Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od milbi » 23.1.2010 13:46

Nevíte, zda budou jezdít na X22 SD nebo KB autobusy? Předpokládám SD, takže pokud budou pobírat při intervalu linky 22 i kaštany z linky 15 (tedy dva až tři tramvajové vozy na jeden autobus) znamená to jediné - ROPID by se měl chytit za nos a přestat plýtvat metrolinkovým provozem v této oblasti.

Uživatelský avatar
Brejšín
Uživatel
Příspěvky: 1402
Registrován: 03.5.2005 18:17
Bydliště: Kde dobře vařej

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Brejšín » 23.1.2010 10:28

Jo, jo v pondělí tam jedu na výlet s motolskou rezervou a růžovým sprejem.

kasme
Uživatel
Příspěvky: 1183
Registrován: 28.8.2007 9:37
Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kasme » 22.1.2010 16:21

Absolut píše:...pak bude při výstavbě SAT2 jezdit dva roky Patočkovou gumokol 2+2 pruhy.
asi myslíš Pod Královkou - Bělohorská - Myslbekova...

nejlepší bude objížďka současné jámy Myslbekova po jižní a východní straně :) :)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MF » 22.1.2010 13:54

Dneska měla probíhat nějaká úprava smyčky Dlabačov pro umožnění provozu KT8 a PLF po všech kolejích (přesazování obrubníků). Zatím mohly jen na vnitřní.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Absolut » 22.1.2010 13:53

Kasme: Má to těžce souvislost. Nyní se rychle dělají obruby a úpravy na krajích vozovky, za pár týdnů začně výluka tramvaje a pak bude při výstavbě SAT2 jezdit dva roky Patočkovou gumokol 2+2 pruhy.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od OMH » 22.1.2010 13:36

MF píše:Je to tak, má to být celý měsíc a já tam budu jezdit také tu X22.
Tak to se máme na co těšit:) Dlabačov v provozu, Hot opět na Praze 6.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MF » 22.1.2010 13:32

Je to tak, má to být celý měsíc a já tam budu jezdit také tu X22.

kasme
Uživatel
Příspěvky: 1183
Registrován: 28.8.2007 9:37
Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kasme » 22.1.2010 13:17

4021 píše:V idosu vidim nějakou výluku od 1.2. Linky 15, 22 a 57 zkráceny a ukončeny na Dlabačově. V úseku Pohořelec - Bílá Hora zavedena NAD X22 neptřetržitě, dopravce Hotliner.
netvrdím, že to má souvislost, ale v okolí Malovanky probíhají stavební úpravy křižovatek a příprava na SSZ. Bude tudy od jara vedena objížďka za úplně uzavřenou Patočkovu v úseku Malovanka - Myslbekova :)

Uživatelský avatar
4021
Uživatel
Příspěvky: 350
Registrován: 27.12.2003 17:08

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od 4021 » 22.1.2010 13:01

V idosu vidim nějakou výluku od 1.2. Linky 15, 22 a 57 zkráceny a ukončeny na Dlabačově. V úseku Pohořelec - Bílá Hora zavedena NAD X22 neptřetržitě, dopravce Hotliner.

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od dušan » 19.1.2010 13:32

MF píše:Ta včerejší výluka byla pěkná prasárna. Z večera jsem s parťákem honem vyjel na nehodu, když jsem se vrátil na barák, tak honem honem na sál, že jako se něco děje, no a že bude výluka do Řep. Tak nám dali rozpis kam se co a v kolik odklání, jenže v tom rozpisu by se prase vyznalo, tramvaje v něm napsaný ze všech stran a i ty co jedou do centra od Řep, takže maglajz. Výluka začala natvrdo ve 20:42, ale už dříve se některé spoje, které měli jet z Řep dc. odkláněly, protože by se už nestihly vrátit. No a protože jsme byly u Anděla dva, hlídat se měli tři traťové směry a do toho ještě ******* lidi s otázkama, tak mi ale vůbec nevadilo, že do Řep jelo pár tramvají, které už tam jet nemělo. Pak hrozný překvapení, že tři sólo busy to nestíhají. Tak se opět nahonem sháněly busy navíc, jeden se sehnal a další vzápětí musel ukončit, protože by přesáhl výkon 13hodin. No paráda. Celá tahle habaďůra byla jen kvůli jakési plechové stříšce nad chodníkem mezi Strahovským tunelem a křižovatkou výše, kdy stříška byla zprohýbaná od ležícího sněhu. Nevím, proč dělali takovéhle megaopatření, když by do toho stačilo pořádně praštit (zdržet provoz třeba 15 minut s vypnutím proudu) a spadlo by to na chodník, tam ať si to rozeberou. Když už to vydrželo s tou plánovanou výlukou, tak to mohlo vydržet třeba na čas po půlnoci, no ale to by asi nebylo tak efektní.
co na to říci? byl jsem postižen touto hajzlárnou, která se dala udělat i v době pozdější, tedy třeba po půlnoci, naštvalo by to méně cestujících. takto na to, že to bylo mně osobně oznameno výpravnou již ve 13 hodin, vypadalo to dost nepřipraveně a dle informací z místa prací i dost halabalácky vykonávané.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MF » 19.1.2010 13:07

