Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od kruťák » 04.3.2011 17:50

7105 píše:Připomíná mi to naší "profesorku" ZSV. :lol:
Mě taky, ale z FSV. Tímhle tónem vedla přednášku, ale nemyslela to nijak zle, prostě tak byla naučená z dob, kdy nebyla audiotechnika :D Taky jsem si vzpomněl na přednášku Rudolfa Pohla Železniční vozidlo v oblouku koleje :)

Uživatelský avatar
7105
Uživatel
Příspěvky: 282
Registrován: 30.4.2008 21:48
Bydliště: Wokowice

Re: Humor

Příspěvek od 7105 » 04.3.2011 17:19

chemik píše:asi sem bych tu paní dal:

http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rS ... r_embedded
Připomíná mi to naší "profesorku" ZSV. :lol:

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Tita » 04.3.2011 16:51

chemik píše:asi sem bych tu paní dal:

http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rS ... r_embedded
Další z případů, který nedávaj dnešní generaci moc důvodů k úctě ke starším...
Zrovna teď jsem se vracel domů 22, kde do mě začala kopat (!) a nadávat mi asi šedesátiletá pizda, který vadilo, když jsem jí poprosil, zdali by mi mohla přestat (evidentně úmyslně) šlapat na nohu, k čemuž se uchýlila poté, co jsem projevil, že mi vadilo, že mě v podstatě na IPP odmítala vpustit do tramvaje, protože ona se svojí taškou na kolečkách přeci musí stát hned u prvních dveří, aby jí náhodou na Jana Masaryka nezavřeli vietnamci, žeano. Takovýhle lidi, kteří si na veřejnosti léčí své komplexy jsou vážně k pohledání...

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Humor

Příspěvek od MF » 04.3.2011 16:00

chemik píše:asi sem bych tu paní dal:

http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rS ... r_embedded
Já už bych jí dávno asertivně za tu držku chytil a vytáhl ven.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Humor

Příspěvek od chemik » 04.3.2011 15:49


Uživatelský avatar
Jakluk
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 20.8.2010 20:11

Re: Humor

Příspěvek od Jakluk » 25.2.2011 19:54


Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od 9001 » 20.2.2011 21:06

Proto ten vozík je prázdný a ta velká taška je vedle něho? :lol:

Ted ale vážně. Tohle hodně shazuje kvalitu MHD. Když už přijede hezký vůz ve kterém si člověk opravdu připadá jako v moderním voze, tak tam uvidím bandu houmlesů.

Uživatelský avatar
majkrosoft918
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 21.1.2007 1:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od majkrosoft918 » 20.2.2011 20:52

Asi nová móda .ono i když podle obrázku není v nízké části,ono dojet si na nákup s vozíkem se docela vyplatí ,člověk se nemusí tahat s taškami a když ještě jezdí nízkopodlažní tramvaje ,co si jen přát :D

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od tramvajka » 20.2.2011 20:09

Dnes na lince 3 :lol: :D
Vozejk.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od kruťák » 17.2.2011 19:46

No humorný to vlastně ani moc neni - je to ukázka extrémního šotoušství. Aneb jak by šotouši pro pěkný video rychlovlaku "Sapsan" položili i vlastní život:)
http://www.youtube.com/watch?v=T3b_1YLOHrk

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 11.2.2011 11:59

Nestavíme, máme zpoždění!
http://www.liveleak.com/view?i=044_1297378366

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 07.2.2011 18:11

Jo, proti pálení jsem taky, ovšem proč to ten Franta Vohnou pálí? Protože to je LEVNÉ! A když nebudou švele, bude pálit PETky plněný pilina s vyjeťákem (taky ňamka), případně jinou levnou hrůzu. Ale tohle inspenkci a různejm ekologistům nevadí, resp. možná vadí ale je moc práce to postihovat (tak k čemu jsou?). To raději zdražíme uhlí, plyn, elektriku..... Pak to takhle dopadá.
P.S. u těch diskusí mě pobavilo, že holt budem kupovat pražce betonový. Sice se to špatně řeže, ale v kamnech si poleží..... :lol:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Humor

Příspěvek od Jabberwocky » 06.2.2011 20:24

V tomhle souhlasím s Martinem. Navíc když jsem kouknul do diskusí, tak si tam kdekdo pochvaloval, jak ty pražce pěkně hoří a jsou levné. Poučovat němá smysl, protože klasickej Franta Vohnout to do těch kamen stejně vrazí.

Uživatelský avatar
Martin
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 14.3.2007 14:37
Bydliště: Prágl - Strašnice

Re: Humor

Příspěvek od Martin » 06.2.2011 19:24

Bobik píše:Jo, proti tomu žádná, sajrajtů je v tom dost, nicméně pokud je kupující poučen (a to je), proč by to nemohl koupit? 50 let i víc to leží v zemi a nikomu to nevadí, ale když po dosloužení z toho někdo chce mít sloupek nebo oplocení kompostu tak je to najednou problém? Tomu nerozumim. Tak ať udělaj to samý co při prodeji ledniček, elektroniky a jiných "stejně zdravých" věcí - zaplatí se poplatek za likvidaci a firmy to pak bezplatně odeberou. A že to některý lidi pálej v kamnech - no ale to je věc těch lidí, za to dráha nemůže, ať pokutujou ty lidi. Navíc hnědý uhlí se pálí legálně a co z toho leze není o nic lepší.
Krom toho se mluví o fyzických osobách - organizace to dál kupovat můžou.
Navíc státní úřad udělil pokutu státní firmě - a hádejte kdo to zaplatí ve finále, hm?
Jen tak namátkou jsem našel toto: http://www.enviwiki.cz/wiki/Kontaminova ... ra%C5%BEce (do jaké míry je to relevantní a odpovídá citovaným zdrojům nemám čas louskat). Zaměřte se na odstaveček o dehtovém oleji a rozklikněte si těch pár látek - pro zdraví nic moc. A možná je v tom hromada dalších látek, o kterých se nepíše. Chtělo by to dohledat zprávu Státního zdravotního ústavu, na základě které se použité impregnované pražce zařadili mezi nebezpečný odpad.
Jak je kupující poučen, o čem? Že to nemá vdechovat, že na to nemá pršet, aby se to nevsakovalo do země? Pak je mu koupenej pražec dost k ničemu. Jasně, dá se oponovat, že když to leží v trati, tak se taky obsažené látky uvolňují do země a nikomu to nevadí, ale proč to rozprodáváním šířit eště na místa, kde půda není kontaminovaná? A takovej kompost moc kvalitní nebude, když do něj ty s*ačky vylouhuju. A že to někdo pálí v kamnech není věc jenom toho dotyčného - vzduch dejcháme všichni jeden a ten samej.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 06.2.2011 18:50

Jo, proti tomu žádná, sajrajtů je v tom dost, nicméně pokud je kupující poučen (a to je), proč by to nemohl koupit? 50 let i víc to leží v zemi a nikomu to nevadí, ale když po dosloužení z toho někdo chce mít sloupek nebo oplocení kompostu tak je to najednou problém? Tomu nerozumim. Tak ať udělaj to samý co při prodeji ledniček, elektroniky a jiných "stejně zdravých" věcí - zaplatí se poplatek za likvidaci a firmy to pak bezplatně odeberou. A že to některý lidi pálej v kamnech - no ale to je věc těch lidí, za to dráha nemůže, ať pokutujou ty lidi. Navíc hnědý uhlí se pálí legálně a co z toho leze není o nic lepší.
Krom toho se mluví o fyzických osobách - organizace to dál kupovat můžou.
Navíc státní úřad udělil pokutu státní firmě - a hádejte kdo to zaplatí ve finále, hm?

Odpovědět