Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Sirka
Uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: 11.6.2005 15:55
Bydliště: Praha 13

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Sirka » 25.1.2012 16:56

:lol: Dobrá práce, akorát tam nemáš nic tučně... :wink:

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 23.1.2012 16:35

chybí ti tam nějaký stručný odkaz na tebou dříve uvedené tvrzení!

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Fořtík » 23.1.2012 16:30

A jó, BAM. :lol: Ano, já jsem pravidelný (denní) čtenář a píšu jen když mám co ríct. Moje reakce (jak mohli pravidelní čtenáři (pravidelní = mající alespoň občasný (občasný, tedy alespoň dva různé dny v týdnu (dva za sebou jdoucí dny se nepočítají)) přístup na internet)) mají mnohdy (velmi často (skoro pořád)) za úkol pouze nastavovat zrcadlo (respektive upravovat jeho polohu tím titíž neboť neunesev jeho rám jež pod tíhou se prohybiv) a tím korigovat nepřesná a jednostranná vyjádření, jichž se dopouštějí titíž uživatelé.

Se závorkama sem si dal záležet, tak snad je to přehledné. :-)

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Martin Šubrt » 23.1.2012 15:50

Jéé, prý se tu rozdává BAM? Bajkalsko amurskou magistrálu ve sbírce ještě nemám....ahá pardón, on tu je k dispozici jen BAN....a já si ještě nepřeju Být Anulován Nadobro ;-). Až časem...

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 23.1.2012 15:35

OMH píše: Žádám, aby se pan MM-Mikulovsky uklidnil, než bude uklidněn.
Juchůůůů ;)

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Absolut » 23.1.2012 10:19

OK chlapci. Tak já z Orientačních systémů mažu poslední tři řádky příspěvku MMM s narážkou na Fořtíky i chemikovu reakci. Pánové si to už vzájemně přečetli a ostatní to tam nepotřebují číst.

Promazáno.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 23.1.2012 10:18

MM-Mikulovsky píše: Velmi se omlouvám, že jsem (až v dovětku - po uveřejnění argumentů s citacemi jejich důkazů) sklouzl do podřadného urážecího stylu 9001 (potažmo, dle opakovaných vyjádřeních názorů sice málo aktivních přispěvatelů - ovšem viditelně pravidelných čtenářů, bratrů "F"), který jsem rozhodně nezačal a je tady už hóóóóóódně dloooouuuuho.
Takže, zaslouží-li někdo (dosud nekonané) krocení moderátory až bam, tak to po právu rozhodně nejsem já!
Žádám, aby se pan MM-Mikulovsky uklidnil, než bude uklidněn.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 23.1.2012 10:16

já jsem se pouze ohradil proti Milanovu lživému tvrzení, že se*u na lidi

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Absolut » 23.1.2012 10:06

Za mě žádný ban nebude, ale uvažuji o tom, že vám tu soukromou debatu s chemikem promažu.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.1.2012 10:00

Absolut píše:Pane MM-Mikulovsky, pane Chemiku, klidněte hormony a dejte si někde do držky mimo TF, nebo Vám budu muset něco promazat. Pro začátek asi zredukuju velikosti písma.
Velmi se omlouvám, že jsem (až v dovětku - po uveřejnění argumentů s citacemi jejich důkazů) sklouzl do podřadného urážecího stylu 9001 (potažmo, dle opakovaných vyjádřeních názorů sice málo aktivních přispěvatelů - ovšem viditelně pravidelných čtenářů, bratrů "F"), který jsem rozhodně nezačal a je tady už hóóóóóódně dloooouuuuho.
Takže, zaslouží-li někdo (dosud nekonané) krocení moderátory až bam, tak to po právu rozhodně nejsem já!

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Fořtík » 23.1.2012 3:43

Nemluvil jsem o zatahovacím kódu, ale o tvých textech obecně...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.1.2012 1:47

