Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Tonda Ježek » 22.8.2010 21:36

chemik87 píše:Přiznávám, ...
Prostě si přiznej, že Tě dostal 8-)

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 22.8.2010 20:44

No Chemiku, máš cos chtěl :D , aneb pan Drápal ví že i do pr.ele se dá poslat slušně, což ti předvedl. :D 8-)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od 9001 » 22.8.2010 20:37

Musím souhlasit s tím, že pan Drápal odpověděl naprosto správně. Co by si čekal na celý ironický dopis. Když jsem to četl, tak jsem tak trochu doufal, že uvedeš aspon pár příkladů. bohužel to zůstalo u vtipu. :roll:

Petr: Ty se taky jako městský zaměstnanec zmůžeš za pultem jenom k 100% chování i když si placen z peněz všech jako pan Drápal? Nikdy sis neudělal srandu z cestujících? A další pánové řidiči. Možná by nebylo špatné si uvědomit kdo Vás vlastně platí a jak se podle toho chováte. Nechci tu detailně rozebírat šlunost řidičů, ale nalejme si čistého vína. Jste schopni zachovat vždy kamený obličej a zachovat se na 100%? Jestli tohle dokážete, pak můžete pana Drápala kritizovat.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Karosák » 22.8.2010 19:22

"`S řek přesně draku...slyšel`s toho č***ka :?: Z toho ROPIDu :?: Se ti bude ještě smát
do xichtu, prej:,,A Vám se to výlukový léto jako líbilo :?: No to by člověk :smt078 "

To jen pro odlehčení.

Za moje/tvoje/naše peníze, šlendriánu není málo, na marketingovým oddělení taky nebude sedět za almužnu. Nehledě na to, že taková organizace by měla především plnit svoje poslání a ne budovat marketing, resp. ten si vybudují především dobře odvedenou prací a ne zaměstnáním kašpara co tohle píše veřejnosti. Hééj, no ten borec mi zvednul mandle :smt013
Jinak bych samozřejmě nerad snížil práci někoho, kdo se na ROPIDu, nebo pro ROPID, či celou situaci snažil/snaží dělat dobrou práci.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Humor

Příspěvek od chemik » 22.8.2010 18:40

Přiznávám, že jsem dopis napsal dosti ironickou formou. Mohl jsem vyjmenovat celou Prahu, respektive celé centrum, to uznávám. Mohl mi taky ovšem pan Ing. odpovědět třeba něco jako: "Pokud nám sdělíte, kde k nedostatkům dochází, zjednáme příště nápravu a přijmeme potřebná opatření."
Ropid není dokonalá společnost, k dokonalosti jí chybí snad vše, určitě ví, že má máslo na hlavě a ze svých "klyjentů" si dělá dobrý den. No mam já tohle zapotřebí? Neplatí se chod ćelé společnosti částečně i z mých peněz?

Ta ironie z jejich strany je nevhodná.
To je jako kdyby firma, onehdá vyrábějící či provozující konkordy měla slogan: "Poleťte s náma za teplem"

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Karosák » 22.8.2010 18:30

Třeba 8-)

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 22.8.2010 18:21

Takže správná odpověď by tedy měla být...? :)

Vážený chemiku87,
děkujeme Vám za Váš dopis v humorné formě, jenž mimo jiné možná i poukazuje na nějaké nedostatky, žel, formulovaný tak nekonkrétně, že není zřejmé, jak nebo k čemu se vyjadřovat.
S přátelským pozdravem
Ing. Ropid

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Karosák » 22.8.2010 17:56

Já se s dovolením zastanu náčelníka Z:arrow: Chybí tam konkretizace problému, při čtení dopisu jsem čekal, že přijde. Avšak odpověď z takových míst, jakým byla adresována otázka, by si měla zachovat úroveň. Jako marketingový vtípek to možná není špatné, ale zasmál bych se více, kdyby to bylo od bezchybně fungující společnosti. Zrovna ROPID a spol., jež dosud připravili nejeden "orientační závod", by měli o svých nedostatcích vědět a spíš je řešit, než psát tyhle srandičky, šašci :smt031

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Humor

Příspěvek od chemik » 22.8.2010 17:49

Petře, děkuji, jsem rád, že nejsem sám s takovýmto názorem.

Co se týče konkrétnosti místa, kde byla veliká absence nformátoru - všude. Po celé Praze. Nikde nebyl dostatek informací, nikdo nevěděl kam co jede, skoro nikde nebyly informační cedule, nebyly upravené zastávkové sloupky. Byla to opravdu bojovka. Pro mě, jako řidiče to bylo tím nepříjemnější, že i já, ač jsem si vždy poctivě fasoval aktuální výlukové oběžníky a letáky, jsem měl problém, kam co jede, když se mě někdo optal.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od OMH » 22.8.2010 16:57

jaká otázka, taková odpověď
Pobavilo mě to, líbí se mi to. Ale pokud napíšu takovýto dotaz, nemůžu čekat jinou odpověď. Otázka konkrétní žádná, odpověď nemůžu být také konkrétní. Naopak oceňuji, jak pan Drápal pěkně odpověděl a držel se v nastaveném veselém tónu. Rozhodně lepší, než odpovědi typu: Děkujeme za váš podnět.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Petr » 22.8.2010 16:09

No já vám nevím, ale asi bych panu Drápalovi poklonu nevysmekl... I když je podání jakkoliv ironické, reakce "městského úředníka" by měla být úměrná jeho postavení. Uznávám, zasmál jsem se jeho odpovědi, ale takovéhle reakce z takového místa není vůbec přiměřená. Představa, že jako řidič tramvaje budu vulgání na vulgárního cestujícího? Fakt si myslím, že paně Drápalova OFICIÁLNÍ ODPOVĚĎ je naprosto nepřípustná.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.8.2010 1:51

Mě se líbí obé, a samozřejmě odpověď by nevznikla bez podnětu, ale pokud jsi chtěl vážnou reakci, tak skutečně jsi měl alespoň naznačit "tvůj" problém - např. "PS: Předem děkuji, že příště budete hrát fér play, čili informace na zastávkách budou jednoduché, jasné, přesné a hlavně správné. Letos byly tam a tam tak a tak matoucí, chybějící..."

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Humor

Příspěvek od chemik » 21.8.2010 22:57

To je smutny, ze nikdo neoceni muj dopis a vsichni vychvalujou toho joudu z ROPIDu... :(

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od milbi » 21.8.2010 22:51

Musím souhlasit s MOpem, odpověď se panu Drápalovi povedla. Na ironický dopis, byť podepsaný, kde není ani náznak detailů problému (proč tápal na "kontrolních bodech"? Nebyly plánky, textové informace, nebo se jen nechtělo někomu číst?) platí jedině ironická odpověď.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 21.8.2010 22:33

Jak se do lesa, sám do ní padá. Dopis sice podepsaný, leč od začátku do konce samá ironie, na to se snad ani jinak odpovědět nedá.

Odpovědět