Ta včerejší výluka byla pěkná prasárna. Z večera jsem s parťákem honem vyjel na nehodu, když jsem se vrátil na barák, tak honem honem na sál, že jako se něco děje, no a že bude výluka do Řep. Tak nám dali rozpis kam se co a v kolik odklání, jenže v tom rozpisu by se prase vyznalo, tramvaje v něm napsaný ze všech stran a i ty co jedou do centra od Řep, takže maglajz. Výluka začala natvrdo ve 20:42, ale už dříve se některé spoje, které měli jet z Řep dc. odkláněly, protože by se už nestihly vrátit. No a protože jsme byly u Anděla dva, hlídat se měli tři traťové směry a do toho ještě ******* lidi s otázkama, tak mi ale vůbec nevadilo, že do Řep jelo pár tramvají, které už tam jet nemělo. Pak hrozný překvapení, že tři sólo busy to nestíhají. Tak se opět nahonem sháněly busy navíc, jeden se sehnal a další vzápětí musel ukončit, protože by přesáhl výkon 13hodin. No paráda. Celá tahle habaďůra byla jen kvůli jakési plechové stříšce nad chodníkem mezi Strahovským tunelem a křižovatkou výše, kdy stříška byla zprohýbaná od ležícího sněhu. Nevím, proč dělali takovéhle megaopatření, když by do toho stačilo pořádně praštit (zdržet provoz třeba 15 minut s vypnutím proudu) a spadlo by to na chodník, tam ať si to rozeberou. Když už to vydrželo s tou plánovanou výlukou, tak to mohlo vydržet třeba na čas po půlnoci, no ale to by asi nebylo tak efektní.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Petřiny výluka

Příspěvek od OMH » 19.1.2010 10:40

milbi píše:
OMH píše:DP se opět vyznamenal. Posílám text e-mailu, který má informavat o změnách v MHD. To se ještě počítalo s přeloženou výlukou Petřiny na 23.1. a 24.1.
text:
Vozovna Střešovice–Petřiny: přerušení provozu tramvají (linky 1, 18 a 56) – změna termínu
Od 6:00 hodin v sobotu 9. 23. do 18:00 hodin v neděli 10. 24. ledna 2010 bude přerušen obousměrně provoz tramvají v úseku Vozovna Střešovice – Petřiny
Předpokládám, že čísla 9 a 10 v datech budou asi přeškrtnutá, jako to bylo na stránkách DPP.cz. Bohužel ne každý e-mailový klient to dokáže správně zobrazit. Vinu bych neházel na DPP, ale na tvůrce webu a úroveň testování.
Informace posílá DPP a ten má posílát informace co nejpřesnější:) (Pro mě není důležité, zda to dělá Petr, nebo Pavel). Nepoužívám žádné menšinové programy. A pokud mají problém s přeškrtnutí, mají napsat: Výluka se přesouvá z původního termínu xy na nový termín ab.

edit: slovní spojení Petr nebo Pavel jsem použil normálně. Až teď jsem si uvědomil, že někdo by si mohl opravdu vybavit Petra a Pavla:D Takže bych to změnil na Jarda nebo Franta:D

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petřiny výluka

Příspěvek od milbi » 19.1.2010 10:15

OMH píše:DP se opět vyznamenal. Posílám text e-mailu, který má informavat o změnách v MHD. To se ještě počítalo s přeloženou výlukou Petřiny na 23.1. a 24.1.
text:
Vozovna Střešovice–Petřiny: přerušení provozu tramvají (linky 1, 18 a 56) – změna termínu
Od 6:00 hodin v sobotu 9. 23. do 18:00 hodin v neděli 10. 24. ledna 2010 bude přerušen obousměrně provoz tramvají v úseku Vozovna Střešovice – Petřiny
Předpokládám, že čísla 9 a 10 v datech budou asi přeškrtnutá, jako to bylo na stránkách DPP.cz. Bohužel ne každý e-mailový klient to dokáže správně zobrazit. Vinu bych neházel na DPP, ale na tvůrce webu a úroveň testování.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Petřiny výluka

Příspěvek od OMH » 19.1.2010 10:12

DP se opět vyznamenal. Posílám text e-mailu, který má informavat o změnách v MHD. To se ještě počítalo s přeloženou výlukou Petřiny na 23.1. a 24.1.
text:
Vozovna Střešovice–Petřiny: přerušení provozu tramvají (linky 1, 18 a 56) – změna termínu
Od 6:00 hodin v sobotu 9. 23. do 18:00 hodin v neděli 10. 24. ledna 2010 bude přerušen obousměrně provoz tramvají v úseku Vozovna Střešovice – Petřiny

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MOp » 19.1.2010 0:23

Nejprve 3 busy a 4 tramvaje, postupem času 6 busů a 5 tramvají, bo se nestíhalo..

Pane Járo, spoléhám na Vás, že máte koukatelné fotografie... ja jsem udělal hromadně delete na cca 120 kusech.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) MOp dne 19.1.2010 9:39, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět