Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 16.5.2012 12:16

Cyklisté vpřed! - do parkujících stání protisměrně jedoucí IAD :lol: http://www.metro.cz/me-hlidac.aspx?idc=1205158028

Jebi
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 18.11.2010 13:24
Bydliště: průnik 214, 225, 264, 568
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Jebi » 12.5.2012 23:59

Martin Šubrt píše:Nikoli, objevují se pouze lidé, kteří vyjadřují názor, že ti, co už ty čtyřmetrové zdi kolem trati postavili v celé republicei (a jsou to už stovky km) jsou opravdu extrémisté.
Tak ty zdi jsou zrovna myslím proti hluku, snad by nikoho nenapadlo je stavět jako zábrany podél tratí proti lidem. Dokonce se nedávno prokázalo, že jsou spíš nebezpečné, protože v případě nehody se k ní blbě dostanou záchranáři a hasiči.

Jako jo, no, je to prostě takový protipól, mně taky všudypřítomná zábradlí, SSZ a nápisy "neotvírejte okno jinak než pomocí madla, jinak si můžete ublížit", docela štvou.. vlastně to štve asi skoro každýho a to jen kvůli pár pitomcům se šikovnými právníky.. ale zase přát někomu ať umře, "když je blbej", to mi přijde extrémní.. a že už jsem taková vyjádření slyšel..

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Martin Šubrt » 12.5.2012 22:56

Jebi píše:Přijde mi, že v tomhle je mnoho extremistů oběma směry, jedni by stavěli zdi kolem tratí a zakázali okna, aby z nich nikdo nemoh skákat, a druzí by zase zrušili i zábradlí na balkónech, protože přece jenom trouba vleze na hranu a spadne.. a jak se všechny normy posouvají spíše tím prvním směrem, objevuje se stále víc lidí z té opačné skupiny...
Nikoli, objevují se pouze lidé, kteří vyjadřují názor, že ti, co už ty čtyřmetrové zdi kolem trati postavili v celé republicei (a jsou to už stovky km) jsou opravdu extrémisté. Což se prokzalo tím, že bylo nutné vynaleznout něco, co by tenhle úlet do budoucna napravilo. Tj. druhou skupinu extrémistů (zábradlí na balkonech) nevidím, jen vidím rozumné lidi, kteří poukazují na divnosti.

Jen k těm kartáčům. Asi třikrát jsem při předcházení širší osoby o kartáč zavadil tak blbě, že jsem málem spadl ze schodů po hlavě. Dokud tam nebyly, stát by se mi to nemohlo. Až opravdu někdo poletí po hlavě, předpokládám, že se na každý stupeň instalují záchytné airbagové vystřelovací sítě...

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 12.5.2012 20:32

Jebi píše:V tom je rozdíl, stavět čtyřmetrové zdi podél tratí dost dobře nejde...
Kupodivu jde :D

Jebi
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 18.11.2010 13:24
Bydliště: průnik 214, 225, 264, 568
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Jebi » 12.5.2012 20:29

Sirka píše:ale taky nejsou zadarmo...
Tak ať si na ně vemou z panenských ostrovů :D
Sirka píše:A ještě jste zapomněli na jeden případ - na každém místě, kde nějaký ***** vleze pod tramvaj (a kupodivu se mu něco stane), tak se tam hned musí šoupnout SSZ... Nechci vidět, kam to tímhle ochranářským stylem dopracujem :roll:
No časem se přijde na to, že je výhodnější kolem těch tratí stavět čtyřmetrový zdi s podchodama :)

Sirka
Uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: 11.6.2005 15:55
Bydliště: Praha 13

Re: Humor

Příspěvek od Sirka » 12.5.2012 20:16

Jebi píše:kartáče snad nikoho nezabijou
ale taky nejsou zadarmo...
Jebi píše:lidi si o ně třeba můžou čistit boty :D
prý na těch kartáčích je nachytaný pěkný svinstvo, tak nevim :wink:

A ještě jste zapomněli na jeden případ - na každém místě, kde nějaký ***** vleze pod tramvaj (a kupodivu se mu něco stane), tak se tam hned musí šoupnout SSZ... Nechci vidět, kam to tímhle ochranářským stylem dopracujem :roll:

