Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 26.2.2012 21:40

9001 píše:1) Závidět někomu, že si udělá fotku 15T jako uměleckou.
2) Nehoda toho ředitele. On může já taky? Kde to žijeme?
1.) Už asi potisící opakuji (ale již se citovat nebudu, když to tu vadí) fotka se mi vizuálně - umělecky líbila a to jsem vyjádřil, jen sem velmi litoval, že ze zachyceného stavu bylo poznat, že TRAM na volné TT zastavila a nejela!
2.) K tomu technickému řediteli DP - před pár měsíci jsem tu vyjádřil pochyby nad obsahem jisté normy o pojistkách a jističích v TRAM, ale byl jsem odkázán, že to musí být 100% OK, páč to schválil onen člověk = je odpovědný za normy = musí je znát = neměl by je porušovat a opakem způsobovat MU!
A co se reflektoru na 2./řízeném voze týče, tak sice běžně nesvítí, ale výslovně to nikde zakázané není = tedy jsem vlastně svým nedopatřením opaku nic neporušil = klidně si jej kdykoliv můžu zopakovat.

Filip

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Filip » 26.2.2012 21:35

MM-Mikulovsky píše:Bobik: 100% souhlas - VELKÁ škoda, že se mi však nepodařilo přesně o tom opakovaně osobně přesvědčit Demona.

Filip: 1.) Mám značně pronikavý hlas = i když neřvu, okolí si často myslí opak (ovšem, když skutečně zařvu, tak to se i skleničky v policích či okenní tabulky klepou).
2.) Dnešní realita není (tebou popsaná) pohádka, ale spíše horor.
Ale to máte samozřejmě pravdu. Já se divím, že po Vás tady tolik lidí vyjelo a dle mě zbytečně. Sice Vás neznám osobně, ale Vaše příspěvky zde vždycky mají hlavu a patu, i když někdy se mohou zdát delší. Je vidět, že používáte mozek a není Vám jedno dění kolem sebe. Takových aktivních lidí kdyby bylo více.... =D>

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Provoz fóra

Příspěvek od XSC » 26.2.2012 21:34

9001 píše:Vození po OHM není po jeho postupech, ale protože je v ODS. Pánové politické procesy tu byly celosvětově v 50. letech. Trochu jste zaspali dobu.
Děkuji pánové
Není to kvůli členství v ODS. Problém je, že zde často hájí rozhodnutí P6 případně magistrátu, nad kterými zůstává kolikrát rozum stát.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 9001 » 26.2.2012 20:32

Já se osobně hlásím k tomu, že jsem MM nazval několika nevybíravími slovy a za nimi si stojím.
1) Závidět někomu, že si udělá fotku 15T jako uměleckou.
2) Nehoda toho ředitele. On může já taky? Kde to žijeme?

Osoobně jsem si taky rád přečetl příspěvky MM, ale když jediná reakce je afektované setření ve stylu proč tam a to, když jsem mu slušně napsal protinávrh to už není diskuze a prokazovaní já mám pravdu.

Vození po OHM není po jeho postupech, ale protože je v ODS. Pánové politické procesy tu byly celosvětově v 50. letech. Trochu jste zaspali dobu.

Děkuji pánové

7036
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 21.11.2003 20:10

Re: Provoz fóra

Příspěvek od 7036 » 26.2.2012 19:56

Jake píše:Každej kolektiv má svýho debila.
Souhlasím, ale obvykle není ve vedoucí pozici.

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Damir Holas » 26.2.2012 13:06

Kurňa, pánové, jste jak báby po přechodu, tedy někteří... :roll: Já nevím, příspěvky pana MMM také mnohdy nečtu (nejde jen o délku, blbě se mi v tom orientuje díky smajlíkům, různým fontům, tučnosti, podtržení atd.), na druhou stranu jsem si nevšiml, že by někdy nějak výrazně tady někoho napadal nebo urážel. Kdo s ním má problém, ať jeho příspěvky nečte a nechá ho žít, já jsem se taky párkrát nepohodl třeba s OMH a přesto na něj nekydám hnůj jenom pro to... Tohle je holt "riziko" veřejně dostupných diskusí... Nechápu, proč tady vzniká flame.

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4463
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Provoz fóra

Příspěvek od von Špilberk » 26.2.2012 13:00

Ano, já jsem se naopak po letech přihlásil. To, co se tu děje, je opravdu hrůza. Pro budoucnost TF by bylo nejlepší, kdyby se všichni slušní vrátili, aby měli převahu nad neslušnými. Hlavní problém je, že tu vznikla skupina, která se už vůbec nedokáže normálně bavit, jen se hádá.
Moderátoři zasahují málo nebo špatně. Skoro mám dojem, že si tuto sadomasochistickou skupinu pěstují pro svou zábavu.

Stejně jako může udělat chybu řidič tram, může člověk občas napsat blbost. Ale blbý příspěvek rozumný uživatel skočí, ignoruje a hledá si příspěvek, ze kterého vznikne diskuze, která něco řeší. Jenže někdo si právě záměrně hledá ty blbé příspěvky, aby se mohl hádat.

