Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Kolikrát jste byli v Muzeu MHD ve vozovně Střešovice?

Nebyl
49
13%
Jednou
52
14%
2-3x
70
19%
3-5x
58
16%
Více než 5x/nespočetněkrát
108
30%
Klikací koutek
16
4%

Celkem hlasů : 353

Re: Kam s ním (s příspěvkem)? Když jinde není místo, tady ano...

Odeslatod Tedy v 25.4.2018 10:06

Kdo má hůl není automaticky invalida...
Tedy
Uživatel

Odeslatod P_V v 25.4.2018 8:56

Tedy napsal:Hloupý zvyk kaštanstva, všichni u sloupku a do prvních dveří
Kde jsou vyhrazená místa pro invalidy?
P_V
Uživatel

Odeslatod Tedy v 25.4.2018 8:07

Co ale jako ovce nestát u sloupku když je zastávka pro dva vlaky? Hloupý zvyk kaštanstva, všichni u sloupku a do prvních dveří a následně projdou vozem k zadním dveřím. Takže hůl není pro mě důvod znovu zastavit.
Tedy
Uživatel

Odeslatod cwapa v 24.4.2018 18:19

Myslím, že nejlépe to vystihnul "von" ostatní jen mlží. Prostě jsou řidiči dobří a pak když to napíši aby to nebylo urážlivý, nedobří.
cwapa
Uživatel

Odeslatod ZXS91 v 24.4.2018 14:35

cwapa napsal:
ZXS91 napsal:Před zastávkou je výhybka a přechod, do toho úzký ostrůvek. Kdo nezažil, neuvěří, že i mávající cestující se dá přehlídnout, když si člověk hlídá něco jiného

Tak to by musel být slepý kdyby mě přehlídl a tím pádem by měl vrátit řidické oprávění, to za prvé a za druhé když vidím, že na mne kouká tak nevím co si mám potom o něm myslet.

Viz co psal Petr... I mávající se dá přehlídnout
ZXS91
Uživatel

Odeslatod 9001 v 24.4.2018 14:24

Šlo o neděli a pokud to bylo dopoledne, tak to nasere ještě o level více...

Takže asi to furt nejelo...
9001
Uživatel

Odeslatod cwapa v 24.4.2018 12:32

Petrpes napsal:
cwapa napsal:Dnes se mi stala nemilá věc. Je mi skoro 70let a chodím o fr.holích a čekal jsem v zastávce Ohrada u cedule na tramvaj směr Biskupcova. Po chvíli přijela linka č.1 a za ní pak č.11. Jelikož se mi špatně chodí čekal jsem až linka č.1 odjede, jelikož jsem čekal , že mi ta 11 zastaví když jsem ho upozornil máváním holemi. Bohužel jsem se ale spletl protože "pan tramvaják" ani nepřibzdil. Hlavně, že potom čekal na křižovtce skoro dvě minuty. A tak by mě zajímalo jestli je tramvaják povinen zastavit nebo ne.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TWL kam ti důchodci dnes spěchají, jinak mávat na tramvaj holemi, to je pro 99% řidičů znamení, co nejrychleji zavřít a odjet...
Tramvaj má zpoždění, tramvaje jezdí každou chvilku, všichni dávno nastoupený a po kolejích se "řítí" DCHDC a mává holí =D>
Tak to pardon, ale jedu...

Jistě ty nezastavíš ty jedeš ale pouze na křižovatku kde si 2minuty postojíš.
cwapa
Uživatel

Odeslatod Petrpes v 24.4.2018 12:29

von Špilberk napsal:Oficiálně (dle D1/2) se znovu u sloupku musí zastavit, když tam je invalidní vozík nebo slepec. Ovšem troufnu si napsat, že kolegů schopných podruhé zastavit kvůli osobě s holemi (zvlášť když zamává) je dost. Taky je dost kolegů, kteří vědí, že nemá cenu cpát se na Ohradě DC k semaforu za linku 1, protože tam budou stejně stát. Tenhle to nebyl... :smt102

