Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

Uživatelský avatar
Matošo
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 06.6.2007 11:46
Bydliště: Vršovice - z okna koukám na konečnou čtyřky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matošo » 18.6.2007 23:53

koukněte sem, fakt to stojí za to. ani bych nevěřil, co je člověk schopnej v MHD nechat.
http://www.dpmo.cz/ztraty.asp

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 17.6.2007 21:29

Radek: Ale asi jo, jen se obávám, že to bude na ně mít podobný dopad jako půlnoční mše na štědrej den - tedy nulový. To je taky taková móda, každej, kdo má peklo předplacený už dávno, najednou pádí do kostela a ani tam nevydrží celou dobu a honem do hospody. nebo jako loňskej Czechtek - to byla už taky pouť. Možná by bylo zajímavý udělat muzejní noc bez muzejních autobusů. To by se poznalo, kdo chce vidět muzeum jinak a kdo jen blbne po nocích.

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 17.6.2007 18:56

Káem píše:Obecně mi přijde že se z toho rychle stala nějaká móda. Že řízci, který celej rok nejdou do muzea maj pocit že jich za jednu noc musej oběhnout co nejvíc. :(
Proto se imho muzejní noc dělá.

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 17.6.2007 17:52

No,nějak blbě jsem to napsal. :)

Vysvětlení:Autobusy muzejní noci jsou označeny číslem 1-8.
Přitom třeba u l.3 na Výtoni je taková záměna trasy/linky-dvě linky č.3 .
A někteří cestující nechápou,co se děje,zda je nějaká výluka,nehoda apod.

Třeba minulý rok to bylo horší,autobus l.3 jezdil přes VN,kde cizinci vůbec nechápali,proč nejede do Podolí.K tomu jim to někdo vysvětloval tak,že bude nejspíš výluka a místo tramvaje musí autobusem.A v autobuse zase,že musí na tramvaj. :lol:

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 17.6.2007 17:20

Oskar píše:A viděl jsi i ostatní muzea? Podle toho co tady píšeš by mělo být o muzejní noci zavřeno asi tak 30 muzeí. Pak by mohli pro příště pořádat muzejní noc třeba bez národního muzea, protože přece nedopustíme, aby před ním byla taková fronta :lol:
No takovou frontu jsem já ani nikdo z dotazovaných z mého okolí u jiných muzejí (nešotouši) nezažil. Plno bylo, pravda, ale ne fronta. Příspěvek MF to ostatně potvrzuje. Možná je to tím, že vypadlo NTM, ale stejně. Obecně mi přijde že se z toho rychle stala nějaká móda. Že řízci, který celej rok nejdou do muzea maj pocit že jich za jednu noc musej oběhnout co nejvíc. :(

Tom11: CO to je číselná změna linek?

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 17.6.2007 12:15

Tak já jsem byl tento rok spokojen.

Autobusy plný,ale zase šlo to,minulé ročníky byli podstatně horší.

Dispečeři už byli horší,ale zase později jeden odpovídal na skoro všechny otázky stejně:V tý malý knížce to máte.

Střešovice v 0:30 skoro prázdný,akorát někteří řidiči nestavěli u zastávky u vozovny,ale až na druhé straně.To pár lidí rozčílilo,proč musí jezdit ještě dále a ztrácet čas.

Nejdelší čekání bylo u mě v muzeu Karlova mostu(tam byla i moc pěkná atmosféra mezi čekajícími :lol: ).

A opět se opakovala "číselná změna linek",kde několik lidí na Výtoni netušilo,zda jim pojede tramvaj nebo ne.Jedna paní to nemohla delší dobu pochopit,nakonec dojela až na Karlovy lázně. :)
->chtělo by to nějaké jiné uspořádání stačilo by třeba N1-N8 popř.interní označení.

I přes některé nedostatky si všichni ti,kteří se podíleli na pořádání muzejní noci určitě zaslouží POCHVALU!

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 17.6.2007 10:17

Včera jsem se stavil na chvíly ze zájmu ve Střešovně, zajímalo mě kolik tam bude lidí. Byl to děs, v hale vedro k padnutí. Normálně tam bývají otevřená vrata do lodí a večer jen ten malý vstup! Hrůza!

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar » 17.6.2007 10:04

Káem píše:Co mě naopak silně nas*alo bylo Muzeum MHD: Ve 22.30 fronta asi 150 lidí před vstupem. To je snad lepší mít zavřeno, neomlouval bych to, být zaměstnanci, že je o muzeum zájem. Podle mě je to ostuda.
A viděl jsi i ostatní muzea? Podle toho co tady píšeš by mělo být o muzejní noci zavřeno asi tak 30 muzeí. Pak by mohli pro příště pořádat muzejní noc třeba bez národního muzea, protože přece nedopustíme, aby před ním byla taková fronta :lol:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17.6.2007 10:02

Káem píše:Když je tady ta anketa o Muzeu MHD, tak snad sem....
Opět moc chválím Autobusy za muzejní noc. Všude jízdní řády, dispečeři na Staroměstské všechno věděli, busy jezdily na čas a svižně, často posíleny, takže nevadil sem tam víc plný bus, žasl jsem někdy, kudy všudy bus projede. Řidiči aktivní, nestavěli se k práci trpně a snažili se být co nejrychlejší. Prostě koncert.
Co mě naopak silně nas*alo bylo Muzeum MHD: Ve 22.30 fronta asi 150 lidí před vstupem. To je snad lepší mít zavřeno, neomlouval bych to, být zaměstnanci, že je o muzeum zájem. Podle mě je to ostuda.
Nevím jak ty ale mi jsme včera taky byli na muzejní noci a autobusy měli zpoždění asi tak kolem 5min. (ale to ještě šlo) dispečeři sice byli na staroměstské ale co to bylo platné když nikdo nevěděl co a jak. Nevím kde si viděl posílenej autobus ale jako žádnej spoj nebyl posílenej ani o jeden std. bus. takže lidí jak nas.áno ale co každej má názor na svůj názor a já ho respektuju a přidávám teda taky nějakou tu špetku.

P.S. viděl jsem teda asi 2dispečery a ty teda věděli co tam maj dělat!

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 17.6.2007 7:22

Když je tady ta anketa o Muzeu MHD, tak snad sem....
Opět moc chválím Autobusy za muzejní noc. Všude jízdní řády, dispečeři na Staroměstské všechno věděli, busy jezdily na čas a svižně, často posíleny, takže nevadil sem tam víc plný bus, žasl jsem někdy, kudy všudy bus projede. Řidiči aktivní, nestavěli se k práci trpně a snažili se být co nejrychlejší. Prostě koncert.
Co mě naopak silně nas*alo bylo Muzeum MHD: Ve 22.30 fronta asi 150 lidí před vstupem. To je snad lepší mít zavřeno, neomlouval bych to, být zaměstnanci, že je o muzeum zájem. Podle mě je to ostuda.

Uživatelský avatar
Zdeněk
Uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 19.12.2005 20:45
Bydliště: Kdysi konečná...mj. šestky

Příspěvek od Zdeněk » 15.6.2007 19:44

Nové záhlaví stránek je super, teď je to teprve ono, super

admirak

Příspěvek od admirak » 15.6.2007 16:46

Našel jsem jeden díl pořadu STOP, který davají na ČT a týká se provozu tramvají. Odkaz zde.

admirak

Příspěvek od admirak » 15.6.2007 14:11

Nóó, rozpláclá kačena, nevím nevím... :lol: Je to pouze můj názor...

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 15.6.2007 10:11

admirak píše:Jestli můžu mít jednu výhradu k novému záhlaví páteřních stránek.... Občas se tam objeví fotografie, která je zdeformovaná a podle mě je záhlaví první co návštěvník vidí a když tam uvidí zdeformovanou fotografii tak se mu to asi moc nezalíbí, ale jinak OK :) :wink:
A co když jde o grafický záměr? 8-) :?:

admirak

Příspěvek od admirak » 14.6.2007 22:08

Jestli můžu mít jednu výhradu k novému záhlaví páteřních stránek.... Občas se tam objeví fotografie, která je zdeformovaná a podle mě je záhlaví první co návštěvník vidí a když tam uvidí zdeformovanou fotografii tak se mu to asi moc nezalíbí, ale jinak OK :) :wink:

Odpovědět