Pana MMM znám a jsem schopen se s ním normálně bavit. Proč to tady nejde je mi stále větší a větší záhadou.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 26.2.2012 12:57

Bobik: 100% souhlas - VELKÁ škoda, že se mi však nepodařilo přesně o tom opakovaně osobně přesvědčit Demona.

Filip: 1.) Mám značně pronikavý hlas = i když neřvu, okolí si často myslí opak (ovšem, když skutečně zařvu, tak to se i skleničky v policích či okenní tabulky klepou).
2.) Dnešní realita není (tebou popsaná) pohádka, ale spíše horor.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Bobik » 26.2.2012 12:41

Tonda Ježek Z:arrow: Pokud se sem ještě podíváš -
To co děláš, tedy že odcházíš, je sice pochopitelné, ale úplně špatně! Nechci tě samozřejmě do ničeho nutit, ale uvědom si prosím, že přesně takhle se, laicky řečeno, dostávají "k moci ti špatní". Tím že jim ti slušní sami a dobrovolně vyklidí pozice, protože na "to prostě nemají žaludek, nervy, páteř..." atd. Obyčejnym blbym fórem počínaje, správní radou důležitýho podniku či parlamentem konče.
Pokud ti něco vadí, snaž se to změnit. Utýct umí každej. 8-) :P

Filip

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Filip » 26.2.2012 11:14

Sice pana MMM neznám osobně. Ale co proti němu kdo máte ? Mně se jeho příspěvky líbí, i když jsou delší. Je to jeden z mála lidí, co přemýšlí nad tím, co dělá. Takových lidí by si měl podnik vážit.

Uživatelský avatar
petr03
Uživatel
Příspěvky: 415
Registrován: 10.3.2010 11:16
Bydliště: Praha

Re: Provoz fóra

Příspěvek od petr03 » 26.2.2012 10:32

Tonda Ježek píše:, zesměšňování přispěvovatele (Petr.03) na prt.cz,
Něco mi uteklo?? Možná FŽ není po stránce do kvality nejlepší, přiznávám se, počasí mi moc nepřálo, takže spíše je dokumentační, ale poslední čas mi tu takový FŽ chybí, co se kde mihne, co kde jezdí, co je nového apod. Dříve to tu bylo rozhodně živější, FŽ tu bylo více, a chápu, že tady lidi, co tu přispívají, a dělají to zadarmo, že nemají čas, a když ho mají, tak chtějí ještě udělat něco pro rodiny, sám to mam taky, ale rozhodně bych tu nikoho nekritizoval do alejuja.

A přes to všechno jak se všichni naváží do MMM, to je taky už poslední dobou ubohé, tak jsem na straně MMM. Není sice dokonalý, jeho příspěvky taky občas přeskakuji, kvůli délce a přehledné nepřehledutelnosti, ale beru ho jako řidiče tram, který má svůj názor,a vnese tu taky nějaké informace ze života tramvajáků, tak jako ostatní tramvajáci zde píšící, kterým jsem taky vděčný za svoje názory a připomínky. Opravdu je to tu poslední dobou nějaké jiné. Odliv kvality je znát.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od OMH » 26.2.2012 10:04

Tonda Ježek píše:Mějte se tu hezky.
Na shledanou.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Proxy » 26.2.2012 10:03

Tonda Ježek píše:Jak to tady poslední týden čtu, tak jsem dospěl k rozhodnutí, že T-F nemá naději zvýšit svou úroveň a bude se propadat jenom dále do ubohovosti.
Napadání a zesměšňování diskutujícího (a to i moderátorem), který na foru vyjadřuje pouze svůj názor, zesměšňování přispěvovatele (Petr.03) na prt.cz, sprosté napadání diskutujících mezi sebou a hlavně debaty, ve kterých si část uživatelů akorát zvyšuje své ego.
Za těch osm let jsem zde zažil mnoho, ale poslední týden byl asi ta poslední kapka. Ne, už nemám náladu číst další a další hromady hnoje.
Mějte se tu hezky.
Bohužel mám stejné pocity. Jen si říkám, zda to náhodou tím, že už jsem nechodím každý den a neztratil jsem kontakt s místní realitou. Vypadá, že současná atmosféra zřejmě ostatním diskutujícím vyhovuje - jinak by se chovali lépe...

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Provoz fóra

Příspěvek od Tonda Ježek » 26.2.2012 9:24

Jak to tady poslední týden čtu, tak jsem dospěl k rozhodnutí, že T-F nemá naději zvýšit svou úroveň a bude se propadat jenom dále do ubohovosti.

Napadání a zesměšňování diskutujícího (a to i moderátorem), který na foru vyjadřuje pouze svůj názor, zesměšňování přispěvovatele (Petr.03) na prt.cz, sprosté napadání diskutujících mezi sebou a hlavně debaty, ve kterých si část uživatelů akorát zvyšuje své ego.

Za těch osm let jsem zde zažil mnoho, ale poslední týden byl asi ta poslední kapka. Ne, už nemám náladu číst další a další hromady hnoje.

Mějte se tu hezky.

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Provoz fóra

Příspěvek od chemik » 26.2.2012 2:19

nechte toho, nebo se Milan urazí a nebude nás nadále oblažovat citacema svejch citovanejch citací! (-X

Odpovědět