Evidentně kolegu naštvalo mávání holemi :D
A pokud to nebyl NP spoj, nechtěl zdržovat výstupem DCHDC "za rohem" :D
Znáte to, přijede vysokopodlažní 9, zastaví jako druhá a stejně všechna DCHDC poběží jako o smrt, i kdyby za ní stálo 10 15T.... :roll:
Petrpes
Uživatel

Odeslatod Petrpes v 24.4.2018 12:26

cwapa napsal:Dnes se mi stala nemilá věc. Je mi skoro 70let a chodím o fr.holích a čekal jsem v zastávce Ohrada u cedule na tramvaj směr Biskupcova. Po chvíli přijela linka č.1 a za ní pak č.11. Jelikož se mi špatně chodí čekal jsem až linka č.1 odjede, jelikož jsem čekal , že mi ta 11 zastaví když jsem ho upozornil máváním holemi. Bohužel jsem se ale spletl protože "pan tramvaják" ani nepřibzdil. Hlavně, že potom čekal na křižovtce skoro dvě minuty. A tak by mě zajímalo jestli je tramvaják povinen zastavit nebo ne.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TWL kam ti důchodci dnes spěchají, jinak mávat na tramvaj holemi, to je pro 99% řidičů znamení, co nejrychleji zavřít a odjet...
Tramvaj má zpoždění, tramvaje jezdí každou chvilku, všichni dávno nastoupený a po kolejích se "řítí" DCHDC a mává holí =D>
Tak to pardon, ale jedu...
Petrpes
Uživatel

Odeslatod cwapa v 24.4.2018 10:38

ZXS91 napsal:Před zastávkou je výhybka a přechod, do toho úzký ostrůvek. Kdo nezažil, neuvěří, že i mávající cestující se dá přehlídnout, když si člověk hlídá něco jiného

Tak to by musel být slepý kdyby mě přehlídl a tím pádem by měl vrátit řidické oprávění, to za prvé a za druhé když vidím, že na mne kouká tak nevím co si mám potom o něm myslet.
cwapa
Uživatel

Odeslatod Petr v 23.4.2018 18:40

Potvrzuji, že úplně s přehledem i vlastní rodiče.... (-X
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

Odeslatod ZXS91 v 23.4.2018 16:09

Před zastávkou je výhybka a přechod, do toho úzký ostrůvek. Kdo nezažil, neuvěří, že i mávající cestující se dá přehlídnout, když si člověk hlídá něco jiného
ZXS91
Uživatel

Odeslatod von Špilberk v 22.4.2018 17:34

Oficiálně (dle D1/2) se znovu u sloupku musí zastavit, když tam je invalidní vozík nebo slepec. Ovšem troufnu si napsat, že kolegů schopných podruhé zastavit kvůli osobě s holemi (zvlášť když zamává) je dost. Taky je dost kolegů, kteří vědí, že nemá cenu cpát se na Ohradě DC k semaforu za linku 1, protože tam budou stejně stát. Tenhle to nebyl... :smt102
von Špilberk
Uživatel

Odeslatod cwapa v 22.4.2018 16:06

Dnes se mi stala nemilá věc. Je mi skoro 70let a chodím o fr.holích a čekal jsem v zastávce Ohrada u cedule na tramvaj směr Biskupcova. Po chvíli přijela linka č.1 a za ní pak č.11. Jelikož se mi špatně chodí čekal jsem až linka č.1 odjede, jelikož jsem čekal , že mi ta 11 zastaví když jsem ho upozornil máváním holemi. Bohužel jsem se ale spletl protože "pan tramvaják" ani nepřibzdil. Hlavně, že potom čekal na křižovtce skoro dvě minuty. A tak by mě zajímalo jestli je tramvaják povinen zastavit nebo ne.
cwapa
Uživatel

Odeslatod von Špilberk v 15.4.2018 8:18

Stavba, která Pražanům ztrpčuje život. Časosběrné video z Husitské ulice ukazuje, že na stavbě bývá i prázdno
https://domaci.ihned.cz/c1-66109930-stavba-ktera-prazanum-ztrpcuje-zivot-na-husitske-ulici-je-nekdy-cily-stavebni-ruch-jindy-nikdo?
von Špilberk
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní