Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
51
14%
Jednou
53
15%
2-3x
72
20%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
112
31%
Klikací koutek
18
5%
 
Celkem hlasů: 364

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Martin Šubrt » 22.9.2011 17:45

OMH: Do rozhodnutí, co se rodí na Praze 6 šít budu :-). Do tebe rozhodně ne. Připadá mi naprosto normální se angažovat, je fuk v jaké politické straně či komisi. A stát si se svým jménem za svými názory. Naopak, respekt. Že se třeba neshodneme na konkrétních věcech, je něco jiného. Od toho jsou diskusní fóra. Popravdě, to bych sem měl mít vstup zakázanej spíš já, neb taky můžu do věcí kecat, ba co hůř, můžu je i spáchat :-).

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 22.9.2011 16:05

Protoze jsem zodpovedny za chod fora a PR Prazskych tramvaji.

krysarr
Uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: 18.2.2009 22:45
Bydliště: Praha 3 (1,9,16 uz bohuzel ne), sem tam Praha 11 :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od krysarr » 22.9.2011 15:58

A proc to ctes? Ja taky nectu damsky casopisy ;)

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 22.9.2011 15:56

Protože mě to nebaví číst.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 22.9.2011 15:51

MOp: No tohle vlákno tady na tu špínu máme, tak proč ne.

ponorka
Uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 19.3.2005 13:18

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od ponorka » 22.9.2011 15:43

Pro úplnost se sluší dodat, že komise jsou pouze porádním orgánem rady, nemají žádnou rozhodovací pravomoc a jejich členové jsou z řad jak odborné, tak i laické veřejnosti.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od MOp » 22.9.2011 15:39

Musí se zde vůbec řešit tyto věci a kydat špína na toho či onoho? Nechcete se vrátit raději zpět k tramvajovým tematům?

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od OMH » 22.9.2011 15:28

Vážení, na rozdíl od většiny z Vás, se neschovávám za nejasné přezdívky a nikdy jsem nezatajoval své aktivity.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 22.9.2011 15:14

Tom: No k politické pozici do jisté míry asi patří nutnost hájit názory své strany. A sám vím i ze své práce, že člověk kolikrát musí nejdřív odkejvat nějakou vyloženou blbost a teprve pak ji může začít zespoda transformovat na něco použitelnýho.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Tom » 22.9.2011 15:06

Absolut píše:Tonda Ježek: Rozumím. No já se taky svojí profesí tady na fóru moc nechlubím a k věcem týkajícím se MHD co mnou prošly profesně se snažím moc nevyjadřovat.

Tom: Na té P6 je to taky v pořádku. Je tam aspoň ten šotouš co vysvětlí nešotoušským politickým naplaveninám proč je třeba dobrý nápad podporovat stavbu nějaké nové tramvajové trati nebo proč je špatné když autobusy stojí v kolonách. Myslím si, že jeden šotouš v komisi je dobrá věc.
Jenže mě OMH připadá, že je takový ten typ, co si vyslechne napřed politické názory lidí co už jsou nad ním a aby si to v rámci horolezectví nerozházel, tak se pak k nim jen připojí :) Takový šotouš na dané pozici je k ničemu a je to jen postavička do počtu. Čili jeho prácí bude nyní pouze obhájit, to proč autobusy musí končit v Podbabě. Případně proč autobusy musí končit na Dlouhé Míli anebo proč na letiště musí vést metro. Neobhajuje sebe ale politiku ODS. Ale to je stále k ničemu...

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 22.9.2011 14:45

Tonda Ježek: Rozumím. No já se taky svojí profesí tady na fóru moc nechlubím a k věcem týkajícím se MHD co mnou prošly profesně se snažím moc nevyjadřovat.

Tom: Na té P6 je to taky v pořádku. Je tam aspoň ten šotouš co vysvětlí nešotoušským politickým naplaveninám proč je třeba dobrý nápad podporovat stavbu nějaké nové tramvajové trati nebo proč je špatné když autobusy stojí v kolonách. Myslím si, že jeden šotouš v komisi je dobrá věc.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Tom » 22.9.2011 14:31

V případě P11 je to v pořádku, oba pánové jsou v dopravní komisi podle mě správně, prostě a jednoduše mají teoretické zkušenosti s provozem a pokud jsou pro dopravu v Mč přínosem, tak se nedá říct nic. Zatímco na P6 je to pravý opak, spíše to působí ostudu. OMH je pouze šotouš, typická politická naplavenina, v komisích je těhle lidí celá řada... To je pak prostě víc škody...

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Tonda Ježek » 22.9.2011 13:25

Pokračování z TT Podbaba - Suchdol...
Absolut píše:Cítím potřebu něco k tomu napsat, byť trochu OT, neboť jsou zde pravděpodobně narážky na Ondru, Honzu a Pavla, se kterými mám se všemi celkem dobré vztahy.

Ohledně Prahy 6: Musím se zde zastat pana OMH, přestože máme spolu mnoho názorových neshod, tak si myslím, že moderovat fórum může i když je ve funkci na MČ Praha 6 a zároveň je aktivní člen ODS. Tyto funkce mu nebrání vykonávat moderování fóra. Samozřejmě že jej tyto funkce názorově ovlivňují, ale to je už o těch osobních názorových neshodách, které přiznávám, že máme. Jinak samozřejmě že tento kontakt již byl využit k přímé interpretaci podnětů z TF na Praze 6.

Ohledně Prahy 11: S dopravní komisí Prahy 11 mám osobní pracovní zkušenosti. Možná jsem příliš tolerantní, ale myslím si, že Honza Šurovský i Pavel Procházka zde konají svou práci standardně a nejsem si vědom žádných skutečností, které by stavěly do kolize pozice v Ropidu resp. DP a na MČ Praha 11. Naopak, domnívám se, že z toho může MČ, ke které oba pánové patří pouze získat, neboť je na přímé informační spojnici.
Já si také myslím, že je úplně jedno, kdo co dělá (ať moderátoři nebo obyčejní diskutující). Zde každý vystupujeme jako soukromé osoby. Možná bychom se divili, jaké funkce zastávají někteří z diskutujících, kteří zde vystupují pouze pod přezdívkou. A pokud někdo přes svou funkci nebo přes své kontakty využije postřehy z fóra, tak to určitě není na škodu (pokud je to v kladném slova smyslu).

Seznam členů DK ÚMČ P11 jsem odkázal jenom jako ukázku toho, že šotouši se nacházejí i v jiných komisích - nic víc, nic míň. :wink:

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od Absolut » 21.9.2011 18:27

Myslíkova není stejný případ. Tam se sice vyhodily peníze za architektonické studie s nerealizovatelnými stromy, ale ve výsledku rekonstrukce ulice aspoň proběhla.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Příspěvek od 9001 » 21.9.2011 0:03

Absoult- U mě má MČ taky body. Nejde vůbec o to, že bydlím u zastávky a že je radnice modrá, ale v 99% případů to skončí těmi vyhozenými penězi. Abych dal příklad, tak třeba Myslíkova?

Odpovědět