Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

znova sa pitam....

Odeslatod 6514 v 12.7.2007 19:51

od koho, a proc som dostal varovanie ?
pan moderator asi to velmy dobre viete ?
co som robil ?ze som "orazitovane" pred forum, ?
vysvetlijte prosim, ja som bol 26 rokov veduci smeny, zadny problem som nemal, a teraz tramforum chce dokázat- ani nevim co ?- proti mne

mam velmy vella material, co postupne som planoval uverejnit, aby to videli aj mladych, ale ked tieto VAROVANIE 1: nebude vymázane, vtedy pisem hlasenie pro Petr Spitalskeho a viac nic nebudem pisat, ja uz mám, ja stym nebudem krateny.
ked tieto vecy nedáme do poriadku, ani udaj, ani foto nebudem viac poslat., a jaky sposob, ze- bez ani slovo, nám orazitovali pred forum ?
mali ste-myslem vedenie forum- povedat otvorenne do ocy : Dezsi teraz si robil hlupost, viackrat to nerob. , a nikomu nemá pisane, len namne ?
6514
Uživatel

Odeslatod Jabberwocky v 12.7.2007 19:47

Hm, tak ve Vídni sedí Radecký na koni, to jo:
Obrázek

Ale stejně to není ta socha, kterou jsem si myslel, že myslím...
Jabberwocky
ďábelský pedagog

Odeslatod radek31 v 12.7.2007 18:55

Tom napsal:včera sem mu dal u sebe žlutou :) to eště něco možná uvidíte :lol:
no a já mu jí teď dal i v reálu - 640x480 opravdu není normální rozlišení avataru
toleroval bych tak 100x100px
radek31
Moderátor

Odeslatod Tom v 12.7.2007 18:50

MOp napsal:Uzivatel Simpanz asi neni czech tard, ale czech retard, protožre dát si ikonku jako kráva může jen naprostý idi.ot...

včera sem mu dal u sebe žlutou :) to eště něco možná uvidíte :lol:
Tom
Uživatel

Odeslatod MOp v 12.7.2007 18:44

Uzivatel Simpanz asi neni czech tard, ale czech retard, protožre dát si ikonku jako kráva může jen naprostý idi.ot...
MOp
Administrátor

Odeslatod Tita v 12.7.2007 17:40

Nejsem si úplně jist, ale myslím, že tato socha je umístěna v Lapidáriu Národního Muzea na Výstavišti a je v celkem dobrém stavu...

Ale nejsem si jist, jestli to není jenom odlitek a jestli to vůbec byla tato socha :oops:
Tita
Uživatel

Odeslatod Simpanz v 12.7.2007 15:26

Jabberwocky napsal:S_M_Lomoz: A jo, sakra, dyk on nesedí na koni! S kým já si ho spletl? Možná s těmi dvěma na Heldenplatzu ve Vídni...? Heršvec, když se řekne Radecký, tak mám hned před očima jezdecký pomník :-/
Ale stejně bych ho tam vrátil - kůň nekůň, shlížel by na tramky hezky.
Ve Vídni jsem viděl jezdeckou sochu maršála Radeckého, ale v Praze údajně nebyl na koni. Ale souhlasím s tím, že by se tam mohl vrátit. Už byla myslím překonána doba po první světové válce, kdy Češi neměli Rakušáky rádi.
Simpanz
problémový jedinec

Odeslatod Jabberwocky v 11.7.2007 22:52

S_M_Lomoz: A jo, sakra, dyk on nesedí na koni! S kým já si ho spletl? Možná s těmi dvěma na Heldenplatzu ve Vídni...? Heršvec, když se řekne Radecký, tak mám hned před očima jezdecký pomník :-/
Ale stejně bych ho tam vrátil - kůň nekůň, shlížel by na tramky hezky.
Jabberwocky
ďábelský pedagog

Odeslatod Jabberwocky v 11.7.2007 22:47

Dvořákovo Requiem mám doma ve více provedeních a Vodníka bych myslím také někde v šupleti vyštrachal. Jo, Dvořáka já rád. Ovšem poslední dobou jsem docela ujížděl na Holstových Planetách, to je neuvěřitelně geniální kus musiky. Nechtělo se mi věřit, že Marta napsal ještě před vypuknutím 1. sv. války. Ta skladba je doslova summou všeho děsivého, co se v mužích skrývá.

Mimochodem (a neplatí to jen pro 6514), jestli máš jen trochu lepší internetové připojení a chceš poslouchat klasiku celý den, doporučuji internetové vysílání Českého rozhlasu D-Dur (http://www.rozhlas.cz/d-dur/portal/). Oproti běžnému vysílání "ze vzduchu" tam hrají skladby celé, ne jen jednu dvě věty. A k zahození není ani vídeňský Stephansdom (http://live.radiostephansdom.at/)

Původně jsem chtěl psát přes SZ, ale snad mi ctěné tramvajáctvo odpustí trochu spamu - koneckonců dělám tu reklamu na kulturní statky :-)
Jabberwocky
ďábelský pedagog

Odeslatod S_M_Lomoz v 11.7.2007 22:37

No ono by to nebylo s koně (možná leda ve variantě "brod"), ale to je vcelku jedno...
Obrázek
S_M_Lomoz
Uživatel

pan Jabberwocky:

Odeslatod 6514 v 11.7.2007 22:10

teraz bez srandu
a ked chcete posluhat dajaku fantasticke, a freneticke dielo, od Antonina Dvoraka, navrhujem vám odkupit REQIEM - a este vodnik !/
6514
Uživatel

Odeslatod Jabberwocky v 11.7.2007 21:57

Náhodou, Radeckého marš je moc pěknej :-) A koneckonců, Václav Radecký z Radče je jeden z našich nejslavnějších rodáků. Nejeden Ital o něm umí poutavě vyprávět ;-)
A zpátky k tramvajím - jen si představte, jaká by to byla krása, kdyby na Malostranském náměstí místo hnusného parkoviškě shlížel na zastávku pan feldmaršálek se svého koně...
Jabberwocky
ďábelský pedagog

Re: pan Jabberwodsk

Odeslatod DavidD v 11.7.2007 21:47

6514 napsal:spominal RADECKEHO MARS, som myslel p David ze
robym na tieto delo, vlastna harmonizace pro forum ?/hihihi
Pane bože [-o<
DavidD
Uživatel

pan Jabberwodsk

Odeslatod 6514 v 11.7.2007 21:40

spominal RADECKEHO MARS, som myslel p David ze
robym na tieto delo, vlastna harmonizace pro forum ?/hihihi
6514
Uživatel

Re: P Jabberwocky

Odeslatod DavidD v 11.7.2007 21:31

6514 napsal:tararattararattarabimbumbambam tararara rat.tat ta

tara bum,tara bum tara rattattam
tara bum,tara bum tara ratttattam
tara ratttam, tara rattattam, tara bumbumbumbum bam :lol:
Tak tendle příspěvek by měl dostat medajli!!!Takovou hovadinu jsem tu jště neviděl :!:
DavidD
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní