Přítulkyně povídala, že to je hrozný. První pracovní den výluky přijela o 15 minut pozdě do práce, 2x prý stavěli v tunelu a táhli se jako smrad, radši jezdí béčkem.martyn píše:Tak takovej infoservis snad dpp.cz ještě neposkytnul![]()
http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/vltav ... o-linka-c/
Pražské metro
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Tak takovej infoservis snad dpp.cz ještě neposkytnul
http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/vltav ... o-linka-c/
http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/vltav ... o-linka-c/
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
O jízdu Jéčkem byl obrovský zájem, hlavně na Hájích. Takhle obsypané nástupiště na Hájích už jsem hodně dlouho neviděl. A když souprava vyjížděla z obratu, tak spousta šotoušů stála nahnutá nad kolejemi, jen aby měla co nejlepší zážitek. Škoda, že mě to nenapadlo natočit
Jinak jsem se musel smát některým jedincům, kteří se snažili vyfotit si soupravu na každé stanici. Vždycky vyběhli, v půlce jejich sprintu se spustilo hlášení o zavírání dveří, takže během obratu jedna fotka a zase sprinty zpátky. To by bylo taky dobrý video. Akorát by mě zajímalo, kolik takovýchto fotografií je použitelných
A když už jsme u těch fotek, tak si dovolím odkázat na fotky z DOD:
http://mhdcr.biz/fotky/dod_kacerov_09/index.htm
A když už jsme u těch fotek, tak si dovolím odkázat na fotky z DOD:
http://mhdcr.biz/fotky/dod_kacerov_09/index.htm
Re: Pražské metro
A přitom se do něj ještě vejde obchůdek: http://technet.idnes.cz/foto.asp?c=A090 ... G_5897.JPG
http://technet.idnes.cz/fotoreportaz-po ... ortaze_rja
http://technet.idnes.cz/fotoreportaz-po ... ortaze_rja
Re: Pražské metro
"...vobyčejný metro, jen o vagon kratší...proč si to všichni fotěj ??!"Karosák píše:Říkám si kolik kaštanů si nevšimne, že je souprava kratší, kolik si jich všimne, že to není M1 a kolik se jich bude rvát dovnitř a nadávat, "proč to ty šašci zkrátili-hm, asi že je svátek tak to jezdí krátký"
Re: Pražské metro
Máš pravdu, tohle mě nenapadlo:-)! Podle nezasklené části prvního objektu a vilky v pozadí je to jasné...rhomosapienc píše:Kombi: RE
KDyž se na tu fotku podíváš tak to je ten nadchod co tam furt je je to focené jakoby směrem od magistrály k nemocnici krč. Taky sem si zprvu myslel že to je nadchod nad michelskou ale ta část kde se leze do metra je delší jak tato část v této čísti vestibulu je něaký ten krámek. http://citybus.cz/fotodatabaze/php/imag ... it=%20DESC to místo z kterého je to foceno je na této fotografii vlevo nahoře.
-
rhomosapienc
- Uživatel
- Příspěvky: 193
- Registrován: 27.4.2006 22:02
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Kombi: RE
KDyž se na tu fotku podíváš tak to je ten nadchod co tam furt je je to focené jakoby směrem od magistrály k nemocnici krč. Taky sem si zprvu myslel že to je nadchod nad michelskou ale ta část kde se leze do metra je delší jak tato část v této čísti vestibulu je něaký ten krámek. http://citybus.cz/fotodatabaze/php/imag ... it=%20DESC to místo z kterého je to foceno je na této fotografii vlevo nahoře.
KDyž se na tu fotku podíváš tak to je ten nadchod co tam furt je je to focené jakoby směrem od magistrály k nemocnici krč. Taky sem si zprvu myslel že to je nadchod nad michelskou ale ta část kde se leze do metra je delší jak tato část v této čísti vestibulu je něaký ten krámek. http://citybus.cz/fotodatabaze/php/imag ... it=%20DESC to místo z kterého je to foceno je na této fotografii vlevo nahoře.
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Už jsem si myslel, že se nepochlubíš a zbude to jenom na mněMF píše:Včera se konalo představení další z knih Edice vozidel pražského metra. Po eRjedničkách je to tentokráte o vozidlech Ečs. Následně se vyjelo na malé kolo na Holešovice a zpátky na Kačerov. Poté do Hostivaře na myčku a zase zpět na Kačerov. Zítra při dni ot. dveří bude jak již asi víte Ečs jezdit a přímo v soupravě bude stánek, kde bude možné si knihu zakoupit a případně nechat podepsat. Knihu vřele doporučuji, je fakt parádní
Myčka v depu Hostivař
Želivského
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Říkám si kolik kaštanů si nevšimne, že je souprava kratší, kolik si jich všimne, že to není M1 a kolik se jich bude rvát dovnitř a nadávat, "proč to ty šašci zkrátili-hm, asi že je svátek tak to jezdí krátký" 
Re: Pražské metro
Včera se konalo představení další z knih Edice vozidel pražského metra. Po eRjedničkách je to tentokráte o vozidlech Ečs. Následně se vyjelo na malé kolo na Holešovice a zpátky na Kačerov. Poté do Hostivaře na myčku a zase zpět na Kačerov. Zítra při dni ot. dveří bude jak již asi víte Ečs jezdit a přímo v soupravě bude stánek, kde bude možné si knihu zakoupit a případně nechat podepsat. Knihu vřele doporučuji, je fakt parádní 
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Pražské metro
Na jednom z historických snímků stanice Kačerov (článek http://aktualne.centrum.cz/report/stalo ... e-stavelo/ - foto č. 26) je vidět dnes neexistující část nadchodu přes Michelskou. Nevíte o tom někdo něco?
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Ses nám dneska ňák rozpovídal Joska

Re: Pražské metro
Kolikrát se Vám stalo, že ste jeli busem na DOD a kontroloval vás revizor chtěl platný jízdní doklad? 
-
jaluh
- Uživatel
- Příspěvky: 354
- Registrován: 29.4.2006 20:34
- Bydliště: na vesnici, vedle HK a nyní i Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Taky, že ta přeprava je zdarma... Když si dáš tisk JŘ (ne vyhledat), tak ti to vyhodí JŘ, kde je napsáno, že doprava je zdarma...opocenskylukas píše:Postřehl.A dokonce jsem si všiml že je linka DOD.Po vypsání do vyhledávače spojů mě to hodilo že tento spoj je normálně jízdenkou za 26,-.jara píše:Tak se nám blíží 8.Května a letos to bude 35 let od vyjetí první soupravy s lidma na trase C. A kdo nepostřehl tak k tomuto datu DP připravil menší den otevřeních dveří v depu kačerov. A po trase C jestli vše dobře dopadne bude jezdit souprava EČS. Na stránkách DPP mezi jízdníma řádama je již i 8.května vyznačena. 7.Května se ještě pro výherce soutěže otevře technické zázemí stanice Florenc, které patří mezi jedno z těch větších na metru. A k tomu mě ještě nepadá, že v sobotní příloze Práva je 3 stránková reportáž o tom co se děje v metru v noci a redaktor navštívil právě stanici Florenc.
Takže se chci zeptat zda:
1)má pravdu můj mozek a je to pouze chyba vyhledávače
2)nebo je tato linka normálně zpoplatně.
Já jsem myslel že tyto linky k DOD jsou bezplatné.
