Olomouc

Vše o tramvajových provozech v bývalém Československu

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod Tramvajáček v 25.7.2005 8:37

tramvajak napsal:
Kočí napsal:No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:

Já se před třemi hodinami vrátil ze čtrnáctidenního pobytu v Oca a nejčerstvější info je, že slečna dělá 12. červce závěrečnou jízdu a zatím si vede velmi dobře, dokonce by už samamohla některé řidiče učit! Tak jí popřejme, aby jí to naše povoláníčko nezhnusili cestující, protože zatím jí tramvaje opravdu baví! A nám popřejme víc takovýchto slečen za panelem v Praze!
[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]

Kde máš fotku tý missky :?: :D
U nás v Liberci je ten tram provoz samej tramvaják, tak by mě zajímala ta "ozdůbka" Olomouce 8-)
Tramvajáček

Odeslatod tramvajak v 13.7.2005 9:07

tramvajak napsal:[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]

A co jsem slíbil, také plním, milánkové. Aktualizace dokončena, ale řeknu vám, že mi dala celkem dost zabrat...
tramvajak
Uživatel

Odeslatod tramvajak v 06.7.2005 18:09

Kočí napsal:No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:

Já se před třemi hodinami vrátil ze čtrnáctidenního pobytu v Oca a nejčerstvější info je, že slečna dělá 12. červce závěrečnou jízdu a zatím si vede velmi dobře, dokonce by už samamohla některé řidiče učit! Tak jí popřejme, aby jí to naše povoláníčko nezhnusili cestující, protože zatím jí tramvaje opravdu baví! A nám popřejme víc takovýchto slečen za panelem v Praze!
[reklama]během několika dní se "ovoce" mého pobytu objeví u mě na www.[/reklama]
tramvajak
Uživatel

Odeslatod Kočí v 10.6.2005 9:27

tramvajak napsal:jestli se ještě hledá miss řidička, tak v olomouci se právě jedna taková "rodí"... (teď tam probíhá kurz a mezi frekventanty je i tato slečna)

No vida... Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :lol:
Kočí
Uživatel

Odeslatod tramvajak v 09.6.2005 13:41

jestli se ještě hledá miss řidička, tak v olomouci se právě jedna taková "rodí"... (teď tam probíhá kurz a mezi frekventanty je i tato slečna)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
tramvajak
Uživatel

Odeslatod Kočí v 29.5.2005 13:11

218 napsal:Na NH teď záložní vlak určitě nestává, možná kdysi, ale v posldedních pár letech ne.

Linkové vedení by se mělo změnit k 13. 6. ; budou zavedeny okružní linky 3 a 6 (stávající 6 bude zrušena), a bude zrušena linka 5 (resp. zkrácena na Fibichovu a zrušena linka 7). V důsledku těchto změn dojde k posílení dopravy v centru a přes tržnici a naopak se oslabí provoz na okrajových větvích

Hmm, tak to bude zajímavá změna. to se tam z toho stane takový tramvajodrom :lol:
Kočí
Uživatel

Odeslatod 218 v 29.5.2005 12:21

Na NH teď záložní vlak určitě nestává, možná kdysi, ale v posldedních pár letech ne.

Linkové vedení by se mělo změnit k 13. 6. ; budou zavedeny okružní linky 3 a 6 (stávající 6 bude zrušena), a bude zrušena linka 5 (resp. zkrácena na Fibichovu a zrušena linka 7). V důsledku těchto změn dojde k posílení dopravy v centru a přes tržnici a naopak se oslabí provoz na okrajových větvích
218
Uživatel

Odeslatod Kočí v 29.5.2005 12:04

218 napsal:Rekonstrukce nádražního prostoru je ve 2. fázi - rekonstruovala se smyčka Fibichova; teď (= v příštích letech :) ), by se měla přestavět křižovatka před hotelem Sigme, aby bylo možno ji pojíždět ve všech směrech

X-ko jako takové v Olomouci není, nebylo by ho kam dát :-)... možná stojí nějaký záložní vlak ve vozovně.

Já mám takový pocit, že směrem od vozovny stál záložní vlak na náměstí Hrdinů (jestli je to ta jejich křižovatka á la Strossmayerák 8-) )... Aspoň to tak vypadalo :P
Takže se nám tam změní i linky po přestavbách smyček :?:
Kočí
Uživatel

Odeslatod 218 v 29.5.2005 11:39

Rekonstrukce nádražního prostoru je ve 2. fázi - rekonstruovala se smyčka Fibichova; teď (= v příštích letech :) ), by se měla přestavět křižovatka před hotelem Sigme, aby bylo možno ji pojíždět ve všech směrech

X-ko jako takové v Olomouci není, nebylo by ho kam dát :-)... možná stojí nějaký záložní vlak ve vozovně.
218
Uživatel

Olomouc

Odeslatod Kočí v 28.5.2005 20:19

Vy mě asi zabijete, ale mě to baví, víte jak? :lol:

Tak k Olomouci, už je tam zrekonstruovaný přednádražní prostor?
Mají vůbec v "Olmíku" X-ka? To by nám nějaký mohli půjčit sem k nám, když tady je zruší... :cry:
Kočí
Uživatel

Předchozí

Zpět na Česká Republika a Slovensko