Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MF » 29.4.2010 22:28

pamatuji si coby žák ZŠ 1. stupně, že v Ohníčku byl rozhovor se dvěmi fotkami s tramvajákem, který na konečné cvičil. Na jedné z fotek dělal kliky, ale opřen byl o traverzu a na druhém snad se přitahoval za tyče na stropě.... Jestli to bylo ale v Praze to nevím, ale byla to T3 :wink:

vlakoň
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 01.12.2007 22:57

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od vlakoň » 29.4.2010 22:28

Nevím proč z pár kliků dělat vědu? Asi to není obvyklé, ale taky na tom není nic špatnýho. (Není divný to fotit a dávat na web?? Taky asi ne :wink: - aspoň není foto s obličejem).

PS: Je to 1000x lepší než sedět na sesli bez špetky pohybu a vykuřovat do salónu.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 29.4.2010 22:20

Nojo no, zřejmě Dr. Kuželová už nemá takový oko co dřív a něco jí i proklouzne :lol:

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1084
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 7080 » 29.4.2010 22:18

Bobik píše:
Láďa píše:No nevím, co tam dělá špatně. Já nevidím nic špatného na tom, když se chce taky trošku hýbat.....
No na tom že se chce hýbat nic špatného taky nevidím, ovšem ten exhibicionizmus mě trošku zaráží. Já být mezi těmi na lavičce, tak si klepu na čelo, co to podnik zaměstnává za magory.
Na smyčce to ještě jde, ale v okamžiku, kdy tohle "předvádí" při čekání do času na Krejcárku, tak to je už silnější káva.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 29.4.2010 22:13

Tramvajka: Ono protažení vůbec není na škodu, ale tohle nebo dokonce (jak jsem právě dnes jednomu kolegovy na 1čce zrovna na Spojovací vzpomínal) jiného, který na nočních dělá kliky při čekání na Lazarské! Když už to nutkání „klikovat“ (či jinak cvičit) mají, tak ať to dělají na konečné uvnitř vozu, kde je při tom skoro nikdo nevidí (pokud si nestoupne na špičky těsně u oken). Ten kolega na 1 zrovna zase vzpomněl, že dobře se klikuje mezi 1.mi dvěmi sedačkami vpravo - nevytírá tak totiž plandající košilí špinavou zem či podlahu vozu.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od chemik » 29.4.2010 22:13

tramvajka píše:Dnes se na konečné na Spojovací opět cvičilo, a jak to panu řidiči šlo :D :D :D ... Á raz, á dva, á raz, á dva... Doopravdy, inteligence nějakých řidičů, raději bez komentáře #-o .
Cvičící řidič.jpg

To je pan Š....n P...k???

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Bobik » 29.4.2010 22:10

Láďa píše:No nevím, co tam dělá špatně. Já nevidím nic špatného na tom, když se chce taky trošku hýbat.....
No na tom že se chce hýbat nic špatného taky nevidím, ovšem ten exhibicionizmus mě trošku zaráží. Já být mezi těmi na lavičce, tak si klepu na čelo, co to podnik zaměstnává za magory.

Uživatelský avatar
Láďa
Uživatel
Příspěvky: 954
Registrován: 24.8.2009 22:07

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Láďa » 29.4.2010 22:03

tramvajka píše:Dnes se na konečné na Spojovací opět cvičilo, a jak to panu řidiči šlo :D :D :D ... Á raz, á dva, á raz, á dva... Doopravdy, inteligence nějakých řidičů, raději bez komentáře #-o .
Cvičící řidič.jpg
No nevím, co tam dělá špatně. Já nevidím nic špatného na tom, když se chce taky trošku hýbat. Někde to dokonce doporučovali, že při dlouhém řízení je dobré si udělat nějaký ten dřep, či klik.

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od tramvajka » 29.4.2010 21:49

Dnes se na konečné na Spojovací opět cvičilo, a jak to panu řidiči šlo :D :D :D ... Á raz, á dva, á raz, á dva... Doopravdy, inteligence nějakých řidičů, raději bez komentáře #-o .
Cvičící řidič.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od tramvajka » 24.4.2010 15:54

Jedna dnešní fotka z Holešovic :? .
U nás.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Petr » 19.4.2010 10:51

MOp v tématu výhybky píše:No a mysleni normalniho dispecera zni - Bezte si vyfotit taky to lejno za tramvaji, pak to spojte dohromady a vyjde z toho bezva clanek!
Inu o tomto postoji mluví poznámka o macesškosti DP...

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 15.4.2010 20:49

Kdyz uz se zde nové cislo casopisu nakouslo, doporucil bych vsem k prostudovani clanek na strankach 11-13, Projekt kolo - kolejnice. Autora osobne znam a velice si jej vazim. Jsem rad, ze defacto potvrzuje zavery uverejnene v nasem clanku o kolejnicich S49 na pateri (http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2010031701) a potvrzuje jim jeho platnost. Drzim mu palce v dalsi cinnosti!

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od jara » 15.4.2010 20:13

Ono si stačí přečíst dubnový DP-kontakt a víš :-) :-)

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 15.4.2010 8:29

Náhodou já už sekci i se svojí fotkou mám :)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Petr » 14.4.2010 22:57

MF píše:Mám takový nápad. Nebylo by možné v budoucnu přiblížit návštěvníkům stránek spolupracovníky prt, kteří se více či méně podílejí na tvorbě? Kromě těch současných, byť většinu znám bych uvítal zejména informace o těch, kteří už mezi námi nejsou. Třeba kdo byl Jaroslav křehlík a tak... Taková obdoba článků v podnikovém časopise DP-Kontakt představuje....
Tahle sekce se rodí už asi 5 let :-), dokonce jsou pro ni připraveny i určité kompromitující fotky... Jenže není kdo by to dokončil :-)

Odpovědět