Jebi
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 18.11.2010 13:24
Bydliště: průnik 214, 225, 264, 568
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Jebi » 12.5.2012 20:07

P_V píše:Noha ujetá vlakem už taky nikdy nedoroste a není to adekvátní trest za neposlechnutí maminky, že na koleje se neleze, všechny ty trati by se měly ohradit čtyřmetrovými neprostupnými zdmi, aspoň v obcích a jejich blízkosti... oh wait! :)
V tom je rozdíl, stavět čtyřmetrové zdi podél tratí dost dobře nejde, ale kartáče snad nikoho nezabijou.. a lidi si o ně třeba můžou čistit boty :D
Já taky nejsem pro přizpůsobování se hlupákům, ale když nejde o nic zas tak náročného a nevede to k omezování ostatních, tak proč ne.

Přijde mi, že v tomhle je mnoho extremistů oběma směry, jedni by stavěli zdi kolem tratí a zakázali okna, aby z nich nikdo nemoh skákat, a druzí by zase zrušili i zábradlí na balkónech, protože přece jenom trouba vleze na hranu a spadne.. a jak se všechny normy posouvají spíše tím prvním směrem, objevuje se stále víc lidí z té opačné skupiny...

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Humor

Příspěvek od Honza » 12.5.2012 18:21

P_V píše:všechny ty trati by se měly ohradit čtyřmetrovými neprostupnými zdmi, aspoň v obcích a jejich blízkosti... oh wait! :)
Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty eskalátory a metra zakázala. — Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 12.5.2012 17:26

Noha ujetá vlakem už taky nikdy nedoroste a není to adekvátní trest za neposlechnutí maminky, že na koleje se neleze, všechny ty trati by se měly ohradit čtyřmetrovými neprostupnými zdmi, aspoň v obcích a jejich blízkosti... oh wait! :)

Jebi
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 18.11.2010 13:24
Bydliště: průnik 214, 225, 264, 568
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Jebi » 12.5.2012 17:18

Absolut píše:thriller2: A ty si myslíš, že v mém dětství nebyly eskalátory? Byly. Dokonce spousta z nich na Áčku a Béčku jezdila rychlostí 0,90 m/s a byla tam mezera jako kráva. A můžeš jednou hádat, proč nás jako děti ani nenapadlo tam strkat pazoury.
Podle mě je to zas dost kruté, spálenina od žehličky se zahojí, je to výchovné a správné.. amputovanej prst už nedoroste a je otázka, jestli je to pro to dítě adekvátní trest za to, že dělá kraviny (zvlášť když je to třeba malé dítě) .. a nainstalovat smetáky na eskalátory snad není takovej problém a nikomu to nepřekáží..
Pidiokýnka v tramvaji, to už je zas jiná kapitola

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 11.5.2012 9:56


MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 11.5.2012 8:09

Naštvaný cyklista přimontoval na kolo klakson z lokomotivy
http://video.idnes.cz/?c=A120509_111959 ... zabava_klv

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4464
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Humor

Příspěvek od von Špilberk » 11.5.2012 6:50

XSC píše:
P_V píše:Až k sametové revoluci je to povídka od Šimka a Grossmanna.
Asi trochu upravená. Za Grossmana nebyla 613 a ještě nevisel Husák (byť už tomu vládl).
Text odpovídá vydání Povídek z roku 1993. Pokud to někdo upravil, tak pan Šimek sám.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 10.5.2012 22:22

XSC píše:
P_V píše:Až k sametové revoluci je to povídka od Šimka a Grossmanna.
Asi trochu upravená. Za Grossmana nebyla 613 a ještě nevisel Husák (byť už tomu vládl).
To já vše vím, a proto mne nejvíc rozesmál závěr - v mailu barevně a velikostně zvýrazněný (toto se tu však zejména u mne netrpí)!

Navíc ten koresponduje s obsahem jednoho článku/rozhoru, jenž jsem dnes četl a ten se, zde nedávno probíraným, úmrtím zdravého rozumu (, slušnosti apod.).

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Humor

Příspěvek od XSC » 10.5.2012 21:56

P_V píše:Až k sametové revoluci je to povídka od Šimka a Grossmanna.
Asi trochu upravená. Za Grossmana nebyla 613 a ještě nevisel Husák (byť už tomu vládl).

Odpovědět