Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 09.10.2011 22:17

willyjeff píše:Jeden ze starých tramfórařů, který už se tu nevidí poslal žádost, zda by se zastávka Osadní nemohla přejmenovat například na Ortenovo náměstí. Jak to dopadlo? Takže si nemyslete, že nikdo nemůžete nic změnit. I jméno zastávky můžete navrhovat.
No a úplnou náhodou jsem tu velmi nedávno založil vlákno "Úřední korespondence a rady k ní", tak ještě tam uveď kontakty a oblasti kompetencí "správných míst", na něž se mohou občané - tedy i zdejší tramforáři obracet s podněty a bude to naprosto OK. Nejlepší až oni tam ty podněty také uveřejní a poté i oficiální odpovědi na ně.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MOp » 09.10.2011 22:15

Být po mém, tak již tu uzivatel35 není registrován..

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 22:08

kruťák píše:Téda, člověk je dva dny pryč a takový srandy se tu naděje :D :D
uzivatel35 píše:jsem založil novou diskuzi s překlepem v názvu (Názvy zatávek místo Názvy zastávek)
Na to si matně vzpomínám. Nebylo to tak, že jsi byl moderátory upozorněn, že téma je v blbé sekci, dále je zbytečné jej zakládat, ánžto postrádá smyslu se o názvech zastávek bavit, ježto jejich nazývání je v kompetenci vyšších než vysokých míst, a tedy by se v důsledku rozvířila dlouhá a nikam nevedoucí diskuse o tom, co by kdo rád, což je ovšem bez valného významu, to si můžeme říct u piva nebo moderně na svém blogu/facebooku/twitteru, protože s tím stejně nikdo nemůže nic udělat. Maximálně že může někdo sdělit, že odeslal žádost o přejmenování a jak tato žádost dopadla.
Na to jsi byl v tom tématu (možná i soukromě nebo v "provozu fóra") upozorněn, po pár dnech (0,5-2) bylo téma smazáno pro nadbytečnost s odůvodněním, že kdyby někdo mocí mermo chtěl, může příspěvek s tématem názvu jedné zastávky směrovat do "Kam s příspěvkem". A asi se pletu, ale nezaložil jsi po smazání stejné téma znovu?
Ano, hned jsem ho založil znovu, protože jsem chtěl napravit chybu a zařadit to do správného tématu. Jenže asi to nebylo to, co si šéfové představovali.

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od willyjeff » 09.10.2011 21:50

Jeden ze starých tramfórařů, který už se tu nevidí poslal žádost, zda by se zastávka Osadní nemohla přejmenovat například na Ortenovo náměstí. Jak to dopadlo? Takže si nemyslete, že nikdo nemůžete nic změnit. I jméno zastávky můžete navrhovat.

Uživatelský avatar
Láďa
Uživatel
Příspěvky: 954
Registrován: 24.8.2009 22:07

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Láďa » 09.10.2011 21:42

7036 píše:
kruťák píše:postrádá smyslu se o názvech zastávek bavit, ježto jejich nazývání je v kompetenci vyšších než vysokých míst
no tak tady s tím přístupem můžem rovou celé fórum zavřít..

Z:arrow: vedení nových tramvajových tratí je v kompetenci vyšších než vysokých míst
Z:arrow: zařazování nových 15T je v kompetenci vyšších než vysokých míst
Z:arrow: preference je v kompetenci vyšších než vysokých míst
Z:arrow: odstavování, vyřazování, prohlídky, generálky jsou v kompetenci vyšších než vysokých míst
Z:arrow: nové reklamy jsou v kompetenci vyšších než vysokých míst
Z:arrow: komunikace s úřady závisí na vyšších než vysokých místech
Z:arrow: zprávy z tisku a tisk sám je ovlivňován vyššími než vysokými místy
Z:arrow: a konečně nehody a mimořádné události má ve svých rukou sám nejvyšší :lol:
Tak tady necháme Postřehy z terénu, Reklamní nátěry tramvají, vlákna o tram mimo Prahu a tím asi zkončíme. :-D

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 09.10.2011 21:38

.
Naposledy upravil(a) 7036 dne 14.12.2011 15:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od kruťák » 09.10.2011 21:21

Téda, člověk je dva dny pryč a takový srandy se tu naděje :D :D
uzivatel35 píše:jsem založil novou diskuzi s překlepem v názvu (Názvy zatávek místo Názvy zastávek)
Na to si matně vzpomínám. Nebylo to tak, že jsi byl moderátory upozorněn, že téma je v blbé sekci, dále je zbytečné jej zakládat, ánžto postrádá smyslu se o názvech zastávek bavit, ježto jejich nazývání je v kompetenci vyšších než vysokých míst, a tedy by se v důsledku rozvířila dlouhá a nikam nevedoucí diskuse o tom, co by kdo rád, což je ovšem bez valného významu, to si můžeme říct u piva nebo moderně na svém blogu/facebooku/twitteru, protože s tím stejně nikdo nemůže nic udělat. Maximálně že může někdo sdělit, že odeslal žádost o přejmenování a jak tato žádost dopadla.
Na to jsi byl v tom tématu (možná i soukromě nebo v "provozu fóra") upozorněn, po pár dnech (0,5-2) bylo téma smazáno pro nadbytečnost s odůvodněním, že kdyby někdo mocí mermo chtěl, může příspěvek s tématem názvu jedné zastávky směrovat do "Kam s příspěvkem". A asi se pletu, ale nezaložil jsi po smazání stejné téma znovu?

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 09.10.2011 19:54

Bobik: V pořádku, s napětím boj sleduju :)

Obdivuji všechny, co dokáží stále s u35 diskutovat =D>
A zároveň velké DÍK. Tím, že jste ho tu zabavili, nejsou zaplevená jiná vlákna a ani není třeba dát postavení mimo hru :wink:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Bobik » 09.10.2011 19:41

uzivatel35 píše: 2) Ban jsem zde dostal už asi pětkrát. Naposledy dokonce na 14 dní.
Zajímavé, já ani jednou. Čím myslíš že to bude? Že bych měl u moderátorů protekci? 8-)
uzivatel35 píše:Poprvé proto, že jsem založil novou diskuzi s překlepem v názvu (Názvy zatávek místo Názvy zastávek)
Ano? Skutečně jsi dostal ban jenom proto, že jsi udělal překlep v názvu nového vlákna? Jsi si 100% jistý :?:
uzivatel35 píše:potom už jen proto, že jsem obhajoval útoky proti mě
On na tebe někdo útočil? Jak a proč, můžeš mi prosím prozradit? (myslím že to tu najdeš, vlákna se nepromazávají, takže to sem klidně můžeš zkopírovat, ať všichni vidí jak na tebe kdo útočil).
Podívej, co se týče příspěvků - pokud s někým nesouhlasím nebo mám jiný názor a napíšu to, ban mi za to nikdo nedá. Ale dá mi ho, pokud to napíšu nějak nevhodně.
Pro příklad:
- pokud napíšu že se závěry pana OMH nesouhlasím, že se plete, protože okurka je zelená a vždycky byla, tak za to ban nedostanu.
- pokud napíšu že OMH je úplně blbej, vždyť je přece jasný že okurky jsou zelený, to ví přece každý malý dítě, to je hrozný jak nějakej tatar co tohle neví tu může dělat moderátora, tak ban s největší pravděpodobností dostanu. Většinou ale až poté co jsem byl nejdřív varován, pokud svůj styl nezměním.
Už chápeš ty rozdíly?
Pardon, že si vás pořád beru do huby, pane kolego OMH

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 18:54

1) Vlastně jsem docela překvapen, že jsem ještě ban nedostal
2) Ban jsem zde dostal už asi pětkrát. Naposledy dokonce na 14 dní. Poprvé proto, že jsem založil novou diskuzi s překlepem v názvu (Názvy zatávek místo Názvy zastávek), potom už jen proto, že jsem obhajoval útoky proti mě nebo jsem napsal něco, co se někomu nelíbilo. KarlosK dostal ban vlastně ze stejného důvodu, napsal, že Blesk nestojí zato, aby zde byl zmiňován a když mu OMH pohrozil banem, tak se jen bránil.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Proxy » 09.10.2011 18:28

uzivatel35 píše:Na k-reportu se zrovna probírá téma, ke kterému nemám moc co říct. Sem jsem už přispívat nechtěl, ale když jsem viděl tu šikanu, tak jsem se rozhodl zasáhnout. Cožpak si neuvědomujete, že tohle přece jenom není úplně normální? Bohužel, myslím, že jedinou možností je, aby OMH odstoupil. Jinak se nic nezmění. Jenže, jak to bývá v politice, jedna vláda padne a přijde jiná o nic lepší.
KarlosK dostal výstražný ban za podněcování k útokům a hádkám. Stejně by zareagovali i na k-reportu, kde se mimochodem rozdávají bany jako na běžícím pásu, ale moderátoři tam nepřipouští podobné debaty, tak se o tom neví - prostě ti smažou příspěvky a zablokují ti účet - nepíší to nikam do diskuze, nepošlou ti soukromou zprávu ani email.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Bobik » 09.10.2011 18:24

To se tam probírá jenom jedno téma? A to se probírá čtvrt roku? :lol: :lol: #-o
P.S. Pokud nepřestaneš pořád mlít svou BEZ OHLEDU NA TO, co říkají druzí, je velmi vysoká pravděpodobnost, že ban dostaneš taky. A nic šikanózního mi na tom nepřijde.
P.P.S. Tak jo, zkusíme lekci kritického myšlení: Zkus mi prosím napsat, za co si myslíš, žes ten ban onehdá dostal ty. Dále mi zkus napsat, proč myslíš že ho dostal KarlosK. A prosím pokud možno jasné argumenty, ne nějakou nekonkrétní omáčku. A pouze k věci.
Děkuji.
Naposledy upravil(a) Bobik dne 09.10.2011 18:29, celkem upraveno 1 x.

uzivatel35

Re: Provoz fóra

Příspěvek od uzivatel35 » 09.10.2011 18:14

Na k-reportu se zrovna probírá téma, ke kterému nemám moc co říct. Sem jsem už přispívat nechtěl, ale když jsem viděl tu šikanu, tak jsem se rozhodl zasáhnout. Cožpak si neuvědomujete, že tohle přece jenom není úplně normální? Bohužel, myslím, že jedinou možností je, aby OMH odstoupil. Jinak se nic nezmění. Jenže, jak to bývá v politice, jedna vláda padne a přijde jiná o nic lepší.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 09.10.2011 18:06

když napíšu, že blesk jsou bulvární noviny, tak ban nedostanu. Tady jde o to, že někteří lidé maj dlouhý vedení a nicneřikající argumenty

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Bobik » 09.10.2011 18:03

No jak na to koukám, tak jsi zcela evidentně nepochopil, co tady lidi maj proti tobě a nepochopil proč byl KarlosK zabanován. Co se týče tebe, spousta lidí se ti to tu snažila vysvětlit, leč marně, evidentně to stále nechápeš. Co se týče KarlosK, rozhodně to nebylo kvůli odkazu na Blesk. OMH to dokonce zdůvodňuje, ten ban. Takže příště zkus nejdřív přemýšlet a potom až něco psát.
P.S. Co si vzpomínám, na K-report ses už jednou s velkou slávou stěhoval. Co že jsi zpátky?

Odpovědět