Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
carnero
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: 18.9.2008 10:46
Bydliště: Skoro na konci nové sedmičky
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od carnero » 29.11.2008 18:25

To by našlo jistě hodně široké uplatnění. Do reklam, fanouškům pro radost, vývojářům počítačových her... Osobně bych to uvítal také pro svoji statistiku, čím vším jezdím.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 29.11.2008 17:24

Možná by nebylo od věci, kdyby DPP na svých stránkách nabízel zdarma 3d modely svých vozidel, ve správných proporcích a barvách. Výtečně to poslouží propagaci a ostatně i developerům samotným, abychom se nemuseli tlemit nad takovýmito paskvily.

Uživatelský avatar
carnero
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: 18.9.2008 10:46
Bydliště: Skoro na konci nové sedmičky
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od carnero » 29.11.2008 16:34

P_V píše:Kdyby jen Varia, ale znáte tenhle zkrácený vůz co nepotřebuje dráty ani dveře? :lol:
http://www.foc.cz/img/FOC_3.jpg
Čiší z toho jakési nepochopení principu tramvaje... což něco naznačuje o tom, v jakých úrovních investoři uvažují a čím jsme pro ně.
Koukám, že VarioLF v Praze je drobnost (a pochopitelná, jen mě zaujala). Ale zkrácená bezdrátová T3 je fakt síla. Ale kdyby jen bezdrátová... ona nemá ani dveře! Evidentně počítají s tím, že v budoucnu tramvaje budou jen na ozdobu stát v některých ulicích (jako památník MHD?).

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 29.11.2008 16:10

carnero píše:Stavební firma na Smíchově počítá s tím, že po Praze budou jezdit Varia.
Viz jejich vizualizace, levá část.
Kdyby jen Varia, ale znáte tenhle zkrácený vůz co nepotřebuje dráty ani dveře? :lol:
http://www.foc.cz/img/FOC_3.jpg
Čiší z toho jakési nepochopení principu tramvaje... což něco naznačuje o tom, v jakých úrovních investoři uvažují a čím jsme pro ně.

Uživatelský avatar
carnero
Uživatel
Příspěvky: 69
Registrován: 18.9.2008 10:46
Bydliště: Skoro na konci nové sedmičky
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od carnero » 29.11.2008 15:30

Stavební firma na Smíchově počítá s tím, že po Praze budou jezdit Varia.
Viz jejich vizualizace, levá část.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

VIKtor
Uživatel
Příspěvky: 200
Registrován: 08.8.2008 11:58

Re: Humor

Příspěvek od VIKtor » 29.11.2008 10:08

fricoolinek2 píše:
davidtk píše:Odpovím za sebe, z těhle de*bilů mi je akorát na zvracení, ano adrenalin beru, ale ne za každou cenu, nejen že ohrožuje sebe (což mi je srdečně jedno), ale ohrožuje svým jednáním ostatní - nemluvím jenom o tomto případu. A ano tomu dobrodruhovi bych opravdu přál krutou lekci, zahrávat si se životem je taková zhovadilost, že se divim, že maj tihle vždycky štěstí. Nazývejte si mne jak chcete, ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Až bude na kripl káře, tak ho přejdou kraviny a uvědomí si, jakou blbost udělal. Navíc jeho kamarádíčkové se povezou s nim a budou ho mít na svědomí #-o :devilsmokin
Ale jak říkám, jsem v jádru dobrej člověk, ale existujou jakési hranice zábavy ... (-X
Nemáte někdo radši něco zábavnějšího?
A co třeba hazardérovi rodiče? Ty si přeci nezaslouží, aby viděli své dítě trpět na kriplkáře... v tom lepším případě... Vžijte se do role těch rodičů a pak říkejte řeči typu "pomožte mu tam". Samozřejmě souhlasím s tím, že takoví hazardéři jsou pěkný hovada, ale za ty svoje hovadiny si trest smrti nebo zmrzačení nazslouží...
#-o Rodiče na ně nemají v první řadě sr*t! Dneska rodiče své děti v naprosté většině nevychovávají a pak se v lepším případě diví, co že jim to z toho roztomilého dítěte vyrostlo za spratka. V horším je ten spratek pro ně pořád roztomilé a nevinné dítě i když fetuje, stříká sprejem po čemkoli na potkání, mlátí kolemjdoucí, atd...

