Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MF » 25.1.2014 20:05

Jsem rád, že Die Ente se začínají slétat do Prahy :)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od Fořtík » 31.12.2013 13:44

A proč by se měla měnit "0" na denní? To pak ten šystém převzatý z aut dostane úplně na :zadnice . V autě (které je vybaveno denním svícením) taky máš nula-obrysová-tlumená. Myslím si, že systém převzatý z aut je velmi dobrý a jasný. Osobně mi není jasné, co je na tom komu nejasné. :lol:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od 9001 » 31.12.2013 12:31

Souhlasím s MF. Měl jsem možnost si v zahraničí vyzkoušet fungl nová auta s denním svícením a taky mi nic nesvítilo jako kontrolka. Zapnuté zapalování = svícení denních světel. Není na tom nic k nepochopení.
Pokud za tmy mám jet s potkávačkami, tak mi asi musí svítit kontrolka potkávaček.
I moje Octavia nemá kontrolku obrysovek. Jenom mám podsvícenou celou komplet palubku.

Možná by to opravdu chtělo občas zapojit mozek...

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MF » 31.12.2013 12:03

MM-Mikulovsky píše:F: Tebou uvedená funkčnost a její převzetí z IAD mi je jasné a navíc s tím souhlasím.
Jen to tlačítko mělo být nadepsáno jinak než "0" Z:arrow: nejlépe "denní", protože ty denní světla někdy přeci jen (zejména v zimním období) zapnout potřebuješ, protože prvně za naprosté tmy vyjedeš s potkávačkama a až se rozední, tak je vhodné to vnější osvětlení přepnout. Jenže přepnout neznamená vypnout, což je význam číslice "0"!
Opravdu je třeba mít na všechno návod? Prostě osvětlení vypnu a všichni mají vědět, že když mám řízení v TRAKCI tak svítím denním osv.

mimochodem u aut a to tak je a každý to chápe a to i u starého Una co měla matka byla NULA a při ní svítila samostatně potkávací světla, protože samostatné reflektory pro denní svícení tam nebyly (ano, u nás v rozporu se zněním zákona, ale auto bylo dotaženo z ciziny a tak se to nepoužívalo).

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 31.12.2013 11:42

Fořtík: Tebou uvedená funkčnost a její převzetí z IAD mi je jasné a navíc s tím souhlasím.
Jen to tlačítko mělo být nadepsáno jinak než "0" Z:arrow: nejlépe "denní", protožety denní světla někdy přeci jen (zejména v zimním období) zapnout potřebuješ, a to když prvně za tmy vyjedeš s potkávačkama a až po rozednění je vhodné to vnější osvětlení přepnout. Jenže přepnout neznamená vypnout, což je význam číslice "0"!

MF: Já jsem opravdu přesvědčen, že někde se ve výcviku řidičů TRAM viditelně stala chyba, protože nejen za denního světla, ale i za tmy je vidět čím dál větší procento 15T s chybným osvětlením - většinou obrysovým/"pozičním", ale dokonce nejednou za tmy jsem jinou TRAM se zapnutými pouze denními světly potkal v protisměru, ale i dokonce již také dojel - naštěstí toto ještě nebyl případ (na rozdíl od v protisměru), kdy jela manipulačně a se zhasnutým salónem = zezadu mimo brždění "černý flek"!
No a skutečně se bojím, že jednou se někde budu křižovat s 15T majícím zapnuté jen obrysová světla, které vyhodnotím, že mne pouští a ona to nebude pravda = bude hrozit či se dokonce stane MU!

A asi nejsem sám, kdo si právě uvedeného všiml a bojí se možných následků - v opačném případě by se to na páteři sotva objevilo (navíc tak dlouhou dobu po mém zaslání, že jsem i stihl zapomenout, že jsem něco takového vypracoval :lol: ). Kdyby se to tam objevilo zítra - tak s přehledem mohu říct, že jsem to udělal a odeslal předloni.
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 31.12.2013 12:07, celkem upraveno 1 x.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MF » 31.12.2013 11:35

MM: Každý řidič dostal vysvětlení v kurzu. Tohle jsem pochopil má být malým připomenutím. To, že se počítáš (ve většině případů oprávněně) s přiměřenou dementností popř. zapomětlivostí uživatelů svědčí tvůj příspěvek, který to vysvětlují už rovnou obrázky :) Není nad to se v něčem pořádně pošťourat a dělat z ho... problém velkého kalibru :)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od Fořtík » 31.12.2013 10:22

To denni sviceni vychazi od aut. Tam je to taky udelany tim zpusobem, ze se po nastartovani automaticky zapnou denni svetla a na ovladac hlavniho osvetleni se pritom nesaha. Ja osobne na tom nevidim nic slozityho...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 31.12.2013 8:48

MF píše:... Co svítí se pozná tak, že buď svítí kontrolka obrysovek + tlumená, nebo tlumená samostatně....
tak to mám zachyceno a, pro zdůraznění dokonce, zatrženo ve zpracované grafické pomůcce.