Fořtík píše:
Tonda Ježek píše:Vždyť je to přeci tak prosté milý Watsone :-({|=

Stačí na tomto odkazu kliknout na "Přidat nepřítele" a příspěvky dotyčného se stanou neviditelnými @3636
To není tak jednoduché, Tondo. Jestliže už o tomto fóru vím, tak nemůžu nechat tady plkat jednoho "kolegu", aby jeho texty byly laickou i nelaickou veřejností brány jako projevy reprezentující řidiče tramvaje. Tím spíš ne, že Milan je známý už mimo rámec naší vozovny a že s jeho postoji a jednáním souhlasí málokdo...
Mé postoje a jednání
1.) zadávání zatahovacího kódu na l.4 přes ČN za IPP není můj výmysl - jen jsem odkoukal od jiných
2.) Vzhledem ke skutečnosti, že to přímé zatažení na PA přes běžně výstupní ČN je cestujícím v ZJŘ utajeno (neuvedeno), tak ona praxe zadávání kódu za IPP bude správná z nynějších možností.
3.) kdo s tím nesouhlasí =
Martin Šubrt píše:...Mě spíš v týdnu pobavila řidička nějaké kobyliské pětky. Nějak si tam asi už na Výstavišti nakódovala inverzní Vozovnu Kobylisy, ač nikam nezatahovala a jela normálně na Olšanské hřbitovy. Nastupoval jsem na Dlouhé a začal přemýšlet, proč pětka zatahuje takhle blbě. A též jsem si představoval, jak ta řidička´musela cestou cestu prosit cestující, aby s ní jeli. Na Výstavišti, že nejede na Trojskou, na Nádr. Holešovice a Dělnické, že nejede směr Palmovka, na Strossu, že nejede zpátky směr Výstaviště, na Republice (to už jsem zažil), že nejede rovně k Labuti :-). Byla to těžká šichta.
= buď imrvere řidič/ka musí odpovídat na dotazy kudy jede (proč si přidělávat práci) či na to kašle = schválně klame čekající cestující, aby nechtěli jet a TRAM byla prázdná bez nich! Což takových kolegů je hodně a je tu vidno, kdo ze zdejších diskutujících patří mezi ně!

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 22.1.2012 16:10

Fořtík píše:To není tak jednoduché, Tondo. Jestliže už o tomto fóru vím, tak nemůžu nechat tady plkat jednoho "kolegu", aby jeho texty byly laickou i nelaickou veřejností brány jako projevy reprezentující řidiče tramvaje. Tím spíš ne, že Milan je známý už mimo rámec naší vozovny a že s jeho postoji a jednáním souhlasí málokdo...
Je to jednoduché. Kdybyste ho ty i ostatní měli v ignoraci, tak na něj nikdo nebude reagovat a byl by klid. Ale situace je taková, že tady něco napíše a jeho antifan-club se do něj okamžitě pustí (byť oprávněně). Díky tomu je tady téměř polovina témat zanesena nesmysly a nedá se v nich nic najít. Uživatele, kteří zde píší kvalitní příspěvky, můžu skoro spočítat na prstech jedné ruky. A to je velká škoda.
Když nechtějí zakročit moderátoři (na metrowebu už by měl dávno několikanásobný ban za spamování a smazaný profil), tak by se měli o jeho eliminaci pokusit ostatní diskutující - ignorovat. Já mám například v ignoraci i další "aktivní" přispěvovatele a to byste nevěřili, jak se najednou ta diskuze pročistila.

Ono ti stejně nic jiného nezbyde než ho nechat plkat. Kdyby si například založil někde blog, tak s tím taky nic nezmůžeš. Každý si může prohlašovat své názory veřejně a záleží jenom na provozovateli diskuze, zda mu to umožní. A zde mu to adminové s moderátory trpí ...

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Fořtík » 22.1.2012 14:44

Tonda Ježek píše:Vždyť je to přeci tak prosté milý Watsone :-({|=

Stačí na tomto odkazu kliknout na "Přidat nepřítele" a příspěvky dotyčného se stanou neviditelnými @3636
To není tak jednoduché, Tondo. Jestliže už o tomto fóru vím, tak nemůžu nechat tady plkat jednoho "kolegu", aby jeho texty byly laickou i nelaickou veřejností brány jako projevy reprezentující řidiče tramvaje. Tím spíš ne, že Milan je známý už mimo rámec naší vozovny a že s jeho postoji a jednáním souhlasí málokdo...

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 22.1.2012 11:15

Fořtík píše:Hele, MMM, zklidni hormon! :evil: Už mě nebaví po tobě číst, jak tu štěkáš a pokládáš za správné jen to, co ty píšeš. 9001 se snaží normálně diskutovat, tak buď tak laskav a odpousť si ty tvé výpady... :?
Vždyť je to přeci tak prosté milý Watsone :-({|=

Stačí na tomto odkazu kliknout na "Přidat nepřítele" a příspěvky dotyčného se stanou neviditelnými @3636

Odpovědět