Neříkám tím, že bych jim přál smrt, nebo vozík, ale pořádně sedřený záda a zlomenou ruku jo... Ta verbež si neuvědomuje, že všechno co zničí něco stojí a v případě zničeného čela protijedoucí tramky se dá sice zaplatit, ale problémy, které můžou vzniknout řidiči, který může mít doma rodinu, nikdo nezaplatí! Když chtějí hazardovat, tak ať lezou po skalách bez lan, nebo skáčou z mostu na extra dlouhém laně...

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Humor

Příspěvek od davidtk » 29.11.2008 9:36

Bobik píše:Rodiče mají možnost ovlivnit výchovou své potomky.
S tímto naprosto souhlasím...

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 29.11.2008 1:36

To Jabberwocky : Zahrnul jsem do výpočtu i vliv globálního oteplení, velikost populace tučňáků v antarktidě a zvětšující se ozonovou díru a musím konstatovat že podle zákona schválnosti se samozřejmě setkají ve zmiňovaném úseku a to pravděpodobně čelně. A nejzajímavější na tom je, že je úplně jedno jestli fotbalista 3x podepisoval nebo 5x čůral. Setkají se stejně.

To fricoolinek 2 : A co třeba protijedoucí řidič, jak ten přijde k tomu, že mu tam zčistajasna přistál nějakej trotl? On s tím bude muset žít že z něj vyrobil sekanou. Rodiče mají možnost ovlivnit výchovou své potomky Jasně ne vždy se to povede, ale procento "zmetků" v rodinách s výchovou je podstatně nižší než tam, kde rodiče na děti kašlou a věnují se třeba kariéře (a děti se pak toulají kdovíkde a z nudy tropí rozličné pitomosti).

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2600
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od fricoolinek2 » 29.11.2008 1:06

davidtk píše:
P_V píše:Sorry ale z některých z vás mám dojem, že se chcete dobrodruhovi dát krutou lekci, možná vás to i baví? :(
Odpovím za sebe, z těhle de*bilů mi je akorát na zvracení, ano adrenalin beru, ale ne za každou cenu, nejen že ohrožuje sebe (což mi je srdečně jedno), ale ohrožuje svým jednáním ostatní - nemluvím jenom o tomto případu. A ano tomu dobrodruhovi bych opravdu přál krutou lekci, zahrávat si se životem je taková zhovadilost, že se divim, že maj tihle vždycky štěstí. Nazývejte si mne jak chcete, ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Až bude na kripl káře, tak ho přejdou kraviny a uvědomí si, jakou blbost udělal. Navíc jeho kamarádíčkové se povezou s nim a budou ho mít na svědomí #-o :devilsmokin
Ale jak říkám, jsem v jádru dobrej člověk, ale existujou jakési hranice zábavy ... (-X
Nemáte někdo radši něco zábavnějšího?
A co třeba hazardérovi rodiče? Ty si přeci nezaslouží, aby viděli své dítě trpět na kriplkáře... v tom lepším případě... Vžijte se do role těch rodičů a pak říkejte řeči typu "pomožte mu tam". Samozřejmě souhlasím s tím, že takoví hazardéři jsou pěkný hovada, ale za ty svoje hovadiny si trest smrti nebo zmrzačení nazslouží...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Humor

Příspěvek od Jabberwocky » 28.11.2008 23:38

davidtk píše:Nemáte někdo radši něco zábavnějšího?
Tak si namáhejte hlavinky, holoto:

Osobní automobil Mercedes s ožralým fotbalovým reprezentantem vyjede v čase T=0 z Prahy k hraničnímu přechodu Rozvadov. V čase T+40 min. vyjede z Rozvadova Audi A8 vezoucí ministra.
Mercedes se pohybuje průměrnou rychlostí 160km/h a Audi 145km/h. Mercedes musí třikrát zastavit policejní kontrole. Policisté požadují úplatek, protože řidič překročil rychlost jízdy. Jednu minutu trvá předání úplatku a tři minuty vyhledání a podepsání plakátu pro policistova syna. Vlivy zrychlení a zpomalení za a před policejní hlídkou zanedbejte.
Audi nezastavuje, a to ani na semaforech.
Setkají se oba vozy v rozestavěném úseku dálnice u Plzně, kde je vadné dopravní značení?
(Pomůcka: Z Prahy do Plzně je 90km a z Plzně na Rozvadov 60km).

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Humor

Příspěvek od davidtk » 28.11.2008 23:24

P_V píše:Sorry ale z některých z vás mám dojem, že se chcete dobrodruhovi dát krutou lekci, možná vás to i baví? :(
Odpovím za sebe, z těhle de*bilů mi je akorát na zvracení, ano adrenalin beru, ale ne za každou cenu, nejen že ohrožuje sebe (což mi je srdečně jedno), ale ohrožuje svým jednáním ostatní - nemluvím jenom o tomto případu. A ano tomu dobrodruhovi bych opravdu přál krutou lekci, zahrávat si se životem je taková zhovadilost, že se divim, že maj tihle vždycky štěstí. Nazývejte si mne jak chcete, ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Až bude na kripl káře, tak ho přejdou kraviny a uvědomí si, jakou blbost udělal. Navíc jeho kamarádíčkové se povezou s nim a budou ho mít na svědomí #-o :devilsmokin
Ale jak říkám, jsem v jádru dobrej člověk, ale existujou jakési hranice zábavy ... (-X
Nemáte někdo radši něco zábavnějšího?

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Humor

Příspěvek od Jabberwocky » 28.11.2008 23:12

P_V píše:Sorry ale z některých z vás mám dojem, že se chcete dobrodruhovi dát krutou lekci, možná vás to i baví? :(
Ale kdeže! My bychom si jen, jak už název threadu napovídá, na kolejích rádi užili nějaký ten humor :devilsmokin
Fšici: Mimochodem, jestlipak víte, že humor latinsky znamená mj. i (tělesnou) tekutinu? To se nám to všechno pěkně spojilo, viďte.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 28.11.2008 18:51

P_V píše: Sorry ale z některých z vás mám dojem, že se chcete dobrodruhovi dát krutou lekci, možná vás to i baví? :(
Jo přiznám se na rovinu. Při sledování videa jsem měl neodolatelné nutkání to okýnko prudce zavřít. Jistě, ve skutečnosti bych to neudělal, neboť si nehodlám jít sednout kvůli nějakému magorovi, nicméně to nutkání tu bylo.
Jsem "divnej" :?:

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od PvvS » 28.11.2008 18:32

Za svedka ? Hmm , to podobnym magorum a jejich kamaradum muzu na miste dat osobni udaje.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 28.11.2008 17:46

Za dané situace je nejbezpečnější nedělat nic a řidiče upozornit až po normálním zastavení. Vždyť si sami jste vědomi toho, že prudké zabrždění je nebezpečné. Jestli je vám líto řidiče, který je ohrožen případným stíháním kdyby došlo k maléru, pomůžete mu nejlépe nikoli brzdou, ale že se přihlásíte jako svědek a tohle vypovíte, proč jste hned nejednali.
Sorry ale z některých z vás mám dojem, že se chcete dobrodruhovi dát krutou lekci, možná vás to i baví? :( Je to stejně blbé, jako na silnici dávat lekci (vybržďování apod.) někomu kdo se zachoval riskantně, vlastně ještě blbější, neboť krasojezdec tramvajový vás nijak neohrožuje.

Odpovědět