(F) Francouzské provozy obecně

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk
Uživatel
Příspěvky: 112
Registrován: 19.12.2005 20:45
Bydliště: Kdysi konečná...mj. šestky

Příspěvek od Zdeněk » 08.1.2007 18:50

DJ LA DÉFENSE píše:Je to trochu pravda, i ta 2 co jezdí z Défense na Issy cestujícím neoplývá. Ale mají slušný interval a vlaky.
Já s ní párkrát taky jel. A byla docela plná. Po celé délce trasy.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 08.1.2007 16:25

I.am.good píše:Náhoda nic jiného... Já s ní jel dvakrát, viděl jsem 7 vozů a prázdno jsem nezažil ani jednou :!:
A já za 10 dní pobytu při skoro každém dnu jsem to nezažil

Uživatelský avatar
adam_r
Uživatel
Příspěvky: 451
Registrován: 17.6.2004 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adam_r » 08.1.2007 16:23

slimman píše:Zajímá mě, jak nová linka T3 bude využívaná a jak se situace změní za nějaký čas. Ne žvásty o tom jak chvíli po zahájení řidiči nadávaj atd. :twisted: Takových příkladů by se našlo víc a většina i s dobrými konci. :wink:
S ohledem na to, ze jezdi po trase, kde ve spicce jezdil jeden narvany kloubovy citybus kazde 3 minuty, tak si myslim, ze si sve cestujici najde. Navic nejspis pritahne nove cestujici (napr. z M6), nebot proti autobusu stoupne vyrazne cestovni rychlost i pohodli. Jeste by to chtelo prestup na M14, ktery bude az tak za 5 let ve stanici Porte d'Italie, a nebude to mit chybu.

Co se tyce ridicu IGK - stejne vetsina jich uz davno jezdi po periferique (dalnice okolo Parize), ktera je paralelne s ulici, ve ktere jezdi tramvaj. Cilem bylo tuto ulici zklidnit a oblast zatraktivnit, coz se podarilo.

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 08.1.2007 16:08

DJ LA DÉFENSE píše:Náhoda nic jiného... Já s ní skoro každý den jezdil do hotelu a tohle jsem nezažil ani jednou :!:
Náhoda nic jiného... Já s ní jel dvakrát, viděl jsem 7 vozů a prázdno jsem nezažil ani jednou :!:

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 08.1.2007 15:22

I.am.good píše:Mno, já jel v sobotu odpoledne, což podle mě nebude asi takovej nápor lidí a na odjezdu z La Défense jsem si vyfotil tohle. Nepřijde mi, že by ta tramvaj byla prázdná.
S dovolením opravím. Sobota odpoledne na západě není sobota odpoledne na východě. Na východě jsou všichni na chatách, a nakoupeno mají z práce (i když se to taky trochu mění), kdežto na západě všichni v sobotu nakupují, protože nemají chaty a nemůžou nakoupit když pracují. Takže toto bude asi maximum a špička.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 08.1.2007 15:00

I.am.good píše:Mno, já jel v sobotu odpoledne, což podle mě nebude asi takovej nápor lidí a na odjezdu z La Défense jsem si vyfotil tohle. Nepřijde mi, že by ta tramvaj byla prázdná.
Náhoda nic jiného... Já s ní skoro každý den jezdil do hotelu a tohle jsem nezažil ani jednou :!:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 08.1.2007 13:11

DJ LA DÉFENSE píše:Je to trochu pravda, i ta 2 co jezdí z Défense na Issy cestujícím neoplývá. Ale mají slušný interval a vlaky.
Mno, já jel v sobotu odpoledne, což podle mě nebude asi takovej nápor lidí a na odjezdu z La Défense jsem si vyfotil tohle. Nepřijde mi, že by ta tramvaj byla prázdná.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 08.1.2007 12:14

Káem píše:Chicht, nemyslíš si, že nekdo přijede autem k tramce, sveze se jí a pak bude pokračovat třeba pěšky, že ne? Inu využívaná bude asi jako izolovaný kus systému.
Je to trochu pravda, i ta 2 co jezdí z Défense na Issy cestujícím neoplývá. Ale mají slušný interval a vlaky.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 08.1.2007 12:12

Pajda píše:Radlická se má letos minimálně začít stavět. Peníze na to jsou.
:lol: (za chvíli budu u tebe)

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Káem » 08.1.2007 12:04

slimman píše:Zajímá mě, jak nová linka T3 bude využívaná a jak se situace změní za nějaký čas. Ne žvásty o tom jak chvíli po zahájení řidiči nadávaj atd. :twisted: Takových příkladů by se našlo víc a většina i s dobrými konci. :wink:
Chicht, nemyslíš si, že nekdo přijede autem k tramce, sveze se jí a pak bude pokračovat třeba pěšky, že ne? Inu využívaná bude asi jako izolovaný kus systému.

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 08.1.2007 12:02

Zajímá mě, jak nová linka T3 bude využívaná a jak se situace změní za nějaký čas. Ne žvásty o tom jak chvíli po zahájení řidiči nadávaj atd. :twisted: Takových příkladů by se našlo víc a většina i s dobrými konci. :wink:

Uživatelský avatar
Káem
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: 03.11.2006 15:32
Bydliště: 1,8,15,25,26,51,56,AE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak si tu slávu trochu upřesníme.

Příspěvek od Káem » 08.1.2007 12:01

demon píše:Neboj, tady to k tomu taky směřuje.
Bohužel Bém řidičák vlastní, takže si budem muset ještě chvilku počkat, ale smiř se s tím radši už teď. Čím je člověk starší, tím hůř si na některé věci zvyká... :wink:
tys to demone zase nepochopil. ten odstavec byl o ekoteroristovi, který chce zahubit VEŠKEROU dopravu. A jeho činnost vyvolává odpor - dopravní projekty se radši zastaví. I ty dobré.
Naposledy upravil(a) Káem dne 08.1.2007 12:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 08.1.2007 11:58

Radlická se má letos minimálně začít stavět. Peníze na to jsou.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Re: Tak si tu slávu trochu upřesníme.

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 08.1.2007 11:55

demon píše:Neboj, tady to k tomu taky směřuje.
Bohužel Bém řidičák vlastní, takže si budem muset ještě chvilku počkat, ale smiř se s tím radši už teď. Čím je člověk starší, tím hůř si na některé věci zvyká... :wink:
Sám to mu nevěříš, to je zbožný přání... Stejný asi jako, že se do roka začne stavět metro D, stejně asi jako, že bude někdy v dohlednu Radlická... :wink: :wink: Ty jezdíš tramvají asi opravdu rád co?? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak si tu slávu trochu upřesníme.

Příspěvek od demon » 08.1.2007 11:50

Káem píše:Byly vysázeny nové stromy a vznikl oddělený pás pro cyklisty. Vozovka se však zúžila a nadávky řidičů zablokovaných v zácpách se donesly až na radnici. Radnice však doufá, že nový prostředek hromadné dopravy povede v daném úseku k celkovému snížení automobilového provozu o čtvrtinu.
Rád by zrušil rychlostní komunikace na nábřežích, proměnil centrum v pěší zónu a na okružních dálnicích vyhradil zvláštní jízdní pruh pro ekologicky šetrná vozidla.
Neboj, tady to k tomu taky směřuje.
Bohužel Bém řidičák vlastní, takže si budem muset ještě chvilku počkat, ale smiř se s tím radši už teď. Čím je člověk starší, tím hůř si na některé věci zvyká... :wink:

Odpovědět