PS: pro gabuliatko - nahoře jsou jen kontrolky
PS: pro MF - napsat "Pokud chci denní světla, tak na vypínač osvětlení nesahám (je v nule), zapnu na řízení polohu TRAKCE" nestačí, protože velmi často řidič začíná tzv. na trase (pro odpolední směnu, čerpání BP stylem tzv. oddělením odvozu či i jen dočasným vystřídáním tzv. svačinářem, jenž může mnoho věcí popřepínat) Z:arrow: proto jsem graficky zpracoval stylem "tento typ osvětlení = toto tlačítko/a + tato kontrolka/y " (a k tomu jsem ještě přidal "záludnost", na níž je dobré si dát pozor - např. skutečně "denní" osvětlení je za tmy při pohledu z kabiny srovnatelné s "tlumeným"/potkávacím, ale v ten moment na bocích a hlavně zadním čele nesvítí naprosto nic - nepočítaje brzdová světla, svítící jen při brždění Z:arrow: vyplývá správnost osvětlení opravdu kontrolovat na kontrolkách).

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MF » 31.12.2013 8:39

Pro neznalé je to fakt trochu zmatečné. Stačí jednoduše napsat: Pokud chci denní světla, tak na vypínač osvětlení nesahám (je v nule), zapnu na řízení polohu TRAKCE a je to. Pokud chci jakékoliv jiné osvětlení (obrysové či obrysové+potkávací) navolím jej na vypínači osvětlení. Tento vypínač je denním světlům nadřízen a ta pak automaticky zhasnou a je jedno v jaké poloze je vyp. řízení. Poznámka: kontrolka tlumených světel je společná i pro denní světla. Co svítí se pozná tak, že buď svítí kontrolka obrysovek + tlumená, nebo tlumená samostatně....

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 31.12.2013 8:37

gabuliatko píše:To jako fakt když chci denní svícení tak na panelu vnější osvětlení mačkám 0? To nahoře jsou kontrolky nebo taky čudlíky? Ne že bych někdy mohl řídit 15T (že bych to chtěl zkusit o tom žádná) ale zvědavost mi nedá ...
Ano, skutečně se pro denní svícení 15T mačká na panelu nula - respektive při startu TRAM není třeba mačkat nic - stačí ji mít zapnutou v "trakce", ale přepne-li se toto do "zapnuto" = defakto spořič/spánek, tak zvenku sama zhasne denní osvětlení na čele vozu a hlavně NEJEDE, ale všechno ostatní (včetně vnějších obrysových -"pozičních" a potkávacích - "tlumených" světel) funguje na 100% (jako když je v "trakce").
Osobně by se mi zamlouvalo, kdyby i potkávací - "tlumená" světla reagovala na přepínání "trakce"/"zapnuto", protože nemůžu-li jet, tak se defakto nemohu potkávat = stačí za snížené viditelnosti jen osvětlení "pozice"/obrysu.

Na jednu stranu chápu, že ta "0" je pro dost kolegů viditelně matoucí, ale osobně zase mám problém rozeznat polohy jednotlivých stupňů vnějšího osvětlení na ovládacím panelu T6 a KT, takže to, v případě mého občasného obdržení těchto typů, řeším fyzickým omrknutím (kontrolou), jak mi TRAM na kterou z poloh spínače svítí.
Žel u 15T toto řešení je matoucí (možná ještě více než ta "0"), protože to kolegové mohou velmi pravděpodobně dělat při spuštění jen "zapnuto" = denní osvětlení nesvítí!
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 31.12.2013 8:41, celkem upraveno 1 x.

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od gabuliatko » 31.12.2013 8:17

To jako fakt když chci denní svícení tak na panelu vnější osvětlení mačkám 0? To nahoře jsou kontrolky nebo taky čudlíky? Ne že bych někdy mohl řídit 15T (že bych to chtěl zkusit o tom žádná) ale zvědavost mi nedá ...
PS: Teď mne jen napadlo, není to tedy tak, že při zapnutém řízení jsou jen 3 stavy světel, které se ovládají na panelu "vnější osvětlení" a šmytec (0 - den předpokládám default, tlumená noc)?

