíš se mi nelíbí, jak zneužívají Islám ve svůj zvrácený prospěch.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 12.4.2015 16:23

9001 píše:Pánové to je více než přehnané, nemyslíte?
NEMÁM ÚPLNĚ TAKOVÝ POCIT - vzhledem, že jsem už někde slyšel, že IS sice ničí památky - stavby, tak na druhou stranu prý tajně na černém trhu cenné předměty prodává = IS ASI BUDE VĚDOM CENNOSTI HISTORICKÝCH VĚCÍ "PRO SVĚT" A VYUŽÍVÁ JI K ZISKU FINANCÍ NA ZBROJENÍ = JEDNÁ NEJSPÍŠ S DOSTATEČNÝM ROZMYSLEM A NIKOLIV "ZASLEPENĚ FANATICKY", ČÍMŽ BUDE NEBEZPEČNĚJŠÍ NEŽ SI MNOZÍ MYSLÍ!

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 12.4.2015 16:10

Pánové to je více než přehnané, nemyslíte?

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MF » 12.4.2015 15:47

Martin Šubrt píše:Nějak mě napadlo, že asi tak nějak teď postupuje Islámský stát...
Jo, na tom něco je :(

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Martin Šubrt » 12.4.2015 14:57

MF píše:Demolice Těšnova, ani se mi to nechtělo dokoukat, ale nakonec jsem to skouknul celé. V cca 12té minutě je tam pohled na celý vzniklý park s odpočívající tramvají KT8 na lince 15 ve smyčce...
https://www.youtube.com/watch?v=Gf2SDA1fm3Y
Nějak mě napadlo, že asi tak nějak teď postupuje Islámský stát...

Odpovědět