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 31.12.2013 4:58

gabuliatko píše:......
PS: malůvku jsem nepochopil, respektive mi tama chybí co mačkat pro který stav.
co tak mačkat to tlačítko, ktere je v kazdem ze 4 pripadu zatrhnute (zakrouzkovane/zaovalkovane) vpravo dole?
+ pro plne zhasnuti to tlacitko zobrazene vlevo nahoře, kde v připadech 3 moznosti rozsviceni je zobrazeno ekvivalentni osvetleni u t6 (potažmo t3, kt), aby byla znázornena rovnost výrazů "poziční" = "obrysová" a "tlumená"="potkávací", protože asi dost kolegů považuje poziční za potkávací!
PS: vpravo nahoře je zatrhnutim zvýraznená svítící kontrolka pro kontrolu zpuštení příslušného typu osvetlení.

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od gabuliatko » 30.12.2013 22:25

MM-Mikulovsky píše:Tato grafická pomůcka (mnou vypracovaná již před časem) nemá být nějakým poučováním, jímž by jsem se chtěl povyšovat nad jiné kolegy, ale má za cíl předejít nebezpečné situaci vycházející z (třeba i přímo mého) špatného pochopení osvětlení jiného vlaku.
Musím přiznat, že i já někdy jedu se špatným osvětlením (a to nejen s 15T) - nejčastěji žádné (ve dne) či jen obrysové/poziční (mimo 15T hlavně za tmy), protože jsem opomenul navrátit osvětlení do správného stavu po té, co jsem někomu naznačoval, zhasnutím potkávacích (či denních Z:arrow: přepnutím na obrysové/poziční), že jej pouštím (či z nějakého důvodu sám nemohu dočasně pokračovat - pro ruční přestavování výhybky, delší stanicování kvůli obsluze nájezdové plošiny či vyčkávání tzv. do času ...), či jsem zapomenul ve dne rozsvítit potkávací při výjezdu z obratiště.
Je běžným pravidlem, že při zjištění špatného osvětlení protijedoucí TRAM se toto naznačuje jejímu řidiči a ten by měl svou chybu okamžitě napravit - ŽEL OPAKOVANĚ U KOLEGŮ "NA" 15T VÍDÁM, ŽE NAZNAČOVÁNÍ JEJICH CHYBY (přepnutím svého osvětlení na chybný "význam" toho jejich + probliknutí dálkovými a navrácením na správné) NECHÁPOU = OPRAVDU VIDITELNĚ MAJÍ NEZNALOST v používání vnějšího osvětlení vozů Škoda 15T.
Dneska jsem jel vozem 959x který za dobržďování dost brutálně zpomalovala (nevím jak to napsat kulantněji). Zprvu jsem si myslel, že je to opět metod páka dopředu/páka dozadu ale v průběhu cesty jsem pozoroval, jak se řidič snaží, ale 15T má navrch. Též při čekání do času na kontrolním bodě dovnitř dost foukalo ... takže bych to viděl tak, že bude chvilku trvat než se s vozem řidiči sžijí.
PS: malůvku jsem nepochopil, respektive mi tama chybí co mačkat pro který stav.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 30.12.2013 21:56

Tato grafická pomůcka (mnou vypracovaná již před časem) nemá být nějakým poučováním, jímž by jsem se chtěl povyšovat nad jiné kolegy, ale má za cíl předejít nebezpečné situaci vycházející z (třeba i přímo mého) špatného pochopení osvětlení jiného vlaku.
Musím přiznat, že i já někdy jedu se špatným osvětlením (a to nejen s 15T) - nejčastěji žádné (ve dne) či jen obrysové/poziční (mimo 15T hlavně za tmy), protože jsem opomenul navrátit osvětlení do správného stavu po té, co jsem někomu naznačoval, zhasnutím potkávacích (či denních Z:arrow: přepnutím na obrysové/poziční), že jej pouštím (či z nějakého důvodu sám nemohu dočasně pokračovat - pro ruční přestavování výhybky, delší stanicování kvůli obsluze nájezdové plošiny či vyčkávání tzv. do času ...), či jsem zapomenul ve dne rozsvítit potkávací při výjezdu z obratiště.
Je běžným pravidlem, že při zjištění špatného osvětlení protijedoucí TRAM se toto naznačuje jejímu řidiči a ten by měl svou chybu okamžitě napravit - ŽEL OPAKOVANĚ U KOLEGŮ "NA" 15T VÍDÁM, ŽE NAZNAČOVÁNÍ JEJICH CHYBY (přepnutím svého osvětlení na chybný "význam" toho jejich + probliknutí dálkovými a navrácením na správné) NECHÁPOU = OPRAVDU VIDITELNĚ MAJÍ NEZNALOST v používání vnějšího osvětlení vozů Škoda 15T.

KarlosK
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 03.11.2009 19:07
Bydliště: Pankrác

Re: Na Znamení, SJ, FJ a další odezvy na páteřní stránky

Příspěvek od KarlosK » 16.12.2013 11:57

ten přístřešek na Průběžné mě přijde stokrát lepší něž ty hrozné skleněné kam se vejdou max čtyři lidi...

Odpovědět